רהיטי שגםצילום: צילום: 106ilישראל לייף סטייל מגזין עיצוב

רהיטי שגם בהשקת סניף דגל חדש, אז מה מתחדש?

רשת "שגם- רהיטים חכמים לילדים ולנוער" פתחה סניף דגל חדש בימים אלו בעיר ראשון לציון. לכבוד הפתיחה של החנות הלכתי לסקר את הטרנדים החדשים בעולם הילדים, חזרתי מבולבלת ומוקסמת. שפע של דגמים לחדרים ייחודים. חדר באווירה נינוחה בהשראת ים מרגיעה, חדר לבן באווירה רומנטית, חדר ססגוני באווירה טכנולוגית הייטקית, חדרים שמתאימים לאורך זמן רב בגלל הפרקטיות העיצובית עם עוד המון פתרונות עיצוב חכמים וחדשניים. 

הרשת, מתמחה בריהוט איכותי בשלושת קטגוריות תחום, לפי חמרי הייצור חדרי הילדים ונוער מעץ מלא, סנדוויץ' ומלמין יצוק. שגם מחזיקה גם במפעל הייצור של רהיטיה, מה שמאפשר תכנון והתאמה אישיים כבר בשלבים הראשונים של תכנון ועיצוב החדר.

בחנות התצוגה יוצגו למעלה מעשרה חדרי תצוגה לילדים ולנוער.

כל חדר מאובזר בכל חפצי האקססוריז , ניתן למצוא בו עשרות פריטים שונים לריהוט ולעיצוב החדר כמו: מגוון רחב של שולחנות, שידות וכונניות, כיסאות, מיטות, ארונות רגילים, ארונות הזזה, תמונות, הדפסים, שטיחים, עוד.

רהיטי שגםצילום: צילום: 106ilישראל לייף סטייל מגזין עיצוב רהיטי שגםצילום: צילום: 106ilישראל לייף סטייל מגזין עיצוב רהיטי שגםצילום: צילום: 106ilישראל לייף סטייל מגזין עיצוב

רהיטי שגם צילום: צילום: 106ilישראל לייף סטייל מגזין עיצוב

ניתן לבחור בחדרים שלמים המותאמים לאופיו של הילד כמו "חדר ההייטק", "החדר הקלאסי" ו"חדר הנסיכות", הדפסים ייחודיים או הדפסים על פי תמונות אישיות, גם על גבי דלתות הארונות, המגרות והשידות. ההדפסים אמידים במיוחד ומקנים לרהיט גוון אישי.

רהיטי שגםצילום: צילום: 106ilישראל לייף סטייל מגזין עיצוב רהיטי שגםצילום: צילום: 106ilישראל לייף סטייל מגזין עיצוב

רהיטי שגם צילום:  106ilישראל לייף סטייל מגזין עיצוב

על מגוון העיצובים אחראים טובי המעצבים בארץ, בראשם עופרי פלדמן, אדריכל ומעצב פנים.

רהיטי שגם לצרכנות נבונה, אין צורך להחליף את כל הריהוט בחדר בהוצאה כספית משמעותית. ניתן, בעזרת פעולה פשוטה של החלפת הפלטות החיצוניות של הארונות והשידות ושינויים קלים אחרים המתבצעים בשגם רהיטים- לשנות את נראות ואופי החדר ולהתחדש- בהוצאה כספית מינימלית ביותר.
ברוך איזון, מבעלי הרשת מציין : "הילדים והנוער כיום  מעורבים מאוד בקניה, המתבצעת על פי טעמם בעיקר. לכן אנו רוצים ליצור חדר שמתאים לילד ולאופי שלו וגם לתת להורים שקט נפשי- אפשר לקנות לילדים חדר שלם ואיכותי ביותר, מעץ מלא או סנדוויץ', בסכום הגיוני. חדר שיכול לגדול עם הילד ולתת מענה , בשינויים קלים לגיל בוגר יותר. אין צורך להחליף את כל הריהוט בחדר בעשרות אלפי שקלים כל כמה שנים".

לאחרונה, רכשה חברת "גלובל רילקס" של איש העסקים ברוך איזון את כל פעילות חברת "שגם"- אחד המותגים החזקים והוותיקים בארץ בתחום רהיטי הילדים והנוער. בבעלות גלובל רילקס גם מפעל ורשת חנויות ריהוט "שנהב".

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *