צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

חוזר אלינו בענק ובכייף, צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים.

 צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים  Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

בבתי הקולנוע החל מה –21.7.16  הפצת גלובוס מקס

ז'אנר: פעולה, קומדיה, הרפתקאות, ילדים

משתתפים: מייגן פוקס, וויל ארנט, טיילר פרי

בימוי: דייב גרין

בדיבוב לעברית של רוסלנה רודינה!

 החיוך, המתח, ההפתעה וההתרגשות של הילדה לראות את צבי הנינג'ה חוזרים אלינו שוב למסך הקולנוע, שווה כל מחיר וכל צפייה, הנאה צרופה! ואנחנו ההורים הבוגרים נהנינו לא פחות. 

צבי הנינג'ה ואפריל אוניל חוזרים אלינו לשטח בסרט המשך בכיכובה של השחקנית ההוליוודית מייגן פוקס (בתפקיד אפריל אוניל) בגרסה העברית מדבבת הדוגמנית והשחקנית רוסלנה רודינה.

 הסרט הראשון בסדרה מ-2014 היה שובר קופות עם הכנסות של למעלה מ-450 מליון דולר ברחבי העולם.

רביעיית הצבים המכונים צבי הנינג'ה, הכי מפורסמים ואהובים בעולם.  חיים מתחת לאדמות רחוב ניורקי  עם מאסטר ספלינטר אך חוזרים בשביל להלחם שוב נגד אויבם האכזר שרדר אך  הפעם בשליחות החייזר קרנג וגם את חזיר היבלות והקרנף – ביבופ ורוקסטדי המאיימים על המשך קיום האנושות.

שנה אחרי הקרב הבלתי נשכח של הצבים עם שרדר, הצבים ממשיכים לחיות מתחת לאדמה בעוד שרדר מרצה עונשו בכלא, אך לא לאורך  זמן…

שרדר מצליח לברוח ממעצר בעזרתו של המדען המשוגע ד"ר בקסטר סטוקמן בטלפורט שלוקח למפגש בלתי צפוי במימד אחר עם החייזר המרושע קרנג, שמתכנן יחד איתו לכבוש את כדור הארץ. עם חזרתו לניו יורק הוא מגייס את שני שותפיו מימיו בכלא, בי-בופ ורוקסטדי והופך אותם למוטציות בעלות כוח רב בדמות קרנף וחזיר יבלות. בינתיים, הצבים, שבמקביל מתחבטים האם להפוך לבני אדם באמצעות חומר כימי חייזרי, נעזרים בחבריהם האנושיים, אפריל אוניל (מייגן פוקס), וקייסי ג'ונס, ויוצאים במסע חוצה יבשות להצלת כדור הארץ.

צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

מייגן פוקס:

דוגמנית ושחקנית קולנוע וטלוויזיה אמריקאית. תפקיד בכורה בסרט "וידויה של מלכת הכיתה (2004). פוקס זכורה בעיקר בזכות הופעותיה בשני הסרטים הראשונים בסדרת הסרטים של רובוטריקים  ובהופעתה בסרט הראשון בסדרת "צבי הנינג'ה". שחקה בתפקידים מרכזיים בסדרות "אושן אבניו" (2002-2003), "הופ ופיית" (2004-2006) ולאחרונה שיחקה בסדרת הסיטקום "הבחורה החדשה" (2016).

 רוסלנה רודינה:

דוגמנית ישראלית שהחלה לעסוק גם בתחום המשחק. הצטלמה לקפיינים של חברות אופנה ומעצבים ישראלים מפורסמים ובהם "דן קסידי בוטיק", "ג'יבאגו", "לי קופר", "אקסטרה מינרל", "נטורל פורמולה", בנוסף לכך  כיכבה על שערי מגזינים פופולריים בישראל ביניהם: "לאשה", "סטילטו", "את", "זמנים מודרניים". ב-2015 השתתפה בסדרת הריאלטי הישרדות בה הצליחה להגיע עד לגמר. ב-2016 שיחקה בתפקיד המרכזי במחזמר "מגילת אסתר".

טריילר מתורגם –

טריילר מדובב- https://www.youtube.com/watch?v=7Qm5Svyv_4Y

אורך הסרט 112 דקות

חוויה לכל המשפחה הקיץ הזה 

 

  , , , , ,


One thought on “חוזר אלינו בענק ובכייף, צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *