עולם בחיפוש 2014 ועתיד שבירת מחסום השפה

ענקית החיפוש גוגל, שמה לה למטרה עם הקמתה בשנת 1998 "לארגן את המידע בעולם, כך שיהיה נגיש ושימושי לכולם"- ניסיון עתידני לייצר כפר גלובאלי של מידע שיעבור בקלות ובמהירות בין א\נשים, ברחבי העולם.

כעת כ 16 שנים לאחר הקמתה, העתיד הזה כבר מזמן כאן.  ידוע לכל שאת החיפוש אודות מידע 'מגגלים ישירות' . גוגל מפרסמת לרגל סוף שנת 2014, וכמו בכל שנה, את החיפושים הגבוהים ביותר בקרב מיליארדי הגולשים שלה.

אז מה חיפשנו בשנה הזו? ראו את הקליפ (המצוין) שגוגל העלתה בנושא:

במקביל אליה, חברת skype שהובילה את מהפכת התקשורת באינטרנט ושבירת מחסום המרחק ביכולת לתקשר ולהתעדכן עם קרובים וא\נשים מעבר לים

יצאה ממש השבוע עם ידיעה שללא ספק תשנה את עתיד התקשורת בכל העולם- הכירו את ה Skype Translator – היכולת לתקשר עם כל בן אדם בעולם, בכל שפה- סקייפ תתרגם לנו באופן סימולטני ובזמן השיחה את כל מה שנאמר

התוצאה: נוכל לשוחח בכל שפה, ויהיה מי שידאג לתרגם בזמן אמת. אין ספק שמדובר בפרויקט רחב היקף, שדורש פיתוח טכנולוגי לא פשוט.

השירות המרכזי ניתן כעת בשיחות טקסט (40 שפות ולא בעברית), שיחות האודיו כעת מתבצעת רק באנגלית וספרדית. אין ספק שמדובר בהתחלה, אבל זו התחלה של עתיד חדש. ההיסטוריה מלמדת שבתוך פחות מעשור, בקצב הזה וביכולת הטכנולוגית החכמה בנמצא,  העולם, ללא ספק יראה אחרת.

ראו איך זה נראה:

 

 

הצצה לחיפושים בישראל (זרקנו לכם באופן סימולטאני כמה שמות ואירועים שהופיעו בחמישיות הפותחות בכל תחום)*

2014 year in search

מונדיאל 2014, רובין וויליאמס, זגורי אימפריה, "איך אומרים ברוסית", חוק הלאום, אפס ביחסי אנוש, חן אמסלאם ובין כוכבים…

מעניין כאן

ללא ספק, יהיה מעניין גם בעתיד…
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *