"פרספקטיבה"-תחרות צילום של העיר נתיבות

מרכז הקניות "צים סנטר נתיבות" וקבוצת הצרכנות "נתיבות גרופ" מציגים את פרויקט "פרספקטיבה": תחרות צילום ראשונה מסוגה, המציגה זוויות מיוחדות ושונות של העיר נתיבות.

מטרת התחרות הינה לשקף באמצעות צילומים רגעים מיוחדים של אנשים, תרבות, טבע וסיפורי חיים, אשר יבטאו את רוח העיר נתיבות מנקודת מבטו/ה של הצלם/ת.

כל חובב/ת צילום או מקצוען אשר צילם תמונה מיוחדת בנתיבות –  מהטלפון הנייד, אייפד וכמובן מצלמה, מוזמן כבר בימים אלו לצלם ולשלוח תמונה שלדעתו מציגה את העיר או פינה קסומה בה בצורה מיוחדת .

דמקה

דמקה

במסגרת הצבעה שתערך בעמוד הפייסבוק של התחרות, הצילום שיזכה במרב הלייקים בשילוב בחירת הוועדה הוא זה שיזכה בתחרות. בין המצביעים בלייקים בתחרות יוגרל זוכה. פרטים נוספים ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של התחרות- פרספקטיבה- תחרות הצילום של נתיבות.

הגמר יתקיים בתאריך 20 לאוגוסט בשעה 20:00 במרכז הקניות "צים סנטר נתיבות". במהלך הערב יחשפו עשרת התמונות הטובות ביותר ויוענקו פרסים לצלמים המוכשרים. בנוסף, תיערך גלריה בהשתתפות הצלמים אשר יסבירו למבקרים מה הם ניסו להעביר בצילום שלהם.

נוף

נוף

ניתן להרשם לתחרות במיילnetivoth@gmail.com , ההשתתפות מגיל 15, לכל תמונה יש לצרף שם פרטי, שם משפחה, מספר טלפון וכתובת. תאריך אחרון להגשה, 30 ליולי בשעה 23:59. מקומות חינמיים לבאי התערוכה!

רני צים, בעלים ויו"ר קבוצת "צים סנטר" מסר: " החברה שמה לה למטרה להיות חלק פעיל בחיי הקהילה בכל מקום בו היא פועלת. התחרות של צילומי המקום מאפשרת לראות את העיר בזווית שונה ונותנת במה לכל אחד לבטא את שרואות עיניו, אנו מקווים כי תחרות זו הינה התחלה של מסורת והתערוכה של תמונות המתמודדים תוצג במרכז להנאת קהל המבקרים. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם נתיבות גרופ שיזמו את הפרויקט ושמחים על ההזדמנות לתת במה לצלמים.

סמימי ירון, יזם קבוצת הצרכנות "נתיבות גרופ" מסר: " "תחרות הצילום "פרספקטיבה" הינה דוגמא לפעילות חברתית אשר מושגת על ידי שיתף פעולה בין המגזר העסקי לפרטי שכל אחד מין הצדדים נותן את תרומתו למיזם וביחד אנו יוצרים פרויקט בסדר גודל שכזה, פרויקט שלוקח את העיר נתיבות על כל יופייה ומבקש מתושביה לקחת זווית קטנה ולהפוך אותה לתמונה עם משמעות. ועדת ההיגוי של התחרות תתייחס לא רק למקצועיות הצלם וליכולת עיבוד התמונה שלו, אלא תהייה התייחסות לאמירה של התמונה ופרספקטיבה שהיא משדרת ומנסה להביא לצופה. אנו רואים בשיתוף פעולה עם "צים סנטר נתיבות" שיהפוך את תחרות הצילום הנ"ל למסורת."

פטריות אחרי הגשם

פטריות אחרי הגשם

  , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *