מרוץ "רצים בצבע 2014" בסימן תמיכה בנפגעי מבצע צוק איתן

מרוץ "רצים בצבע" יתקיים ביום שישי ה-14.11.14, בפארק גני-יהושע תל-אביב, (מול גבעת המופעים) החל מהשעה 07:00 בבוקר.

המרוץ יתקיים בסימן מבצע צוק איתן ומדגיש את הריצה כחיבור בין גוף לנפש ואת הצבע, כנראות לפציעה הנפשית השקופה לכאורה, עם חוויית ה-ביחד של שותפות הגורל הישראלית והחוסן הלאומי.

כל ההכנסות מהמרוץ קודש לתמיכה וסיוע נפשי לנפגעי טרור ומלחמה באמצעות עמותת נט"ל, בדגש מיוחד על נפגעי מבצע צוק איתן וסיוע לילדי הדרום. יוזמה ברוכה של , עמותת נט"ל בשיתוף עם חברת נירלט – מירוץ נט"ל לחיים בצבע.

במרוץ יוזנקו 3 מקצים: 5 ק"מ- תחרותי, 1.5 ק"מ- תחרותי, 1.5 ק"מ – עממי לילדים בגילאים 7-14 ומקצה "אפרוחים" 300 מ' – לילדים עד גיל 7.

רצים בצבע- צילום אסף לב

רצים בצבע- צילום אסף לב

לאורך המקצים, ייצבעו חולצות המשתתפים באבקות-צבע (ידידותיות לסביבה ולאדם) בשלל גוונים ובאופן סימבולי "יצבעו" את הפציעה השקופה באופטימיות ויסמלו את הבחירה בחיים.

במקום יתקיים מתחם הפנינג פתוח לכל המשפחה הכולל מופעי אקרובטיקה ולוליינות, מתקנים מתנפחים, משחקים לילדים ויצירה בצבעים, דוכני אוכל ושתיה קלה ועוד. בנוסף, לאורך כל היום יתקיימו אימונים ספורטיביים לקהל הרחב עם נדב ואור-לי (מ-"לרדת בגדול").

לדברי אורלי גל מנכ"לית נט"ל: "אנו בנט"ל מאמינים שטראומה על רקע טרור ומלחמה, היא חלק מהמציאות ומהמשמעות של להיות ישראלי. מרוץ "רצים בצבע", המתקיים זו השנה השנייה ברציפות, ממחיש את שקיפות הפציעה הלא נראית של הנפש ואנו מקווים כי גם השנה, יעלה את המודעות והלגיטימציה לפנות לקבלת תמיכה וסיוע נפשי מנט"ל. האירוע מתאים לכל המשפחה ואנחנו מזמינים את כולם לבוא ליהנות ובכך לתרום לעשייה חברתית חשובה".

לדברי עודד פרנקל, מנכ"ל נירלט: "חברת נירלט חרטה על דיגלה את ערך המעורבות בקהילה כערך מרכזי מפעל נירלט ממוקם בקיבוץ ניר עוז שבעוטף עזה אשר השנה במהלך מבצע צוק איתן, התמודד עם נפילות פצ"מרים ואיום בטחוני כבד. אנחנו בנירלט חיים את המציאות הקשה הזו במהלך כל השנים ביחד עם כל תושבי עוטף עזה.

מרוץ "רצים בצבע" יתקיים בפארק יהושע בת"א

ביום שישי ה 14.11.14, החל מהשעה 7:00 בבוקר

לפרטים והרשמה :/http://natal.sportweb.co.il  רצים בצבע בפייסבוק, רישום קבוצות בהנחה: פרי 0732-363-328    peri@natal.org.il

 

מחירים בהרשמה מוקדמת :

מבוגר: 120 ₪

עד גיל 18- 60 ₪

כניסה להפנינג (ללא השתתפות במירוץ): חינם

 

קליפ רצים בצבע 2013:  https://www.youtube.com/watch?v=SRRQM5doq1k
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *