"מיליון דרכים להתפגר" – קומדיה שנונה לא להחמיץ!

"מיליון דרכים להתפגר" סרטו של סת' מקפרליין (טד, Family guy) מותח שוב את גבולות הקומדיה ,הסרט המתאר חקלאי פחדן אשר מתאהב באישה מסתורית, במערב הפרוע של ארצות הברית במאה ה – 19.  אלברט סטארק רגיש ושונה בהתנהגותו הפחדנית לעומת תרבות  המערב הפרוע, אך הוא חייב לשים בצד את פחדיו ולהתמודד מול בעלה האכזר של אהובתו, קלע אקדח ידוע לשמצה.  אלברט סטארק מגדל כבשים שחברתו  לואיז (אמנדה סייפריד), עוזבת אותו לטובת איש עשיר לאחר שהוא מוותר על קרב יריות גורלי, אלברט סטארק לומד להתמודד עם פחדיו ורגשותיו כאשר הוא פוגש את אנה, אנה נשואה לפושע אכזר ממנו היא רוצה להתנתק דווקא מתאהבת בדמותו של אלברט, יחסים שמובילים לשינוי חייהם.

הסרט יצא ב5.6.14.

סת' מקפרליין

סת' מקפרליין (אלברט סטארק / תסריט / בימוי / הפקה) הוא איש רנסנס אמיתי, בעל כישרונות שמקיפים כל היבט של תעשיית הבידור. מקפרליין יצר חלק מהתוכן הפופולארי ביותר בטלוויזיה.
מקפרליין החל את הקריירה שלו בלימודי אנימציה ועיצוב בבית הספר לעיצוב של רוד איילנד. הכישרון עד מהרה התגלה על ידי בכירים בפוקס, שהציעו לו ליצור מצגת של טייס. במהלך ששת החודשים הבאים, מקפרליין יצר, אנימציה, כתב, הפיק, ביים, כמו גם סיפק את כל קולות של הדמויות גבריות הראשיות לזמן קצר של שבע דקות שבסופו של דבר הפכו ל Family guy. הוא היה בן 25 שנים, כאשר הסדרה שודרה ב FOX, מה שהופך אותו למנהל תוכנית הצעיר ביותר בתולדות טלוויזיה.

מליון דרכים להתפגר

מליון דרכים להתפגר

שרליז ת'רון

זוכה האוסקר שרליז ת'רון (אנה) היא אחת השחקניות המפורסמות ביותר של זמננו. עם היכולת שלה לגלם מגוון רחב של דמויות, ת'רון דורשת את מלוא תשומת לבו של הקהל ברגע שהיא מופיעה על מסך. בסרט "מונסטר" עטור השבחים, ת'רון שובה את לב הקהל כאשר היא מגלמת את דמותה של רוצחת סדרתי איילין וורנוס דמות עם רגשות הרסניים, עבורו היא קיבלה פרס האוסקר , כמו גם את גלובוס הזהב, איגוד שחקני מסך ובפרסים רוח עצמאיים ופרסים מהמבקרים בסן פרנסיסקו סרטי המעגל, מבקרי הסרטים של ניו יורק באינטרנט, מבקרי קולנוע דרום מזרח, השידור מבקרי קולנוע האגודה והמועצה הארצית של סקירה.

ליאם ניסן

שחקן עטור פרסים ליאם ניסן (Clinch Leatherwood) זכה להכרה בינלאומית על עבודתו בשני שוברי קופות וקיבל שבחים על תכונות עצמאיות. ניסן כובד על תיאוריו למשחק של שלוש דמויות שלקוחות מהחיים אמיתיים, ומאוד שונות זו מזו. ניסן קיבל פרס האקדמיה, גלובוס זהב ומועמדויות פרס BAFTA על התפקיד כאוסקר שינדלר ב1993 בסרטו של סטיבן שפילברג. "רשימת שינדלר".

אמנדה סייפרד

כיכבה לאחרונה בסרט/מחזרמר שובר הקופות עלובי החיים. החלה בגיל 15 לשחק בתפקידים שוליים וב-2002 החלה לשחק בסדרה "כל ילדיי". ב-2004 השתתפה לראשונה בסרט קולנוע – ילדות רעות, לאחר מכן הופיעה בתפקידי משנה נוספים בסרטים תשע נשמות ואקדח אמריקאי ב-2005 ואלפא דוג ב-2006. במקביל, בשנים אלו שיחקה בסדרה ורוניקה מארס. בין השנים 2006 – 2011 כיכבה בסדרה אהבה גדולה. בתקופה זו שיחקה בסרטי קולנוע כמו היפוך, מאמה מיה! והגוף של ג'ניפר.

סינדי אוונס (מעצבת תלבושות)  

החלה לבסס את הקריירה שלה כלבישה של הבמאי כריסטופר נולאן שסרטו ממנטו היה מועמד לאוסקר, מאז היא בהופעות נשנות וחוזרות עם שחקנים ובמאים מהשורה הראשונה. אוונס עבדה על הסרטים "ביומני החופש" ונ.ב. אני אוהב אותך, שבוימו ע"י  ריצ'רד לגרבאנס ובהשתתפותה של הכוכבת הילארי סוואנק. היא עבדה גם על הסרט של ניקי קארו "ארץ קרה" שבו שרליז ת'רון ופרנסיס מקדורמנד הוכרו על ידי מבקרים והיו מועמדים לפרסי האקדמיה בשל הופעתם בסרט.

סרט מעולה, קומדיה שנונה ושובת לב, משחק מדהים של השחקן הראשי והמבטיח, לא להחמיץ!
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *