גיל ריבה משחק עם חברים

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

גיל ריבה “משחק עם חברים” בתיאטרון גבעתיים. העיר הקטנה בלב המטרופולין, מתעוררת לחיים ובמוצ”ש הקרוב 7.12, אתם מוזמנים בשעה 20:30.

גיל ריבה מראיין ויוצר בשידור חי מגזין תרבות, על במת תיאטרון גבעתיים. המגזין בנושא ילדות מחייהם של דמויות מוכרות ומפורסמות בחברה הישראלית. שת”פ חדשני בין תאטרון גבעתיים לריבה אחד מהמראיינים המוערכים בתחום התקשורת. 

סדרת האירועים תתקיים פעם חודש, כאשר ריבה יערוך פאנל עם דמויות משפיעות בחברה הישראלית. יחודו של הפאנל העיסוק במהלך ילדותם של המרואיינים. באירוע הראשון יתארחו כמובן ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, אתגר קרת, פאולה רוזנברג, טהוניה רובל, וזיו שילון. 

אירוע שהוא מחקר סוציולוגי ואנתרופולוגי מרתק, זרקור לחייהם של דמויות מצליחות בזיקה לילדותם, וכפי שריבה מטיב לציין: “הילדות מכילה בתוכה את כל התשובות לשאלות שאפשר לשאול על האדם הבוגר שחווה אותה. בעוד שמבוגרים הם ילדים עם רגלים ארוכות, הילדות היא אם כל ההשראות”,  “בסדרת הראיונות הללו אני מבקש לבדוק בין השאר האם סיפור הילדות שלנו מעיד בהכרח על האנשים שנהפוך להיות בכלל, ובפרט מהם היחסים שיש לנו עם הילדים שהיינו ועודנו.”

גיל ריבה בתיאטרון גבעתיים, ההמלצה של רות, המלצה של רות, מופע, אירוע, תרבות, ההמלצה של רות, ההמלצה שלי רות ברונשטיין
גיל ריבה בתיאטרון גבעתיים, ההמלצה של רות.

העיר גבעתיים עוברת שינוי מבחינת האוכלוסייה הצעירה שהצטרפה אליה בשנים האחרונות, (כמוני לדוגמא) כך שהאירוע התוסס בעיר גבעתיים מהווה מענה מושלם לצורך של התושבים לתרבות ובילוי.

האירוע  של “גיל ריבה משחק עם חברים”,  מוצאי שבת 7.12, תאטרון גבעתיים, האורחים: ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, אתגר קרת, פאולה רוזנברג, , טהוניה רובל, זיו שילון.

לפרטים נוספים אתר תיאטרון גבעתיים

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

הצטרפו עכשיו
לקבלת המלצות והטבות ישירות למייל

מתעניינים בקשר ישיר וקבוע?... הצטרפו גם לאינסטגרם!

פוסטים אחרונים