תכשיטים לאוהבים טבעות אירוסים

תכשיטים לאוהבים, לא משנה אם תגידו הגענו במזל טוב לשלב שחותמים על ברית נישואין או נישואים, אירוסים או אירוסין, משנה מאוד אם תקנו טבעת למזכרת וחותם אהבתכם מעודד קאשי – ODED KASHI

מאז ומעולם סימן להצהרה על אהבה וזוגיות נערך בטקס וסמל ממשי. טבעת סמל לקשר של אהבה וזוגיות. לשמחתי, הם מנהג הכי תרבותי למערב ולמזרח כאחד. מי לא מתרגשת מצפייה בסרטון או להיות חלק מהמציאות הממשית של טקס כזה, תמיד מרגש לשמוע את המשפט המיוחל, התנשאי לי?

טקס הענקת הטבעת וחזרה למסורת הקלסית של הצעות עם קידה, ובתוספת הפתעה, הפכו להיות הטרנד של זוגות רבים. הכמיהה לרומנטיקה מול חברה אנמית רבת טכנולוגיה, יוצרים יותר מתמיד חשיבות לכריתת ברית הזיכרון המרגשת הזו. לא יודעת מה נשים אחרות חושבות, אבל לטעמי נשים רבות שמחות לקבל כל השנה טבעת, ובכלל תכשיטים. ואם כבר תכשיטים, אז אשמח מאוד שהם מעודד קאשי ODED KASHI.

עודד קאשי – ODED KASHI עיצוב טבעות בסטייל שכל אישה אוהבת.

בעידן חיפוש אפקט ההפתעה והרשתות החברתיות טבעת יהלום מעוצבת בסטייל ובגודל של קארט ומעלה עושה את החגיגה ליותר מסתם הפתעה ומאורע.

בהשקת קולקציית טבעות הנישואים החדשה מבית עודד קאשי, יצאתי נלהבת, אמנם לא פרגיה לנישואים אבל מה זה משנה, התחדשתי בטבעת נוספת ל 36 שנות נישואים, טבעת ייחודית ובהתאמה אישית לימים שבהם כבר אפשר להשקיע בטבעת יוקרתית מהקולקצייה החדשה של עודד קאשי.

טבעות נישואים ואירוסים קאשי עודד קאשי

טבעות נישואים ואירוסים קאשי עודד קאשי

למי שמתעניינת או מתעניין ברכישה בעלת אמירה של סטטוס, עם הצהרת אהבה ייחודית לזיכרון והנצחה, המלצה של רות תכשיט קאשי הם בחירה מושלמת.

עודד קאשי, שנים רבות הינו הבעלים והמעצב של תכשיטי "קאשי" , עודד קאשי בן למשפחה העוסקת בתכשיטנות ובאמנות עיצוב התכשיטים עוד משנות ה-20, ולטענתו אכן רכישת טבעות אירוסים או אירוסין תפסה תאוצה אדירה לעומת העשורים האחרונים של המאה ה20, מאחר וטבעות נשואים או נישואין לפי המסורת היהודית האורתודוקסית, לא צריכה להיות עם אבני חן או פאר כדי שקנייתה לא תהווה מכשול בפני חתן שידו אינה משגת. בד בבד טבעות הנישואים ונישואין מטעמי חולין שנו את הוותם כמו טבעות הנישואים ונישאוין, והיום יותר מתמיד, קיימת שאיפה וכמיהה לרומנטיקה, ריגושים וסימן מובהק לשינויי הסטטוס.

טבעות נישואים ואירוסים קאשי עודד קאשי

מהי החדשנות בתחום עיצוב טבעות?

לפי עודד קאשי: "דגם הסוליטר הוא המנצח בגדול",  עיצוב חדשני המשלב מסורת, ומוסיף  "אם בעבר נהוג היה לשבץ אבן מרכזית אחת הרי שהיום הדגמים משודרגים עם עוד אבנים המשובצות סביב האבן המרכזית. פעם השתמשו בפלטינה שהיא מתכת לבנה עבור הטבעת, והיום משתמשים בזהב לבן". העיצוב הטרנדי החדשני מתמקד דווקא באבן מרכזית אחת וגדולה וסביבה מספר אבנים קטנות הגורמות להעצמת גודל האבן המרכזית. לעיצוב ולחיתוך הקלאסי של אבן מרכזית ועגולה, נוספו כיום עיצובים נוספים בעלי צורות של מרובעים מלבנים, או משושים.  דגם הטיפה, וחיתוך האבן בצורת "קושן" – מעין כרית, יוצרים את אשליית הגודל ולפיכך מבוקש מאוד.

היכן לקנות טבעות אירוסים? עודד קאשי

היכן לקנות טבעות אירוסים, תכשיטים מיוחדים? המלצה של רות עודד קאשי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מהו גודל היהלום המומלץ? מינימום אבן עם 3 קארט נותנת את האימפקט המרשים ביותר, ולא פלא שהיא גם המבוקשת ביותר.

מהו הצבע הטרנדי ? הצבע הטרנדי הוא הזהב הלבן, הזהב הצהוב זה שהפך לסמל אתני מובהק ופופולרי החליף הזהב הלבן ואחריו הזהב הוורוד בעל גוון ורדרד חיוור בשונה מהזהב האדום עז שהיה אופנתי ומבוקש בעבר.

שלא תתבלבלו לרגע, ניתן לרכוש טבעות עם אבני רובי, אמרלד או ספיר מיוחד במרכז, לחרוט תאריך ושמות מתחת בשיטה מתקדמת בלייזר, ואף להוסיף להם איורים ועיטורים. אי אפשר שלא להתלהב מהעטיפה והקופסא של הטבעת או התכשיט שתרכשו כאן.

 

עודד קאשי, תכשיטנות ושעוני יוקרה, כיכר המדינה, ה' באייר 28, תל אביב

אינסטגרם: @odedkashi

פייסבוק: Oded Kashi Elite Jewelry and Watches

 

 

 

 

 

 

 

 

  , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *