משחק ליגת האלופות, פלפוט, חדש על מדף במשחקי הילדים

חדש על מדף במשחקי הילדים

אין לי מושג מה קרה בילדותכם, אבל אני מהדור שבו קלפים וחוברת עליה היינו מדביקים את השחקנים האהובים עלינו, היה עיסוק ומשחק מענג. הרגשנו כמו מבוגרים, סחרנו בקלפים, התחלפנו, קראנו, למדנו מהם ואספנו בשקיקה את גיבורי העל. הרגשנו חלק ממועדון המעריצים של הכוכבים, שייכים וקרובים לשחקנים. הקיוסק השכונתי היה מודיע לנו כל פעם שהגיעו קלפים חדשים בסדרה.

מסתבר שדברים טובים וחוויות ילדות נשארים אתנו לעד והמוצלחים שביניהם אף עוברים מדור לדור, בלי שיאבד עליהם הקלח. הם רק משתבחים והשחקנים כמובן מתחלפים בדמויות אחרות.

בימים אלו קבלתי חבילה מחברת פלפוט המכילה חוברת עם קלפים וממש התלהבתי כמו ילדה קטנה, לא פחות מהאחיין שלי, החיבור לדור הצעיר והקשר המשותף לאותם משחקים ואוספים יוצרים זמן איכות מענג. הנוסטלגיה פשוט גרמה לי לקנות אותם במתנה לנכד של משפחתנו והשמחה הייתה רבה מצד כולם.

מה חדש בפלפוט הנציגה הרשמית בישראל?  

אוסף קלפי ליגת האלופות 2017/18  קלפי איסוף של שחקני הכדורגל בשלל הקבוצות הטובות באירופה, להכיר אותם אני בוודאי שלא מכירה, בן זוגי שיחיה כן והילדים מאוד.

בין החידושים והמבצעים להשקה הכרוכים באיסוף ומילוי החוברת:

קונים מעטפה (6 קלפים) ומקבלים מעטפה נוספת(3 קלפים) מתנה! כמובן עד לסיום המלאי המוגבל.

הטכנולוגיה לא פוסחת על העיסוק הנוסטלגי ועל הקידמה של דור ההמשך הכירו ולחצו על

עמוד אינסטגרם! עמוד הפייסבוק

משחק ליגת האלופות, פלפוט, חדש על מדף במשחקי הילדים

משחק ליגת האלופות, פלפוט, חדש על מדף במשחקי הילדים

לידעתכם! חברת פלפוט משיקה כבר עונה רביעית את קולקציית האיסוף של ליגת האלופות בכדורגל ובסדרה מופיעים כל כוכבי הכדורגל של כל הקבוצות המשתתפות בטורניר  האירופאי הגדול לשנת 2017-2018.

לחברה הישראלית פלפוט ייצוג רשמי לשווק בישראל, מ  TOPPS הבינלאומית, המוכרת גם לכ-82 מדינות ברחבי העולם, כך שהעיסוק והתחביב אהוב על ילדי כל העולם. בנוסף פלפוט ומחזיקה את הזיכיון של UEFA קלפי האיסוף הנמכרים בעולם בסדרת MATCH ATTAX האוסף  הרשמי של "ליגת האלופות".

כתובת האתר תוכלו להשתתף בזכיות קלפים : http://www.toppsfootball.com/

  • הקלפים בהדפסה מהודרת , ניר איכותי וקשיח.  ה

ניתן להשיג: בחנויות פרטיות וברשתות לצעצועים ומתנות, ציוד משרדי וספרים וכן בקיוסקים ברחבי הארץ: קרביץ, סטימצקי, צומת ספרים, כפר השעשועים, היפרטוי, הפיראט האדום

משחקים, צעצועים, ההמלצה שלי רות ברונשטיין

  , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *