החלקת שיער ביתית,

מהפכה חלקה ולא מזיקה.

מהפכה בעולם החלקת השיער. החלקת קרטין לשיער, בשימוש ביתי. תם עידן אי הוודאות. תם עידן המחיר הגבוה. החלקה סילק קרטין ויטמינס. לשימוש ביתי! ללא פורמלין, ללא חמרים רעילים ומזיקים, באישור משרד הבריאות, ותקן איכות GMP.

החלקת שיער ביתית, יח"צ גולן נהרדא, המלצה של רות

מהיום,  תדעו בדיוק אלו חמרים יהפכו את השיער לחלק.

החלקה במחיר אטרקטיבי, המחיר לצרכן הוא 150 ₪ והתכולה מספיקה לשני טיפולי החלקה.

נגישות לרכישה בפריסה ארצית בין 70-80 חנויות בארץ, באמצעות רשת ניו פארם.

החלקה בפשטות ביצוע, הדרכה וליווי כיצד לבצע זאת באמצעות האתר.

הכל ניתן לערוך בבית, ללא צורך ללכת למספרה. 

חברת ויטמינס בעלת המוניטין בתחום מוצרי השיער המקצועיים עוד מ 1943, השיקה היום את הבשורה הנפלאה. זהו מוצר ראשון מסוגו אשר יחולל מהפכה בענף כולו. אם שילמנו במספרה להחלקה בין 500-1000 ₪, החלקה בעזרת הקיט של ויטמינס עולה לנו מהיום רק 75 ₪

החברה ששיווקה עד כה את מוצרי השיער המקצועיים רק לבעלי המספרות, משווקת כעת ישירות לצרכניות המעוניינות לבצע טיפול בבית, ובכך לצור חיסכון משמעותי ביותר, מעבר לאחריות על המוצר. 

אתר החברה www.hvitamins.com

באתר ניתן לצפות בסרטון הדגמה המציג את אופן השימוש בערכה.

מהיום, אנו מקבלות אחריות לחומר החלקה שנרכש. באופן כללי השיטה של ויטמינס בנויה מהקרטין שיש בשיער עצמו, חברת ויטמינס מדגישה כי אין שום סיכון בשימוש – "התכשיר אינו שורף את השיער או פוגע בו, ובעל ריח נעים". התוצאה היא שיער חלק מאוד.

החלקה סילק קרטין ויטמינס. לשימוש ביתי! ללא פורמלין , באישור משרד הבריאות, ותקן איכות GMP. עמידות ההחלקה תלויה בסוג השיער ובקצב צמיחת השיער של כל לקוחה.

החלקת שיער ביתית, יח"צ גולן נהרדא, המלצה של רות

החלקת שיער ביתית, יח"צ גולן נהרדא, המלצה של רות

חברת ויטמינס – מפעל משפחתי של שלוש דורות לייצור ופיתוח מוצרי שיער יחודים. החברה פועלת  בזירה המקצועית והבינלאומית.  ויטמינס מפתחת, מייצרת ומשווקת באמצעות טכנולוגיות חדישות תמהיל רחב של מוצרי טיפוח לשיער, לקרקפת והעור. מוצרי ויטמינס פועלת במטרה לייצר מוצרי שיקום שיער, שמירה על חיוניות, ומראה צעיר ובריא יותר.

לאינסטגרם לחצו: silk_keratin_vitamin

  , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *