תחרות צילום של רשת מלונות Hotel Indigo®

Hotel Indigo®, מותג מלונות הבוטיק של קבוצת InterContinental Hotels GroupIHG®), וארגון World Photography Organisation (WPO), הכריזו כי הם מזמינים צלמים מאירופה ובכלל זה מישראל לתעד רגעים מייצגים בשכונות מקומיות בהם ממוקמים בתי המלון שלהם, עם תמונות מלאות-חיים שיוצגו תחת הכותרת "טעמים מהשכונה".

צלמים מבריטניה, גרמניה, ישראל, איטליה, רוסיה וספרד יוזמנו ליצור פרויקטים של צילום ייחודיים המושפעים מן הטעמים המאפיינים את השכונות שבהן שוכנים 16 מלונות Hotel Indigo. הצילומים אמורים ללכוד את הפרשנות המופשטת או המילולית של נושא התחרות – "טעמים מהשכונה".

בישראל מיקומו של מלון אינדיגו הינו במתחם הבורסה ברמת גן רחוב באהליאב 5 . כמותג בוטיק של IHG, כל אחד ממלונות רשת Hotel Indigo כולל מלון זה, מעוצבים בצורה שמשקפת את הסיפור של השכונה המקומית. החל מעיצוב המבנה עצמו, דרך יצירות האמנות המעטרות את המלון וכלה בתפריטים ששואבים השראה מן התוצרת המקומית – כל מלון ברשת Hotel Indigo הוא ייחודי וטבעי בסביבתו. אין מלונות זהים.

לצלם שייבחר כזוכה במקום הראשון בתחרות יוענקו עבודה בתשלום לצילום עבור המותג Hotel Indigo, הזדמנות להציג את עבודותיו במרכז האמנות Somerset House במסגרת תחרות הצילום Sony World Photography Awards העולמית שתיערך במאי 2015, ו-375,000 נקודות זכות של מועדון IHG Rewards Club*.

 

עוד על הגשת עבודות לתחרות: worldphoto.org/hotelindigo

לפרטים נוספים: דפנה טריואקס, 050-5202322, או daphna@triwaks.co.il
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *