פסטיבל ג'אז גלובוס

פסטיבל ג'אז גלובוס לג'אז ולמוסיקה אלטרנטיבית

106il מזמינה את אוהבי הג'אז לפסטיבל הג'אז גלובוס הבינלאומי שיתקיים בין התאריכים 26.11-02.12, בירושלים.

קייטי קאזינס (ארה"ב), שלישיית טל גמליאלי, אידרא זוטא, גדי שטרן, ליני סנדרסקי, אנה מלכיאל, גלעד דוברצקי ורבים אחרים יופיעו במסגרת פסטיבל ג'אז גלובוס, בניהולו האמנותי של סלבה גנלין.

פסטיבל ג'אז גלובוס לג'אז ולמוסיקה אלטרנטיבית ביסס את שמו כאחד מהאירועים החשובים בסצנת המוסיקה בישראל. הפסטיבל מארח מדי שנה מוסיקאים מובילים מישראל ומרחבי העולם שמגיעים לשבוע של מופעים באולם הרמוניה בירושלים. מיקומו בירושלים הפך אותו לפסטיבל מבוקש על ידי אמנים בינלאומיים חשובים. תכנית הפסטיבל כוללת חמשה ערבי קונצרטים בהם יופיעו 15 הרכבים, קונצרט צהריים, בו ייחשפו לקהל מוסיקאי ג'אז ירושלמים צעירים מקונסרבטוריון הסדנה וגם ג'אם סשן.

(Kathy Kosins (USA

(Kathy Kosins (USA

רשימת האורחים מחו"ל המשתתפים בפסטיבל כוללת את הזמרת האמריקאית קייטי קאזינס, שתלווה על ידי נגנים ישראליים מובילים; הכנר הרוסי סרגיי פוספלוב; שלישיית טל גמליאלי שמגיעה מברקלי; הרכב אידרא זוטא בהובלתו של מיכאל אגרא; הזמרת דבורה בנאסולי במופע בלוז; הזמרות סבטלנה סוקולוב ופאוסטינה עבד-סוקולוב שמתמחות בג'אז ובמוסיקה לטינית; בוריס מלקובסקי עם שלישיית גלעד אפרת, וירטואוז כלי ההקשה הבינלאומי גלעד דוברצקי; שלישיית פרוזורוב (אוקראינה-אוסטריה); אנסמבל גרגורי ריבקין במופע הארד בופ; שלישיית "שלוש" של הפסנתרן גדי שטרן ששב זה עתה מניו יורק; הסקסופוניסט ליני סנדרסקי עם אנסמבל אנדריי קונדקוב (רוסיה); קטמון צ'רי של אלעד גלרט; הזמרת האמריקאית אנה מלכיאל עם שלישיית יעקוב מורבין, והמולטיאינסטרומנטליסט גרשון וויספירר.

הפסטיבל הינו פרי עבודה משותפת של עיריית ירושלים, הרשות לעלייה וקליטה ומשרד העלייה והקליטה, המרכז לקליטת אמנים עולים ותושבים חוזרים.

לתכנית הפסטיבל המלאה ראו:

www.jazzglobus.com
www.jerusalem.muni.il

כתובת: אולם הרמוניה, מרכז התרבויות, הלל 27, ירושלים

מחיר כרטיס: 100 ₪, מחיר לסטודנטים: 50 ש"ח

לפרטים והזמנת כרטיסים בטל. 026211777 052-2634444
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *