סירופ טבעי נגד שיעול, 106il בריאות, ישראל לייף סטייל מגזין

תסמיני חורף? הכירו את "טוסו נטורל" – סירופ טבעי מתמציות צמחים

 "טוסו נטורל"- סירופ טבעי להקלה מידית בתסמיני החורף

הסירופ מכיל תמציות צמחים ללא חומרים משמרים או צבעי מאכל מלאכותיים.

ללא סוכר ואלכוהול,

מתאים לשימוש בקרב ילדים ומבוגרים וסוכרתיים.

הפורמולה הייחודית מכילה את הצמחים הידועים בפעילותם המפוגגת שיעול לח או יבש, מחזקת את המערכת החיסונית, מזינה רקמות ריריות ומקלה על נזלת.

 

הסירופ "טוסו נטורל" מכיל:

יופרזיה – ידוע בתכונותיו כמשקם ומזין רקמות ריריות, כאנטי-דלקתי וכמקל על נזלת ועל סינוסיטיס.

פרחי סמבוק שחור – פרחי הצמח ידועים כמסייעים בשפעול מערכת החיסון, בטיפול בזיהומים ובדלקות במערכת הנשימה העליונה, בהורדת חום גבוה, בסינוסיטיס, בהצטננות, בשפעת,  ובהפחתת ליחה.

פירות סמבוק שחור – לפירות העץ מיוחסות תכונות המקלות על זיהומים ועל דלקות בדרכי הנשימה, מקלות על שיעול, ברונכיטיס, אסתמה, סינוסיטיס, נזלת, הצטננות ושפעת. גם הפירות ידועים כמכייחים, אנטי-ויראליים, אנטי-דלקתיים, אנטי-אלרגיים וממריצים את המערכת החיסונית.

קלנדולה / ציפורן החתול – ידוע בתכונותיו כנוגד זיהום, אנטי-דלקתי, אנטי-בקטריאלי ומנקז לימפתי.

פלנטגו / לחך – ידוע כמסייע בטיפול בשיעול יבש או ליחתי, בהפרשה עודפת של ליחה, בשיקום רקמות ריריות, בסינוסיטיס ונזלת, כמו כן הוא ידוע כמכייח וכאנטי-דלקתי .

אלתיאה / חוטמית רפואית – מכיל ריכוז גבוה של חומרים ריריים, ולכן ידוע כיעיל ביותר בהרגעת שיעולים ומכייח. הוא ידוע גם כמתאים להקלת שיעול יבש.

דרוסרה – ידוע בתכונותיו כמכייח, מלחלח, נוגד אסתמה, נוגד שיעול, מקל על ברונכיטיס כרוני/אקוטי, שעלת וגם על שיעול יבש.

מור – ידוע בתכונותיו כאנטי-ויראלי, אנטי-דלקתי,  מכייח, מסייע בהקלת זיהומים במערכת הנשימה העליונה וכמקל על נזלת, שפעת והצטננות.

לוטוס – ידוע בתכונותיו כאנטי-אוקסידנט, אנטי-אלרגי וכמחזק מערכת חיסון.

אכינצאה / קיפודנית –ידוע בתכונותיו כאנטי-ויראלי, אנטי-בקטריאלי, אנטי-דלקתי, מחטא דרכי נשימה ומשפעל את מערכת החיסון.  ידוע  כמקל על זיהומים ועל דלקות במערכת הנשימה העליונה והתחתונה, כמקל על שפעת והצטננות, וכמקל על ברונכיטיס, על דלקת ריאות ועוד.

קסנטיום / לכיד הנחלים – ידוע בתכונותיו כמסייע בעיקר לטיפול במצבים ליחתיים, זיהומיים ואלרגיים של מערכת הנשימה העליונה. בנוסף, הצמח ידוע בתכונותיו כנוגד זיהום, נוגד עווית ונוגד אלרגיה. כמו כן, הוא ידוע כמקל על נזלת, סינוסיטיס וברונכיטיס אקוטי.

פינליה – ידוע בתכונותיו כמסייע בהקלה על שיעול המלווה בליחה צמיגה, על הצטברות ליחה בקיבה הגורמת לבחילות ולהקאות ועל ליחה שמצטברת בבית החזה. כמו כן, הוא ידוע כמונע דלקות, מקל על אסתמה ואנטי-אלרגי.

קופטיס – ידוע בתכונותיו כאנטי-בקטריאלי, מעודד התחדשות רקמות, מפחית ליחה, מקל על זיהומים ועל דלקות במערכת הנשימה, מקל על ברונכיטיס אקוטי, סינוסיטיס ועוד.

מה זה שיעול?

שיעול מנגנון פיזיולוגי חשוב במערכת ההגנה של הגוף. סימפטום למחלות רבות, ביניהן, דלקת ריאות, ברונכיטיס ושפעת. שיעול יכול להיגרם כתוצאה מהצטברות של ליחה במערכת הנשימה, או בגלל גירוי הסרעפת לאחר שאיפת חומרים שונים כמו למשל אבק או עשן.

איזה סוגי שיעול קיימים?

קיימים שני סוגים עיקריים של שיעול – שיעול אקוטי, שלרוב קיים בעקבות מחלה, עשוי להימשך כשלושה שבועות, ושיעול כרוני שמלווה את האדם תקופת זמן ארוכה יותר. שיעול ממושך יכול לגרום לפצע בדרכי הנשימה, אשר יוצר גירוי יתר וכתוצאה מכך השיעול ממשיך גם לאחר היעלמות המחלה, במקרים כאלה מדובר לרוב בשיעול יבש. שיעול הינו מטרד לסובלים ממנו, פוגע באיכות חיים.

הפצה: בבקבוק זכוכית  של 250 מ"ל

מחיר: 89.10 ₪

כשרות: בד"ץ העדה החרדית.

להשיג: בבתי מרקחת, בבתי הטבע וברשתות הפארם.

  • תרימוורה  מותג תוספי התזונה מבית תרימה.

תרימה חברת תרופות ישראלית העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק תרופות ומוצרי בריאות. תרימה מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תרופות מרשם ותרופות ללא מרשם הכולל כמוסות, טבליות, משחות וקרמים, סירופים ותרסיסים.

 

 

  , ,


2 thoughts on “תסמיני חורף? הכירו את "טוסו נטורל" – סירופ טבעי מתמציות צמחים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *