שבוע האיור בתל אביב, 106il אמנות

עושים איור בתל אביב יפו

 

עושים איור בתל אביב יפו

106il מזמינה אתכם לשבוע האיור בתל אביב! שבוע שכולו אמנות עם עשרות תערוכות, סדנאות, אירועי חוצות ירידה מכירה ומפגשים מעוררי השראה עם מאיירים.

עושים איור, של המחלקה לאומנויות בתל אביב יפו ובחסות של חברת Wix  

שבוע האיור 2105 יתקיים ברחבי תל אביב במשך עשרה ימים (ושני סופי שבוע) בין ה–12-3 בספטמבר 2015. באירוע, שכבר הופך למסורת, יתקיימו השנה 40 תערוכות, ולצידן אירועים ומפגשים פתוחים להשתתפות הקהל הרחב (ברובם ללא תשלום). ההתרחשויות, שמושתתות כולן על איור ישראלי מקורי, מציעות חגיגה של תרבות חזותית, ומעניקות לתחום את הבמה, החשיפה, וההכרה הראויות לו, כעולם של יצירה המקיף אותנו בחיי היום יום, שמתקיים על התפר שבין העיצוב המסחרי לבין האמנות הקונספטואלית.

שבוע האיור בתל אביב, 106il אמנות

שבוע האיור בתל אביב, 106il אמנות

 

לצד התערוכות יתקיימו מגוון מפגשי פורטפוליו לייב, פעילויות איור קבוצתי בחוצות ובחללי התצוגה, אירועי שיח גלריה והקראת סיפורים – וההשתתפות במרבית האירועים פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום. בנוסף הקהל הרחב מוזמן להשתתף בסדנאות דפוס, ביצירת מתנות מאוירות לחג, וליהנות ממכירות של מוצרי נייר, ריהוט, טי שירטים מאוירים ועוד, בהם גם מוצרים חדשים שהוכנו במיוחד לרגל האירוע.

צלילית בן נבט, מנהלת מחלקת אמנויות בעיריית תל אביב יפו: "אוהבים אמנות עושים אמנות הם אירועי אמנות חזותית המתקיימים מידי שנה על ידי המחלקה לאמנויות בעירייה. כמפעל אמנותי ששם דגש על התפתחות היצירה העכשווית, עידוד ומינוף יוזמות חדשות באמנות, אנו שמחים לקיים שוב את "שבוע האיור" והפעם במתכונת מורחבת, ולאפשר לציבור הרחב מפגש בלתי אמצעי עם תחום יצירה ייחודי זה.

 

 

הקהל הרחב מוזמן להתעדכן באירועי שבוע האיור באתר שהוקם על גבי הפלטפורמה של חברת Wix, שצוות הסטודיו שלה בשיתוף המאייר אלון ברייאר אחראים על עיצוב כל החומרים החזותיים של שבוע האיור. מומלץ להתעדכן בזמן אמת במועדי האירועים, המפגשים והסדנאות בשל שינויים ותוספות שצפויים להתרחש בזמן אמת. **מבקרי שבוע האיור מוזמנים ליהנות משרותי המוניות של חברת UBER – באמצעות הקישור הבא: https://get.uber.com/go/illuweek2015, שמעניקה הטבה בסך של 60 ש״ח, בימים שבין 12-3 בספטמבר. ההטבה מיועדת למשתמשים חדשים בלבד, וניתן לממשה בהזנת הקוד illuweek15 באפליקציית הסמארטפון של החברה. UBER תעניק הנחה נוספת למבקרים בשבוע האיור, במהלך שני סופי השבוע בהם הוא יתקיים. פרטים נוספים יתפרסמו באתר בשבוע האיור.

אירועי שבוע האיור יפתחו ביום חמישי ה-3 בספטמבר ברחבי העיר-פרטים בעמודים באים.

לפרטים ועדכונים: illustrationweek.co.il

 

 
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *