מטבח יוקרתי

עיצוב מטבחים יוקרתיים

מטבחי יוקרה מהווים חלק בלתי נפרד מדירותיהם של מי שיודעים להעריך נוחות ואיכות, הידור וגימור מוקפד; מי שעבורם המטבח אינו רק המקום שבו מכינים אוכל אלא המקום שבו מארחים וגם עובדים.

המאפיין המובהק ביותר של מטבח מודרני ויוקרתי הוא ההתאמה האישית שלו אל הדיירים. מדובר במטבח שמתוכנן בכוונת-מכוון מוקפדת, ייעודית, על מנת לתת מענה מושלם לדרישות הלקוח וציפיותיו מכל ההיבטים ומכל הבחינות: סוגי החומרים ואיכותם, מיקומם, נגישות וזמינות של כל דבר במטבח, תאורה מרהיבה, קט עיצובי ההולם את הטעם האישי, מתאים לסגנון החיים ולאווירה.

מטבח יוקרתי אמור להיות חלק בלתי נפרד מהבית כאזור נוחות ופינוק אולטימטיבי. זה מטבח גדול, מרווח, אשר מאפשר זרימת אור ואפשרות לשלוט עליה באופן מבוקר בעזרת שליטה על מנגנון חשמלי של פתיחת תריסים וסגירתם.

מטבח יוקרתי בהזמנה אישית

מטבח יוקרתי מתוכנן בקפידה. הלקוח יכול לראות אותו בתלת ממד על צג המחשב, לרבות בצבעים ברזולוציה גבוה של פריטי הריהוט השונים, לבחירתו. המטבח היוקרתי משלב עיצוב עם פונקציונאליות.

רבים מהצעירים המודרניים מעדיפים מטבח  ששולטים בו סגנון מינימליסטי, פשוט, נקי עם צבעים קלאסיים למטבחים מודרניים כגון שחור, מתכם, אפור ולבן. מטבח כזה עשוי לכללו אי במרכז המטבח, המהווה הן משטח עבודה והן משטח לעריכה, לחיסול, לאכילה או לכל מטרה שהיא. מטבח יוקרתי מואר בתאורת לד עם ספוטים רכים, המאירים מתוך גומחות (נישות) בקירות גבס או מבעד לרצפת זכוכית, בתוך ויטרינות מעוצבות ועוד.

מטבח  יוקרתי מודרני מתאפיין ומצטיין במתחמי אחסון גדולים, עם מנגנוני פתיחה וסגירה חלקים ושקטים הן של הארונות והן של המגרות.

המטבח היוקרתי  והמודרני הוא מטבח ששולטים בו חומרים איכותיים ובטיחותיים, חזקים ועמידים לאורך שנים: שיש, גרניט, אלומיניום, פלדה, עץ מלא ועוד.

מטבח יוקרתי חד פעמי ו… נצחי

מטבח יוקרתי מאפשר להיווכח בטביעת אצבע של אדריכל ומעצב שחברו יחדיו כדי ליצור את המטבח האולטימטיבי; מטבח שהשהייה בו אינה ברירת מחדל אלא בחירה טבעית ומועדפת, מקום שנעים לשהות בו עם סיבה או בלעדיה… מקום שמאפשר ליוצר ולהירגע בו, לארח, לאכול וגם, כמובן, להכין אוכל בשקט וברווחה…

במטבח היוקרתי יש מוצרי חשמל איכותיים, המאפשרים להפיק ולמצות מהם את הפוטנציאל הרב הגלום בהם, הן בשואב אדים עצמתי, הן בכיריים משוכללים, הן במקרר גדול ומרווח, הן בתאורה נעימה ויפה ועוד.

המטבח היוקרתי הוא מרחב מוגן מכל הבחינות. הגימור של כל פריט בו מלוטש ומוקפד, מערכות החשמל בטיחותיות ומוגנות היטב;  אין בו זיזים חדים או זוויות בולטות  הרצפה שעברה פוליש קריסטלי מונעת החלקה; מערכת חיישנים רגישה מתריעה במקרה של סכנה ועוד. המטבח היוקרתי מהווה אפוא מקום בטיחותי לשהייה. נעים וטעים ומהנה בתוך המטבח היוקרתי, אשר כמו כל מתחם אחר בבית, ניכרים בו תכנון מושכל, בחירה מושכלת של חומרים איכותיים ויפים ואי אפשר שלא להבחין בהשקעה המרובה  שהושקעה בתכנונו, בבנייתו ובעיצובו.

  , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *