תטא הילינג – הקסם כבר כאן!

במה מדובר בעצם?

כמה פעמים ספרת עד עשר ושום דבר לא קרה? הפעם יש יותר מסיכוי שמשהו ישתנה, משהו פנימי, בסיסי בתוך הנפש שעד כה לא ידענו איך להגיע אליו והיום ניתן לזהות אותו ולרפא אותו בקלות ובפשטות. תטא הילינג כבר כאן!

מדובר על טיפול שנעשה כשהמטפל והמטופל מצויים בגלי תטא של המח. בדרך כלל המח שלנו משדר גלים אלו במצב של שינה עמוקה כך שהטיפול בגלי תטא מאפשר לנו גישה קלה לתת המודע. במצב זה יש אפשרות לרפא דפוסי חשיבה ורגש שאינם משרתים אותנו ולהוריד דפוסי חשיבה חלופיים טובים יותר עבורנו. התוצאות מיידיות עד כדי כך שכבר אחרי טיפול אחד ניתן להרגיש בהבדל. הנה דוגמא קטנה, למשל, אם יש לי דפוס חשיבה שאומר שאני לא סומכת על עצמי כי טעיתי בעבר, שליפה של התבנית הזו והורדה של דפוסים חלופיים כגון "אני יודעת לסלוח לעצמי", "אני יודעת להרגיש סליחה", "טעות היא חלק מלמידה והתפתחות", וכדומה, תאפשר לי לסמוך על עצמי שוב ולחיות חיים הרמוניים יותר.

בפעולת הריפוי של התטא הילינג נעשית השלמה וריפוי של אירועים טראומתיים דרך התת מודע של המטופל באופן עמוק ויסודי והתוצאות מדהימות. אדם שעבר חוויות קשות במהלך חייו מסוגל לראות את השיעור המשמעותי שהוא למד בעקבות החוויה, להחזיר לעצמו עוצמות מנטליות שאבדו ולרפא את הטראומה. אחרי טיפול, התחושה היא ששק של אבנים הוסר מגבך, אתה חופשי והכל אפשרי! רבים גם הודו כי חוו עלייה ברמת ה- לייף סטייל שלהם תודות לטיפול.

תחילת ההיכרות שלי עם התטא הייתה דרך טיפול שעברתי בעצמי. נדהמתי לגלות איך פצעי ילדות אליהם פיתחתי מודעות במשך שנים נעלמו כלא היו אחרי שלושה טיפולים בלבד. החוויה הזו השאירה אותי נפעמת מתוך הבנה שקיים כלי יישומי בעל פוטנציאל לגרום לשינוי יסודי ומהותי בנפש האדם ברבדים העמוקים ביותר.

התנסות זו הובילה אותי לעסוק בריפוי דרך תטא הילינג כשיטה משלימה לעבודה הטיפולית הקונבנציונלית. במשך שנים אני עוסקת בטיפול רגשי עם אנשים דרך החשיבה המודעת שלהם והתוצאות טובות אך הדרך להשגת התובנות עשויה להיות ארוכה. בנוסף לכך, חלק מהאנשים שהשיגו תובנות חדשות מתקשים ליישם אותן בפועל בחיי היום יום. לעומת זאת, בריפוי תטא הילינג הטיפול פועל ישירות על תת המודע, לכן תהליך השגת התובנות הוא קצר ושינוי דפוסי החשיבה והרגש מתרחש באופן יסודי.

כיום, אני עושה לעצמי טיפול כל שבוע, מטפלת באחרים ומדברת על התטא, ואני רואה שינויים בפועל והמון. אני מזמינה אתכם בחום לעשות צעד למען עצמכם, לבוא לטיפול בתטא הילינג ואם אתם ממש חרוצים אז גם ללכת לקורס כדי לאפשר לעצמכם חיים בפשטות ובשמחה כמו שאתם ראויים. חבל על כל רגע, כי הקסם כבר כאן!

לטיפולים ניתן ליצור קשר דרך המייל magic.theta@gmail.com

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *