הסרט THE INFORMER

סרט מתח מתח

הסרט "שלוש שניות" מתח, מתח ועלילה מרתקת.  עם עלילה כזו מותחת המשחק הופך כבר לשולי, המתח וההזדהות עם שחקן ראשי חתיך הורס ורומנטי, הופכים את הצפייה ל 113 דקות של הנאה צרופה. המלצה של רות – הסרט "שלוש שניות"

מופץ בבתי הקולנוע החל מתאריך 27.02.2020   ארה"ב. 2019.

אורך הסרט: 113 דקות.

שפה: דובר אנגלית, מתורגם לעברית.

מופץ ע"י סרטי יונייטד קינג.

תקציר הסרט: פיט קוסלו הוא איש משפחה אוהב, עבריין משוקם ולוחם ביחידה קרבית. הוא נשלח על ידי סוכני f.b.i  לחדור לתוך המאפיה הפולנית העוסקת בסחר בסמים באזור ניו יורק. כאשר מובטח לו חופש מהליכים משפטיים נגדו במידה וימלא את משימתו, הוא חוזר לכותלי הכלא במטרה לחבור לכנופיות, אך החשדות נגדו עולות בזמן גילוי המידע והעלילה מתפתחת לא כפי שמצופה.

לטעמי, שם הסרט "שלוש שניות"  אינו ברור להקשר הסרט, הסרט מבוסס על רב המכר "שלוש שניות" מאת אנדרס רוסלנד וביורג הלסטרום, זוכה פרס האקדמיה השוודית למותחן הטוב ביותר.

הספר "שלוש שניות" מאת אנדרס רוסלנד וביורג הלסטרום,  זוכה פרס האקדמיה השוודית למותחן הטוב ביותרתורגם ליותר מ-18 שפות, וזכה להיות רב מכר בכל אחת מהמדינות,  בישראל  תורגם על ידי  הוצאת 'סלע ספרים' ונמכר עד כה בלמעלה מ 100,000עותקים.

 

הסרט שלשו שניות THE INFORMER

הסרט שלשו שניות THE INFORMER

 "שלוש שניות"

במאי: אנדריאה די סטפנו, Andrea Di Stefano

שחקנים:  ג'ואל קינמן, רוזמונד פייק, קלייב אוון, קומון ואנה דה ארמסו    
תסריטאים: 
מאט קוק  –  Matt Cook, אנדריאה די סטפנו  –  Andrea Di Stefano, רואן ג'ופה –   Rowan Joffe
מפיקים: 
ויין מארק גודפרי – Wayne Marc Godfrey, בסיל איווניק  –  Basil Iwanyk, רוברט ג'ונס   – Robert Jones, ג'יימס האריס    James Harris

 

המלצה של רות, הסרט שלוש שניות »»««»

 

 

  ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *