נשירת שיער? יש טיפול.

 Hair Up נשירת שיער מעוררת אי נעימות, מכירות את התופעה? מסתבר שיש טיפול מחומרים טבעיים.

 Hair Up 'המכון לשיפור שיער' היא קליניקה טיפולית בעלת ניסיון רב, בתחום נשירת שיער, אלופציה אראטה והתקרחות, מאחוריה מעל 20 אלף מטופלים ב-28 שנות פעילותה. הטיפול בקליניקה מתבצע באמצעות התכשיר Hair Up, תכשיר טבעי וייחודי המהווה פריצת דרך בטיפול כנגד נשירה ואובדן שיער, בליווי אישי ופרטני. התכשיר הצמחי בצורת ג'ל למריחה חיצונית על הקרקפת לחיזוק זקיקי השיער, מעודד צמיחתו ומשפר את מראה ומרקם השיער. 

Hair Up –  פתרון טבעי לבעיות שיער וקרקפת.

תכשיר טיפולי יעיל ובטוח לשימוש בנשים, גברים וילדים.

מורכב מ- 100% חומרים פעילים טבעיים, ומאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי ורשויות הבריאות ביפן.

מעבר לעידוד הצמיחה, ושיפור מרקם ומראה השיער, בולם נשירת שיער ומסייע בניקוי הקרקפת מקשקשים וסבוריאה.

שמואל גונן, מדען ומייסד 'המכון לשיפור שיער' מציין: "התכשיר הטבעי מורכב ממספר צמחים הפועלים במספר מנגנונים – צמחים בעלי השפעה נוגדת חמצון המנטרלים את השפעת החומרים המזיקים באזור שורש השערה, צמחים המרגיעים את מערכת העצבים, צמחים נוגדי דלקת, ותמציות צמחים המרחיבות את נימי הדם, ומגבירות את זרימת הדם ואת ההזנה החיונית לשורש השערה. בנוסף, תמציות אלו מסייעות בניקוי הקרקפת מקשקשים וסבוריאה, שהינם מגורמי הנשירה המובילים, ללא כל תופעות לוואי שליליות משמעותיות". כל תמציות צמחי המרפא בטוחות לשימוש על פי ה- PCPC (מועצת מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה).
הניסיון הרב שהצטבר בטיפול בתכשיר, מראה את התאמתו לרוב סוגי הנשירה ואובדן השיער. התכשיר מבוסס על חומרים פעילים טבעיים בלבד, וכאשר מושגות התוצאות הרצויות ניתן להפסיק את השימוש בהדרגה.

בניגוד גמור לתופעות הלוואי הקשות של הטיפול בסטרואידים, אחד הטיפולים המוכרים לנשירת שיער, Hair Up  הוא טיפול טבעי המהווה אלטרנטיבה טובה לטיפול הקיים היום בנשים, גברים וילדים, ומכיל צמחים המותרים לשימוש גם בנשים מניקות הסובלות מנשירת שיער.

למידע נוסף:  https://shmuel-gonen.com כתובת: רחוב אבא הילל 7 רמת גן, בית סילבר, קומה 6 חדר 20 טלפון: 03-6165875    03-6165866

יח"צ: לוטן תקשורת.

  , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *