המלצה לסרט עיניים שלי, סרט ישראלי מומלץ בקולנוע, המלצה של רות

עיניים שלי סרט ישראלי

עיניים שלי, סרט ישראלי המעלה מדרגה את יצירות הקולנוע הישראלי. יצירת מופת המסתמנת כעטורת שבחים ופרסים. פרי יצירתו של לירון שני (עג'מי) בימוי, תסריט, עריכה. סרט שלא תוכלו להוריד ממנו את העיניים, מעורר שיח חברתי נוקב.הצג פוסט

 המלצה של רות, העיניים שלי.

אורך הסרט: 112 דקות

ז'אנר: דרמה

בימוי, תסריט, עריכה: ירון שני

הפקה: סער יוגב, נעמי לבארי, מיכאל רויטר

צילום: שי סקיף, ניצן לוטם

עיצוב פסקול: אביב אלדמע

שחקנים: ערן נעים, סתיו אלמגור, סתיו פטאי

מקור: בלאק שיפ הפקות סרטים

חסויות ותמיכה :קרן הקולנוע הישראלי, קרן גשר לקולנוע רב תרבותי, מועצת הפיס לתרבות ולאמנות, ZDF/ארטה

יח"צ: הדס שפירא, אבשה גרנק.

"עיניים שלי" סיפורו של רשי (ערן נעים), קצין משטרה אחראי ומוערך.  העלילה מתארת את המשבר העצום של חיו, אליהם נקלע בעקבות השהייתו מתפקידו המקצועי בנוסף למשבר היחסים שלו עם אשתו אביגל (סתיו אלמגור), אתה חי יחד עם בתה המתבגרת יסמין (סתיו פטאי).

המלצה לסרט עיניים שלי, סרט ישראלי מומלץ בקולנוע, המלצה של רות

המלצה לסרט עיניים שלי, המלצה של רות.

 

 

תקציר העלילה: "עיניים שלי" מגולל את סיפורו של רשי (ערן נעים), קצין משטרה ותיק, בעל תפקיד ציבורי אחראי, המסמל את כוחו והיותו חלק מהממסד החברתי, רשי חי עם אביגיל אשתו  ועם יסמין.  בבית המצב מתוח, כשרשי מתנהג בקשיחות ונוקשות עם יסמין בנגע לחינוך והשניים נמצאים במצב מתמיד של עימות. רשי נאחז בתקווה שהוא ואביגיל יצליחו להביא ילד לעולם, אך חייו מתהפכים כאשר שני נערים החשודים בסחר בסמים, מתלוננים שפגע בהם מינית והוא מושעה מעבודתו. נראה כאילו עולמו של רשי מתרחק ממנו, וככל שהחקירה בעניינו מתארכת הוא שוקע למקומות האפלים בנשמתו, כשהבושה וחוסר האונים חושפים צדדים מפתיעים שמתפרצים באישיותו.

 

בקרוב בבתי הקולנוע, אל תחמיצו!

 

 

 

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *