עיצוב אמנותי באומנות שימושית

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

כשמעצב פנים מוכשר(ינאי פרישר גוטמן) מעצב קפסולת מוצרים מעולם האקססוריז למותג ידוע(גולף & קו), כל פריט שתיקנו ידבר אליכם! עיצוב אמנותי באומנות שימושית!

גולף & קו קולקציה בעיצוב ינאי פרישר גוטמן
גולף & קו

עיצוב הסביבה הביתית שלנו מעידה על מי שאנחנו, מעבר לתפקידם של האובייקטים לשרת אותנו, הם יוצרים אוירה נוחה ונעימה. ההשקעה המוקפדת בפרטים ה”קטנים” הללו וההתייחסות אליהם כחלק מההבנייה של המציאות שלנו מובילה אותנו לחשוב על החלק האמנותי, האסתטיקה העיצובית לאותם חפצים, כלים, אשר בכוחם לצור מעין  “האנשה” להעביר תחושות.

מעבר לביקורת על התרבות הפוסט מודרנית שאינה יודעת שובע, האמנות נושקת ונוגעת בכל אחד ואחת מאיתנו, גם אם אנחנו מודעים להיותנו צרכני סיפוק בלתי נדלה, שבויים לרכישה ולריגושים.

גולף & קו קולקציה בעיצוב ינאי פרישר גוטמן
ממפיות עד סדיני פשתן..

הקשר לצד האמנותי של אסתטיקת כלים, קישוטיות, ידועה לנו עוד מהאמנות הקדומה של תולדות האנושות. לא בכדי, נולד בעבר הפתגם הפטריארכלי” אישה נאה כלים נאים”. הרי כולנו, כיום, ללא דת או מין,סטטוס רווק או נשוי, יכולים להתמכר לתחושה של בית או סביבת עבודה, שפשוט לא בא לנו לצאת מממנה.

עד כה, בוודאי לא חידשתי לכם כלום, מעבר לתזכורת קצרצרה על חשיבותה של האומנות השימושית כיצירת אמנות בועטת ומשפיעה.

היום, נכון לבוקר זה(7/10) נוכחתי בהשקת קולקציית עיצוב לעולם הסביבה הביתית, במתחם רחב ידיים, בעל שלל עיצובים ואקססוריז, ממפיות לשולחן ועד סדיני פשתן. בכל פרט, ניכר חדוות היצירה וחותמת ידו של היוצר, האומן. הכירו את המתחם, הבית לעיצוב.

גולף & קו קולקציה בעיצוב ינאי פרישר גוטמן
בגולף & קו קולקציית מוצרים בעיצוב  ינאי פרישר גוטמן

מחיבור אישי לעבודות המעצב פנים, ינאי פרישר גוטמן, לצד השת”פ שערך בימים אלו, לא יכולתי לפספס את השקת עיצוב קולקציית הקפסולה שלו למותג הותיק גולף & קו.  מצאתי את עצמי מתוודה למקום החדש והמקסים הזה. כאן, תוכלי להגשים כל פנטזיה עצובית ורכישה במקום אחד! הכתובת בחנות הדגל הענקית החדשה: רחוב הלח”י 37 בני ברק, בנוסף:  מבצע בסניפי הרשת של כ- 30% לקישור לחצו  

גולף & קו קולקציה בעיצוב ינאי פרישר גוטמן
גולף & קו קולקציה בעיצוב ינאי פרישר גוטמן

כחוקרת אמנות בינתחומית, וחובבת עיצוב וסטיילינג, ממליצה לכם דווקא לקנות פחות ולהשקיע יותר. להשקיע יותר בפרטים הקטנים והמעוצבים. שלכם רות ברונשטיין.

חוקרת אמנות בינתחומית, יזמית, מנחה, מרתה ועיתונאית רות ברונשטיין  גולף & קו

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הצטרפו עכשיו
לקבלת המלצות והטבות ישירות למייל

מתעניינים בקשר ישיר וקבוע?...
הצטרפו אליי לאינסטגרם!

פוסטים אחרונים