עו”ד אורי גולן, “מגדל צמח בעמק” ספר חדש

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp
עורך דין אורי-גולן, מגדל בעמק צמח

ספרו החדש של אורי גולן מעורר ההשראה, מסתמן כספר מרתק על היכולת לטפס לפסגה מנקודת השפל.

וכעת לתרום את כל ההכנסות ממכירת הספר  למען ילדים אוטיסטים מעמותת “להאמין ולא לוותר”

אורי  גולן החל את דרכו בשפל המדרגה – אך הגיע, הודות לכשרונו ונחישותו, לפסגה.

הספר,מגדל צמח בעמק“, מגולל את סיפורו  של גולן, שעלה עם הוריו מעיראק בשנות ה-50 ללא פרוטה, ללא השכלה – בן למשפחת עולים בהתיישבות על אדמות הכפר הערבי הנטוש אל-מוג’ידל הגיע לפסגת הפוליטיקה המוניציפאלית, שותף למהלכים מקומיים ולאומיים. מעבר להשכלה אקדמית, וקריירה מקצועית מצליחה.

עוד-אורי-גולן-בהשקת-הספר-מגדל-צמח-בעמק-

שום דבר בנסיבות לידתו של התינוק השלישי (מתוך שישה) למשפחה יהודית קשת יום בעיראק, ממבצע “עזרא ונחמיה” לא צפנו לאן יתגלגלו חייו של התינוק בנסיבות הללו מהרדיפות בעיראק שבעטיין נאלצה המשפחה לברוח לישראל, היחס המתנשא של פקידי העלייה לעולים, שקבעו בשרירותם שלושה שמות שונים לבני משפחה אחת, כמו גם שינוי תאריך לידתו של התינוק כ-00.00.48 והמעבר להתיישבות, לעיירת פיתוח – לעיר מגדל העמק. שמו שונה בישראל לאורי גולן ותוך השקעת מאמץ כביר לצד נחישות עיקשת– השתחרר אורי גולן מכל כבלי הסטיגמות שאפפו אותו וכמו גולם שהופך לפרפר צבעוני ויפהפה – החל במסלול מטאורי ממש, לעבר הישגים שבתחילה, אי אפשר היה להעלותם על הדעת. במשך 25 שנים כיהן אורי גולן כמנכ”ל עיריית מגדל העמק. כיום משמש עורך דין מצליח, סופר לרעיה ובנים מצליחים ומשכילים, משפחה לתפארת מוכרת ומוערכת של מגדל העמק.

כל ההכנסות ממכירת הספר ייתרמו לעמותת “להאמין ולא לוותר“, עמותה שהוקמה במטרה לסייע לילדים על הרצף האוטיסטי. העמותה מבקשת להעניק לילדים סביבה תומכת, שתסתייע במומחים כדי לקדם ולסייע בשילוב והכלה בחברה.

המניע להקמת העמותה הינו בנו של אהוד ונכדו של אורי, אלון, שאובחן בגיל שנתיים כמצוי על הרצף. היום אלון בן 13 ומטופל באהבה רבה על ידי צוות שכולל פסיכולוג, קלינאית תקשורת ומנתחת התנהגות פרה-רפואית.

ניתן  להשיג ב- חנות הדיגיטלית באתר “עברית”

עלות הספר: 44 ₪ בחנות הדיגיטלית, ו-98 ₪ כספר מודפס בהזמנה אישית.

אל תחמיצו !!! תרומה מעבר לספר מרתק שכולו חוויה מעוררת השראה ועניין.

 

להמלצות על ספרים נוספים לחצו

הצטרפו אלי לפייסבוק, ועקבו גם באינסטגראם כי עשרות אלפי מנויים חברים ונהנים. כבר מעל 10 שנים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

הצטרפו עכשיו
לקבלת המלצות והטבות ישירות למייל

מתעניינים בקשר ישיר וקבוע?... הצטרפו גם לאינסטגרם!

פוסטים אחרונים