שוק התאורה בישראל עובר מהפך, חיי מדף ארוכים לתאורה, באחריות!

שוק התאורה בישראל מגלגל בשנה כ-1.1 מיליארד ₪ רווי בשלל מותגים. לא פעם אנו הצרכנים עומדים חסרי אונים אל מול השפע הקיים, מתלבטים מאיזו חברה לרכוש. אני תמיד מנסה לבחור נורות שמבטיחות לי חסכון בחשמל, תאורה המתאימה לחלל והכי חשוב מבחינתי חיי מדף ארוכים. זה לא סוד שחיי הנורות התקצר עם השנים מבלי להתייחס ליוקר המחירים ביחס לתמורה. אז אם אתם מרגישים כמוני קבלו את הבשורה הצרכנית הבאה: חב' תדיראן גרופ, יבואן החשמל הגדול ביותר בישראל נכנס לתחום התאורה. החברה משיקה מוצרי תאורה מתקדמים לחיסכון באנרגיה, המבטיחים לנו באחריות, חיי מדף של 50,000 שעות עבודה

106il "כל מה שחדש ומתחדש"

106il "כל מה שחדש ומתחדש"

במסיבת העיתונאים שנערכה היום, הציגה תדיראן את מגוון הקטגוריות כגון: נורות, גופי תאורה ואביזרי קצה:

נורות –64 סוגי נורות חדשות מסוג לד ונורות חסכוניות CFL מתקדמות המבוססות על טכנולוגייתCPU  – טכנולוגיה ייחודית המעניקה חיסכון של 80% בצריכת החשמל ואורך חיי מוצר רחב משמעותית לעומת המתחרים. כולל אחריות של 3-5 שנים

גופי תאורה – מגוון גופי תאורה מתקדמים ומעוצבים לשוק הפרטי והמוסדי

אביזרי קצה –מגוון אביזרי קצה, כגון: מפצלים, רבי שקעים ועוד תדיראן בשת"פ עם יצרנים מובילים כגון: Toshiba, LG, Osram, Philips, GE

מישל בן וייס, מנכ"ל תדיראן גרופ ציין: "אנו גאים ונרגשים להיכנס לתחום חדש עם הזדמנות עסקית מעניינת במיוחד. שוק התאורה בישראל הולך לכיוון של מיתוג ואנו השכלנו לחבור ליצרנים המובילים והמתקדמים ביותר בעולם, כדי להביא לצרכן הישראלי מוצרים איכותיים ועמידים המאפשרים חסכון משמעותי בצריכת החשמל. השילוב של ניסיון של 60 שנה של קבוצת תדיראן והיכולות הטכנולוגיות של הקבוצה עם מוצרים מתקדמים ואיכותיים יאפשרו לנו לחדור חזק לשוק זה ולייצר נתח שוק משמעותי כבר בשנה הראשונה ותוך 3 שנים להוביל את שוק התאורה בישראל."

כל נורות תדיראן מבוססות על טכנולוגיה ייחודית שפיתחה החברה הנקראת:   High Performance CPU. טכנולוגית ה- CPU  (Central Power Unit) מעניקה חיסכון משמעותי של 80% בצריכת החשמל וחיי נורה ארוכים בצורה משמעותית של 50,000 שעות עבודה לנורות LED ו-10,000 שעות עבודה לנורות החסכוניות.

נורות תדיראן, המבוססות על טכנולוגיה מתקדמת, משווקות כולן עם אחריות משמעותית: 5 שנות אחריות לנורות ה-LED  ו-3 שנות אחריות לנורות הספירלה.

הנורות החדשות של תדיראן מבוססות על חומר הנקרא אמלגם – סגסוגת מתכות המחליפה את הכספית הנוזלית המסוכנת הקיימת בשאר הנורות. חומר האמלגם אינו מהווה סכנה לבריאות ואין חשש בעת שבירת הנורה.

נורות תדיראן אינן מזהמות את הסביבה וניתן לזרוק אותן לאשפה גם ללא מחזור.

סדרת נורות ה-LED  של תדיראן מציעה מגוון נורות בהספקים שונים של 3W-24W, בסוגי אור שונים: לבן חם, לבן קר ואור יום ובעיצובים מגוונים.

סדרת הנורות החסכוניות CFL של תדיראן מציעה מגוון נורות בהספקים שונים של 7W-26W, בסוגי אור שונים: לבן חם, לבן קר ואור יום ובעיצוב הספירלה הרגיל.

טווח מחירי נורות תדיראן: 10-35 ₪ בלבד.

גופי תאורה

תדיראן תציע מגוון גופי תאורה מתקדמים ומעוצבים המתאימים לשוק הפרטי ולשוק המוסדי.

  • גופי תאורת פנים – פרבולים, פנל לד, שקועי לד, ספוט לד ופלאפוני לד.
  • גופי תאורה לתעשייה –  פעמוני לד.
  • גופי תאורת חוץ –  גופי תאורת רחוב לד, גופי תאורת גינה, גופי תאורת הצפה, גופי תאורה צמודי קיר וגופי תאורה שקועי ריצפה.

טווח מחירי גופי התאורה של תדיראן: 300-1600 ₪.

בנוסף תדיראן תשווק אביזרי קצה לתאורה.

להלן תוצאות הסקר המרכזיות של חברת שילוב (אוקטובר 2014), לגבי העדפותיו של הצרכן הישראלי בתחום התאורה:

  • הצרכן הישראלי מעדיף חיסכון באנרגיה על פני חיסכון בכסף. פרמטר המחיר רק במקום הרביעי.
  • הצרכן הישראלי מעיד שהוא יחכה שהנורה הישנה תישרף ואז יעבור  לנורה חסכונית (80%).
  • הצרכן הישראלי קונה נורות בחנויות עשה זאת בעצמך (33%), חנויות חשמל מתמחות (23%) בטמבור/חנויות שכונתיות (21%).
  • 52% מהישראלים מקבלים את החלטת קניית נורה בזמן הביקור בחנות, 60% מתוכם בוחרים באופן עצמאי ו-36% מתוכם נעזרים במוכר.

 

 

 
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *