תיקים, מכורה לתיקים, המלצה של רות, אופנה ולייף סטייל

מותג תיקי FB איטליה

"FB– Francesca Bigutti" עלה מאיטליה ל"דניאל- בגס בוטיק"

תיקים, תיקים, תיקים, גילוי נאות וקצת זכרונות, הכתבה הראשונה שלי בתחום צרכנות נשים, עסקה בחשיפה לאהבה ולהתמכרות שלי לאוספי תיקים. מאז עברו רק "כמה" שנים מסתבר שהתחביב והאוסף של התיקים עדיין אתי, הוא רק משתבח וגדל עם השנים ואני בטח לא לבד.  [וילכו תיק ואשה יחדיו]

תיקים, מכורה לתיקים, המלצה של רות, אופנה ולייף סטייל

המכורה לתיקים.

תיק זה אחד הפריטים שתמיד תמיד אני "צריכה" תיק. תמיד "חסר" לי עוד תיק, תיק הוא מסוג ההמצאות  שתמיד נרצה לקבל ולרכוש את הדבר הבא, כי מה יותר משדרג ומעצים מהופעה יפה להופעה מושלמת, אם לא התיק התואם ללוק?!!! תיקים מכל הסוגים, במגוון צבעים, גדלים, סגנונות, תיקים לפי זמנים, אירועים ועוד

תיקים, מכורה לתיקים, המלצה של רות, אופנה ולייף סטייל

 המלצה של רות, אופנה ולייף סטייל

בחנות בדיזנגוב סנטר(קומה 1) "דניאל- בגס בוטיק" בבעלות יקיר ציוני, שאני אחת מלקוחותיה, נוצר שיתוף פעולה עם מותג היבוא FB– Francesca Bigutti של לירין ארדון, לשיווק קולקציות קפסולה יבוא מאיטליה, בבלעדיות, רק מחנות דניאל- בגס בוטיק.

המותג האיטלקי "פרנצסקה ביגוטי"  Francesca Bigutti  מעצב תיקים וארנקים מבדי עור ודמויי עור, ברמת גימור טובה. קולקציית התיקים היפים, מורכבת מתיקי קלאץ' בשילוב עורות וטקסטורות מסוגים שונים יחד, תיקים טרנדיים בצבעי כסף וזהב גלאמי יוקרתי ומגוון רחב של ארנקים. תיקים בסטייל אלגנטי המתאימים במיוחד להשלמת לוק אלגנטי ולהופעה נשית מעוררת השראה ומבט.

בחנות הבוטיק המיוחדת "דניאל – בגס בוטיק" עולם של תיקים ומוניטין רב, כאן תמצאו תיקים עם רצועות כתף מעור או משרשרת או משלוב שניהם, תיקים עם רצועה ארוכה לצורה אלכסונית, או רצועות לתיקי גב ועוד. התיקים עשויים מעור, וגם מדמויי עור איכותיים. ב"דניאל – בגס בוטיק" מעבר לתיקים וארנקים הממותגים לנשים וגברים, משווקים גם תיקי נסיעות, תיקי גב, מזוודות, ועוד. כל תיק בהתאם לצורך, או לנשים כמוני שתמיד תרצנה להוסיף תיק טרנדי למלתחה.

השירות אדיב והמחירים במנעד רחב. בין 99- 599 ₪ לתיקים וארנקים. למזוודות ותיקי נסיעה בין 199-2000 ש"ח

דניאל בגס בוטיק, דיזנגוף סנטר קומה 1- בנין A תל אביב

פייסבוק – http://m.facebook.com/danielbags2003 

אינסטגרם – Daniel.dizingof

  , , , , , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *