מסיבת מסיבת טראנס אפריקאי, ניסים אמון, Live African Trance,

Live African Trance

המסיבה הכי לוהטת בעיר! Live African Trance חכמת הזן פוגשת את פעימות התוף והדיג'רידו, למסע סוחף של טראנס שבטי, ברידינג תל אביב.

רוצים להרגיש, לחוות, להתחבר אל כל תחושות הגוף? ברור שכן. זה קורה פעמיים בשנה, מסיבת טראנס  עם ניסים אמון במיוחד לקהילת  מחתרת האנשים המאושרים. הפעם בסגנון טראנס אפריקאי ומוזיקה LIVE עם הרכב מיוחד של אמנים, פרפורמרים וDJ כמובן. המסיבה שתגרום לכם לרקוד גם בעיניים עצומות, להתמסר לקצב, לגוף, להזיז דברים מבפנים.

 מסיבת מסיבת טראנס אפריקאי, ניסים אמון, Live African Trance,

מסיבת מסיבת טראנס אפריקאי עם ניסים אמון, Live African Trance,

המסיבה מתחילה במדיטציה קצרה בהנחיית אמון. כיצד להתחבר אל תחושות הגוף, אל הנשימות, אל האהבה, בהמשך מתחילים לנוע, מתרגלים מיינדפולנס בתנועה, להמריא אל על, על הבמה יוגב חרובי, אמן המוזיקה האתנית הקצבית של הפסטיבלים, יהפנט את הקהל עם מערכת תופים מגוונת, וכלי נשיפה אוסטרלי שמייצר תדר רעד העובר לגוף,

עדי זלינגר ושלוש רקדניות המתמחות בסגנון אפריקאי, יציגו מופע פרפורמנס סוחף, לטראנס בריקוד ותנועות גוף שמזרימות ומרימות את האנרגיה של הקהל. הן משחררות את הכתפיים ובעיקר את האגן, השראה לריקוד סוחף באווירת אפריקה.

Dj נתיב, המתקלט במסיבות טראנס ויער בפסטיבלים בארץ ובעולם ייתן סט שיעלה את האווירה אל שלב נוסף. מידי פעם ניסים אמון, יעצור את כולם כדי להציג את משנתו.

 מסיבת מסיבת טראנס אפריקאי, ניסים אמון, Live African Trance,

ניסים אמון צילום: יח"צ

אמון, מוכר לנו כנזיר הישראלי הראשון שהביא את הבודהיזם לישראל לפני עשרים וחמש שנים. ניסים אמון עורך בשש השנים האחרונות מסיבות במועדונים מובילים שמאפשרות לקהל לבוא ולרקוד במופע מסיבה. ניסים אמון מציין: "הריקוד נחשב ככלי ריפוי המשחרר מתח מצטבר, ומטענים רגשיים הדורשים ביטוי חיצוני. המטרה היא לתת לגוף לבטא את עצמו בחופשיות. לבטא את השמחה, הכאב, העצב, הכעס ולשחרר את כל מה שנתקע בו. הוא מדריך את הקהל כיצד להיכנס אל תוך מדיטציה בריקוד, וכולם ביחד עוברים חוויית טראנס של ריקוד חופשי ומשוחרר" ניסים אמון מוסיף: "לא מספיק לשבת במדיטציה כל יום, אלא שחשוב גם לרקוד מדי פעם באמצעות מוזיקת טראנס שעוזרת לתהליך ההתמודדות עם העקה המצטברת. לרקוד בתנועות שלא חוזרות על עצמן כמו בחדר כושר. לשחרר את הראש ולתת לרגש לרקוד, להתבטא, לנער את הדאגות החוצה".

הגיל הממוצע של חברי מחתרת האנשים המאושרים נע בין ארבעים לשישים. למי שביניכם הרוצים להזיע ולרקוד זה המקום.

המסיבה מתחילה בשעה 21:45 ומסתיימת ב 24:30 – הבילוי שמשאיר לנו את השבת למחרת.

יום שישי ה 30.11 זה קורה ברידינג 3 ת"א  פתיחת דלתות 21:00 תחילת מופע 21:45  

לפרטים נוספים: www.NissimAmon.com/party  (*נא לציין רשום מהמלצה של רות ברונשטיין,

כשנכנסים לתשלום יש להקיש קוד 3992.

(המחיר יתעדכן ל 99 ₪ במקום 120)

 

https://www.facebook.com/nissim.amon/?ref=aymt_homepage_panel

בצילום: יוגב חרובי- קרדיט צילום: נועם אמיר , עדי זלינגר- קרדיט צילום: שירה רובינס, יעל שרוני- קרדיט צילום: נועם חוצ'נובסקי, ניסים אמון- קרדיט צילום: ראובן קפוצ'ינסקי,  DJ שלי נתיב- קרדיט צילום: יח"צ

 

 

 

 

  , , , ,


One thought on “Live African Trance

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *