Emotional Health Center קריסטינה רוטשילד מכון לטיפולי גוף, רגש ונפש, המלצה של רות

Emotional Health Center

המכון לטיפול באינטלגנציה ריגשית – Emotional Health Center חיבור בין רגש, גוף ונפש.

שיטות טיפול רחבות היקף לניטור רגשות, טיפולי עיסוי להרגעת מתח נפשי. פיתוח הכרה ואינטליגנציה רגשית להשגת אושר פנימי ותקשורת בינאישית מוצלחת. המכון פועל על פי ידע, ומחקרים מתיאורית גלינה ויפים שבשאי הנודעים בעולם כמומחים לתחום האנאטיפולגיה: הכרת סוגי החשיבה של טיפוסים שונים, לצורך תקשורת או טיפול המתאים ביותר לאופיים

לגלינה ויפים שבשאי סניפים רבים בעולם, וכ 20 ספרים שונים לדרכי טיפול בתחום האנאטיפולגיה.

כעת בישראל' נפתח הסניף הראשון בתל אביב Emotional Health Center בניהול קרסטינה רוטשילד מומחית בתחום, עולה חדשה בישראל. 

Emotional Health Center קריסטינה רוטשילד מרצה על הספר "טיפוסי גוף וטיפוסי חשיבה"

Emotional Health Center קריסטינה רוטשילד מרצה על הספר "טיפוסי גוף וטיפוסי חשיבה"

ביקור בקליניקה ישר גורם לתחושת נינוחות, בכניסה מוסיקה שלווה ולובי מעוצב בקו נקי מקבל את פניי עם קנקן תה צמחים. ספרייה מרשימה של ספרי ההדרכה והמחקרים של גלינה ויפים שבשאי. 

לפני סדרת הטיפולים, נערכת תחילה שיחת היכרות עם קריסטינה רוטשילד, אישה מעוררת השראה והערצה,  בעלת המכון הראשון בישראל הפועל בשיטת טיפול הוליסטית מסוגה.

אני בוחרת בהמלצת קריסטינה  עיסוי Antistress – עיסוי Antistress – עיסוי המקל על מתחים פסיכוסומטיים, האמת, לא התכוונתי להגיע לסדרת טיפולים, רק טיפול התרשמות אבל מסתבר שקריסטינה לא טועה, "לאחר מפגש אבחון וטיפול, הלקוחות שלנו תמיד לקוחות חוזרים" היא מציינת, ואכן כך.

Emotional Health Center קריסטינה רוטשילד בייעוץ אישי לרות ברונשטיין במכון

Emotional Health Center קריסטינה רוטשילד ביעוץ אישי לרות ברונשטיין במכון הטיפולים

העיסוי משולב ייחודי, לפני תחילת הטיפול אני נדרשת לתרגל תרגילי נשימה עמוקים, בהדרכתה, כל הטיפול מעבר לתחושת השלווה, ורוגע יוצר תהליכי שיקום של כל התהליכים הפיזיולוגיים בגוף. כתוצאה מכך, זרימת הדם וזרימת הלימפה משתפרים, השרירים מתחזקים ומתמלאים באופן פעיל בחמצן.  אחרי חצי שעת טיפול אני מרגישה שחזרו אליי כוחות מחודשים.

הייחודיות בעיסוי Antistress של  Emotional Health Center 

✔ עיסוי
✔ אימון
✔ מדיטציה

Emotional Health Center קריסטינה רוטשילד מכון לטיפולי גוף, רגש ונפש, המלצה של רות

Emotional Health Center קריסטינה רוטשילד מכון לטיפולי גוף, רגש ונפש, המלצה של רות

רגיעה נפשית ופיזית, המשמעות מכך, טכנולוגיית העיסוי מכוונת לעצירת הדיאלוג הפנימי, חרדות תמידיות של הנפש ולהפגת הלחץ הנפשי החזק ביותר.
בזכות האפקט העמוק נגד הלחץ, הטיפול יוצר רגיעה רגשית, חולפים תסכולים פנימיים, חרדות, טינה, רגשי אובססיה ועוד.  המדיטציה של המטופל דרך נשימות ונשיפות מובילות להוצאת אנרגיות ותחושות שליליות ובהכוונה של המטפלת מתמלא באנרגיות חיוביות.

לסיום: אני מקבלת את אחד הספרים שיצאו לאור לראשונה בעברית, של החוקרים העולמיים בתחום האנאטיפולגיה: גלינה ויפים שבשאי!

הספר "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" הוא מחקר יסודי באנאטיפולוגיה (Enneagram): המדע העתיק והמדהים של טיפוסי האדם. ממנו אפשר ללמוד על סוגי החשיבה של טיפוסים שונים,  כיצד לתקשר איתם? כיצד לזהות אותם  בחיי היומיום, ואיזה מקצוע מתאים לכל טיפוס.  החשוב והמרתק ביותר הוא המידע המקיף, איך להגדיל את היכולות האישיות, לתקשר ברמה גבוהה יותר, לשפר את האינטליגנציה הרגשית, לקבל את האחר, השונה ולתקשר בצורה מיטבית. 

בכל זמן, וכל הזמן תוכלו לעיין בספר, אחד הספרים שכל משפחה צריכה בבית, כל בעל עסק, מנהיג, ואדם השואף להבין את מחשבתם של האחרים, השונים, לקבל, לשנות גישה או משימה אליהם. בהתאם למאפייני אישיותם גם אם אין לנו זמן רב להכירם. המדריך גורם להבין את עצמנו, וכיצד לחיות ולחשוב בדרך שתביא אותנו להצלחה גדולה יותר בתקשורת בונה ויעילה בכל תחום.

מהי אנאטיפולוגיה?

מדע העתיק, המחלק אנשים על פי עשרה סוגים מרכזיים. על פי רמות החשיבה האופייניות לאניאטיפים השונים. יפים וגלינה שבשאי, החברים באיגוד הבינלאומי לאנאטיפולוגיה, יועצים למנהלים בכירים ולאנשי העסקים ברחבי חבר העמים, אירופה, ארה"ב וישראל. פתחו טכניקות צמיחה אישיות ייחודיות למבוגרים וילדים, על ידי הכרת סוגים אלו המונגשים לקורא הישראלי בספר  "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" 

החשיבה של כל טיפוס (אניאטיפ) הינה בעלת שלוש רמות אפשריות: רמה סטנדרטית, רמה לא סטנדרטית ורמה גאונית.

המשמעות היא, שכל אדם ניחן לא רק בכישרון, אלא גם בתכנית הטמונה בו למימוש הכישרון שלו. אם יפעיל את החשיבה הלא סטנדרטית שלו, הוא יוכל לצאת לעסוק במה שהוא אוהב ולהצליח בכך. בנוסף לכך, כל אחד, אם רק ירצה, יכול להיות גאון, לחולל תגליות וליצור טכנולוגיות חדישות – אם רק ירצה להפעיל את החשיבה הגאונית שבו. "כל רמות החשיבה קיימות אצל כל אחד ואחת מאיתנו, כל אדם יכול לגלות את היכולות האינטלקטואליות שלו ולהבין באיזו רמת התפתחות הוא נמצא ואחר כך להתפתח עד לרמת גאונות. אם הוא מוכן להמשיך ולחקור את יכולותיו, הרי שהוא יהיה מסוגל ללמוד גם דרכי חשיבה אחרות, ולפתח עוד כישרונות.

"טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" מיועד לראשי חברות, מחלקות, פרויקטים, בעלי עסקים ויזמים, יועצים, משווקים וכל אלו המעוניינים בפיתוח עצמי וצמיחה אישית ומבקשים להיות יעילים ולחוות את החיים בצורה מלאה יותר. המחברים מפצירים בקורא לא רק לקרוא את הספר, אלא ליישם להשתמש בו.

כל מי שירכוש את הספר, זכאי לפגישת יעוץ של 30 דקות במתנה.

לתיאום טיפולים במכון  כריסטינה רוטשילד: 050-6722401

 

 

 

הצג פוסט

תיאוריית האנאטיפולוגיה עבורי, כלי עזר זמין לכל מי ששואף להצליח תקשורת בינאישית ובתחומים בהם תקשורת היא אחת מאבני הדרך להצלחה. בעצם אוכל להתמקד ולומר שתיאוריית  האנאטיפולוגיה כלי עזר נגיש ומתאים, למי שמקדיש תשומת לב מרבית ליחסי אנוש מפרים.

בנימה אישית, כמי שאוהבת אנשים וחברה, ולאחר ניסיון והצלחה של שנים בניהול מערכות עובדים ותקשורת ענפה, מצאתי את עצמי בסביבת אנשים חדשה. לא מאלו שבחרתי להיות בחברתם, אלא כאלו שנקבעו לי מראש, להפתעתי הרגשתי כנטע זר וחוסר יכולת לתקשר אתם, בלשון המעטה.  ספר זה היווה עבורי מדריך השראה מצוין להיכרות התנהגות אופיינית לטיפוסים שלא גדלתי או הכרתי קודם. 

  , , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *