מותג ריהוט היוקרה האיטלקי BAXTER נפתח בנמל תל אביב

בנמל תל אביב נפתח חלל התצוגה של המותג Baxter, היישר מאיטליה חלל תצוגה המשתרע על פני 200 מ"ר ומציג את קולקציית פריטי הריהוט של המותג .

רהיטי Baxter

רהיטי Baxter

פתיחת חלל התצוגה החדש של  BAXTER  ממוקם בנמל תל אביב הוא כולל מבחר רחב של עיצובי החברה אשר כולם ניתנים להזמנה בהתאמה אישית.

האולם אשר עוצב על ידי האדריכלית אורלי שרם  משתרע על פני 200  מ"ר והוקם בעלות של 3 מיליון ₪. החלל עוצב במראה המתאים לאופי המותג – חלל קריאטיבי  המייצג אמנות ותרבות – הרצפה כוסתה באריחים  גדולים של ברזל ( המקנה קונטראס לעיצובים העשויים מעור הבולטים בקולקציה).

הקירות כוסו בקולאג' של טקסטורות בטון- במראה של שנות החמישים – שישים, חלוקי נחל, עד לבטון השטרייף והחלק שיצרו מברזל.

החלל חולק לחללים קטנים ואינטימיים שהופרדו בין הדגמים הוירסאטיליים.

 בבאקסטר כל אחת מהיצירות מאפיינת את התשוקה האינסופית ליופי ואסתטיקה. החברה הנה חברה משפחתית, אשר במרוצת השנים גיבשה זהות אישית על ידי חיפוש ושימור מצוינות אמנותית. התוצאה של התהליך היצירתי של באקסטר אינו מוגבל רק למוצר יחיד, היצירתיות של באקסטר מאפשרת שפריט אחד  ישולב במספר רב של הקשרים וכל פעם יצור אוירה שונה ומגוונת כך שמאחורי כל פריט ישנה חשיבה עיצובית מוקפדת לצד מקצועית. החלל זוכה לקול אישי על ידי ערבוב של עיצובים, צבעים, גימורים, חומרים ואובייקטים.

הקולקציות המגוונות והטרוגניות של באקסטר הן תוצאה מוצלחת של שילוב בין ניסיון, חוכמה מסורתית וטכנולוגיה אמנותית מתקדמת, ערבוב של צבעים וחומרים, פריצת גבולות, לדרך בה מוצגים הפריטים עם הניואנסים שונים. ניסיון העבר של המותג המורכב ממסורת ושורשים תרבותיים חזקים, באים לידי ביטוי בקולקציות השונות ומעניקים שילוב של ההיסטוריה וכבוד למסורת הקלאסית לצד חדשנות מן ההווה.

רהיטי Baxter

רהיטי Baxter

הקולקציה של BAXTER

הקולקציה של BAXTER  עשירה ואקלקטית ולוקחת השראות משנות החמישים והשישים היא כוללת מגוון אביזרים ביניהם, שטיחים, מנורות, שולחנות קפה וכו'. הפריטים עשויים מחומרים מעודנים בגימורים איכותיים ודיטלים בעבודת יד וטביעת אצבע ייחודית.

החדשנות של המותג נעוצה בשימוש  ובניסוי מתמיד  עם העור  חומר הגלם הבולט בעיצובים . החברה עושה בו שימוש אצילי ויצירתי, תוך שימור מראה מיושן ומקורי המקנה חום וייחודיות.

על החברה – BAXTER נוסדה בשנת 1989 בעיר לוארגו דאברה שבאיטליה בה ממוקם גם מפעל החברה כיום. החברה הוקמה על ידי מנכ"ל החברה פאולו בסטיטי ויו"ר החברה ליוגי בסטיטי. והיא בבעלותם המלאה. במרוצת השנים לקחו חלק בעיצובי החברה מעצבים מובילים רבים, ביניהם: בשנת 2011 בפרס CASA CLIMA, ומועמדות לפרס העיצוב הגרמני לשנת 2015, בנוסף, החברה מדורגת ברמה A בכל נושא איכות הסביבה.

פריטי החברה נמכרים בכ-230 חנויות באיטליה וב-300 חנויות ברחבי העולם, זאת לצד שתי חנויות דגל באיטליה ו-18 חנויות ברחבי העולם.

הקולקציה של פאולה נבונה

הקולקציה כוללת מגוון פריטים השואבים השראה ממקומות שונים בעולם ומשולבים יחד עם ניצוץ מתוחכם. בחלל התאמה מושלמת לרוח ים תיכונית- אווירה של ים ושמש בקשת הצבעים הרחבה של צהוב וכחול, עשויים בצורה אורגנית מזכירים מראה של שנות החמישים.

רהיטי Baxter

רהיטי Baxter

צבעי הקולקציה הם כחולים ואפורים, תוך שימוש בחומרים כגון, עור רך ומשופשף אשר נראה לעיתים כבד טבעי, בדרך הייחודית של BAXTER , וכן אבן טבעית ועץ.

כל פרט מעוצב  עבודת חייטות מדויקת, כל שכל פריט עיצוב הוא  עומד בפני עצמו ביחוד שלו ובאמירה ההיסטורית והעיצובית שלו  ושונה מעיצובים אחרים בקולקציה.

על המעצבת הראשית פאולה נבונה – פאולה נבונה אחת מגדולות המעצבות בעולם משמשת כמעצבת הראשית של המותג.

היא בת 64  נולדה באיטליה, ונחשבת מקצוענית בתחומים מגוונים, ותאריה מרובים: היא מעצבת, ארכיטקטית, ארט דירקטורית, מעצבת פנים, יועצת עסקית, שליחת הבנק העולמי לדרום אסיה, מורה ומארגנת תערוכות עיצוב.  פאולה נבונה משמשת כמעצבת ראשית של מותג הריהוט האיטלקי המוביל BAXTER בשנת 83 זכתה בפרס הבינלאומי לעיצוב באוסקאה (יפן) ולפני כארבע עשר שנים הוכתרה כמעצבת השנה על ידי מגזין האדריכלות הגרמני Architektur & Wohnen.

היא ידועה בסגנון האקלקטי שלה הנובע ממקורותיה האסתטיים וההיסטוריה העיצובית שלה. בניגוד לרוב מעצבי העל, נבונה הגיחה מהשוליים. בשנות השבעים, לאחר שסיימה את לימודי האדריכלות שלה בטורינו, היא היתה חלק מסטודיו "אלכימיה" האיטלקי שעסק בעיצוב רדיקלי. נבונה בחרה להשתייך לזרם המרדני והבועט וזה מה שהגדיר אותה כמעצבת לאורך השנים, מה שמאפיין יותר מכל את עבודתה עד היום הוא חוסר הסגנון המובהק שלה ונטייתה להעז ולחדש. היא מכנה עצמה כ"אזרחית העולם" -אחד ממאפייניה הבולטים הוא נדידה לבתיה השונים ברחבי העולם בשעה שאת ההשראות היא שואבת ממחוזות רחוקים ונידחים.

מחירים החל מ- 1650 ₪ כתובת – התערוכה 3  מתחם יריד המזרח, נמל תל אביב טלפון:  03-7449935 שעות פתיחה: בימים א- ה- 09:00-19:00 יום ו' 09:00-13:00

אתר החברה: www.baxter.it

  , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *