להרגיש ביטחון Breeze

  בואו נדבר על זה בריחת שתן

בוא נדבר על מה שכל אחת מאיתנו רוצה להרגיש – ביטחון! אף אחת לא רוצה להרגיש מובכת.

אז אני אתחיל,  ריתוק למיטה כשהגב נתפס, או שבר ועמו גבס מכביד, לא בדיוק מקלים על נשים כמוני כשיש פיפי באמצע הלילה וקשה קשה להתאפק. ולצערי אימי כבר לא מצליחה להתאפק גם בשעות היום.

מה עושים? משתמשים בבריז Breeze  

ניאופרם מציגה Breeze

סדרת BREEZE כוללת תחבושות לבריחת שתן קלה ותחתונים סופגים לבריחת שתן בינונית, המיועדת לנשים (וגם גברים) ומעניקה תחושת נוחות, יובש וביטחון לאורך זמן.

מסתבר שאנחנו לא לבד, בריחת שתן הינה תופעה רווחת באוכלוסייה, אך רבים מן הסובלים ממנה נמנעים מלדבר עליה עקב מבוכה ורגישות לנושא. הנתונים מראים כי כל אישה רביעית בעולם המערבי, מעל גיל 20, ואחת מכל שלוש נשים בגילאי 50 ומעלה סובלת מתופעה זו. התופעה שכיחה הן בקרב נשים והן בקרב גברים, ולעתים עלולה להיות לא נעימה ולפגוע בשגרת החיים שלנו. פתרונות ספיגה מותאמים ואיכותיים מאפשרים להמשיך בשגרה ולא להימנע מפעילויות שאוהבים ובכך מסייעים לשיפור משמעותי באיכות החיים.

אולי לא תדברו על זה אבל תשתמשו בזה ותרגישו הכי בטוחים.

סדרת Breeze מבית ניאופארם

סדרת Breeze מבית ניאופארם

ניאופרם חברה מובילה למוצרי צריכה, עם ניסיון ומגוון רחב של מוצרי צריכה מעולמות הדרמו-קוסמטיקה, תוספי תזונה, תינוקות, גיל שלישי, היגיינה, טיפוח הבית ותרופות ללא מרשם. ניאופרם עם ארבע חטיבות שיווק: מוצרי ספיגה למבוגרים,מוצרי ספיגה לתינוקות, מוצרים לטיפוח האישי, מוצרים לאחזקת בית.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *