רות ברונשטיין, אורנה עזר סופר, 5.91 אירוע קולינרי למוזמנים

5.91 על קו הים

תרשמו את המספר 5.91. 

חושבים על אירוע במקום רומנטי, עם חוויה קולינרית ייחודית ויוצאת דופן מכל מה ששוק האירועים בישראל מציע? תרשמו לפניכם את השם 5.91.  5.91 הוא לא רק מספר, אלא גם מיקום מול ים ושמיים, חצר גן ואולם לאירועים על שטח של 1400 מ"ר, מעוצבת בסטייל מלכותי, נושקת לרחש גלי הים.

חופה קסומה 5.91 מהים.

האולם הענק והמקורה מעוצב בסגנון התואם למיקומו, ריהוט בצבעי כחול תורכיז, ירוק, קיר צמחיה מוריק, בר מעוצב, ושף אחד מוכשר, אור שפירא שמגיש כל מנה בצבע, עם צלחות מושקעת כיצירת אמנות, בטעם בלתי נשכח!

יש כבר מנצח על המטבח, מקום קסום בחוף השרון, וכל מה שנותר לקוות להגיד מזל טוב, נפגש בשמחות, וממש מצפה לשריין מקומות ב 5.91.


היזמים בעלי המקום יאיר זגורי וערן דלאל ערכו אתמול אירוע משתה חורף מפואר ועשיר מכל טוב ויופי. למתחם האירועים הייחודי הגיעו סלאב, קרובים, חברים, ועיתונאים.

בין האורחים: ציפי רפאלי והמיוצגת החדשה שלה רומי פרנקל , רוסלנה רודינה, שלי גפני, סנדרה רינגלר, הנתנייתית אן זיוי וירדן ויזל, עדן יוחנן קסניה טרנטול, רומי נסט, ג'קי אזולאי, נחום דגמי בעלי מחלבת המושבה, יואב אברהם בעל רשת בתי אבות, היהלומן גיא בן לוי איש העסקים תומר אהרון, אורנה עזר סופר הקונדיטורית, ועוד

שף המקום אור שפירא, גרף מחמאות מהאורחים, ואני אחת מהן. שפירא מנצח על כל המטבח החדשני והפתוח,

כאשר כל הכנת המנות מתרחשת לנגד עיני האורחים.  אכן תחושת חוויית האירוח היא ממסעדת שף אמיתית, הכוללת  מגוון דגים טריים, ירקות איכותיים, בשרים משובחים, ולחמים הנאפים בטאבון. כל ההגשה היא בפורמט מסעדה, כשהבחירה מתוך תפריט, ובזמן שהאורח בוחר להזמין.

בהקמת המתחם הושקעו 20 מיליון ש"ח. הכל כאן מוצג באסתטיקה עיצובית מוקפדת ומרהיבה, בכל פרט ופריט.

5.91 מטרים בלבד מקו המים. להזמנות  077-670-6592 www.591.co.il

יח"צ: ציפי רומנו, המלצה של רות 5.91 אירועים בחוף השרון.

  , , , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *