פתיחת תערוכת "קיץ באמנות הישראלית" -גלריה בידרמן

גלריה בידרמן – פריבט ארט קולקשן, בבעלות האספן ואיש העסקים מר אפריים בידרמן.

מרסל ינקו  - אומנות 106il -lifestyle -

מרסל ינקו – אומנות 106il -lifestyle –

מזמינים אתכם חובבי אמנות לאירוע השנתי תערוכת "קיץ באמנות הישראלית"

אירוע פתיחה: יום חמישי, 11.6.2015 החל מ-19:30בערב

אוצר: דורון פולק

הכניסה חופשית

אירוע האמנות השנתי של גלריה בידרמן פריבט ארט קולקשן, כבר כאן!

החל מהשעה  19:30 ביום חמישי בערב ועד למוצאי שבת הגלריה תאפשר הצצה לעולם האמנות הישראלי בשילוב הרצאות, מוזיקה חיה ואלכוהול כמיטב המסורת!

הגלריה תפתח את כל חללי התצוגה שלה למבקרים.

בימי  שישי ושבת בשעה 12:30 תערך הרצאה בנושא "קיץ באמנות הישראלית" מאת האוצר דורון פולק.  

על התערוכה:

אמנים ישראלים רבים העניקו מוטיבים סמליים לעונת הקיץ החמה, המאפיינת את האקלים הישראלי. נושא הקיץ עשיר ביצירות ויזואליות, מדגיש את העשייה האמנותית המתמשכת ומתפתחת בארץ לאורך העשורים האחרונים.

גרוס מיכאל - אומנות 106il -lifestyle -

גרוס מיכאל – אומנות 106il -lifestyle –

בתערוכה ניתן יהיה לעקוב אחרי ההשפעה של האור הישראלי, בדימויים הקיציים ובמאפייני האקלים החם באמנות הישראלית. בתערוכה יוצגו עבודות נדירות המתארות את הנוף הישראלי בימות הקיץ הכולל את הים והשמיים הכחולים,  כמו: יצירותיהם של איזנשר ואברמוביץ' המציגות את דמותו של הישראלי החווה את הקיץ על החוף, בחוצות העיר מייצגות עבודות של אורי רייזמן ולאו ריי, מעבר מהציור הפיגורטיבי אל ציר שבין ציור נאיבי אל מופשט ולירי, בתערוכה מוצגות עבודותיהם של לאה ניקל, מיכאל גרוס, רפי לביא ועוד יצירות המביאות נופך סמלי וקונספטואלי למונח "הקיץ הישראלי".

בין האמנים המציגים באוסף הפרטי במגוון סגנונות ציור: מיכאל גרוס, רפי לביא, דוד ריב, יוחנן סימון, לאו ריי, מרסל ינקו, לאה ניקל, אורי רייזמן , מנשה קדישמן ועוד.

על הגלריה:

גלריה בידרמן בבעלות מר אפריים בידרמן מחזיקה באוסף של כ-3000 עבודות מקור.  האוסף הנדיר של הגלריה שמתוך מאגריו הורכבה תערוכת יצירות הקיץ, מהווה אחד מאוספי האמנות המרתקים והמוערכים, בזירת הפעילות התרבותית הישראלית בתחום. היצירות נאספו במהלך עשרות שנים, במתינות ובזהירות תוך הקפדה על רכישת יצירות ייחודיות. האוסף של מר אפריים בידרמן הפך למאגר פוטנציאלי עבור מוזיאונים, אספנים, חובבי אמנות ויוצרי האמנות בעצמם אשר חלק מהם התגלו ונחשפו לראשונה בארץ, בזכות כושר ההבחנה והמומחיות של מר אפריים בידרמן לזהות ולהעריך אמנות איכותית.

גלריה בידרמן ארט קולקשיין: רחוב הזורע כפר שמריהו טלפון: 09-9706500
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *