כל שנות החשיפה שלי לשמש וההשתזפות בחופי הים כדי להראות מוקה, חתיכה ושזופה עכשיו החליטו להותיר את חטמם בצורת כתמי עור חומים ומטרידים, השינויי ההורמונלי, המתח, היובש של העור והאקלים הים תיכוני, נותן את אותותיו ברפיון העור בצוואר, קמט מסתמן לו כציור שלא הזמנתי, והכי מאכזב העור נראה עייף…חיפוש מתמיד אחר המראה הצעיר וסקירה אובססיבית של מוצרי טפוח העור הובילו אותי להשקת מוצרי AHAVA

AHAVA מעבדות ים המלח בסדרה מהפכנית להצערה וגמישות עור פנים

AHAVA מעבדות ים המלח מציגה: BEAUTY BEFORE AGE 

מי שכמוני חווה על עורה את השינויי הדרמטי של גיל 50 מוזמנת לקרא את הבשורה הבאה. הכתבה מיועדת לבנות 50 שרוצות להביט במראה ולהרגיש נפלא!

כל שנות החשיפה שלי לשמש וההשתזפות בחופי הים כדי להראות מוקה, חתיכה ושזופה עכשיו החליטו להותיר את חטמם בצורת כתמי עור חומים ומטרידים, השינויי ההורמונלי, המתח, היובש של העור והאקלים הים תיכוני, נותן את אותותיו ברפיון העור בצוואר, קמט מסתמן לו כציור שלא הזמנתי, והכי מאכזב העור נראה עייף…חיפוש מתמיד אחר המראה הצעיר וסקירה אובססיבית של מוצרי טפוח העור הובילו אותי להשקת מוצרי AHAVA.

חברת אהבה המוכרת לכולנו בזכות יצור מוצרי הקוסמטיקה האיכותיים מסגולות ים המלח מביאה את הבשורה הבאה ואני מאושרת לדווח לכן ומנסה את הקרמים בעצמי.  (בסוף התהליך אעביר לכם אינפורמציה ותמונה של לפני ואחרי)

AHAVA מעבדות ים המלח משיקה סדרה מהפכנית לטיפול בעור הפנים לנשים בגילאי 50+ ומבטיחות תוצאות קליניות מבטיחות באחריות!

BEAUTY BEFORE AGE.  שני מוצרים חדשים הפועלים לשיפור גמישות  העור באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומקורית המסייעת לצמצם את עומק הקמטים, ממצקת את העור ומשיבה לו גמישות למראה זוהר וצעיר יותר.

קרם ליפט ליום וקרם ליפט ללילה, פיתוח בלעדי עם הטכנולוגיה החדשנית:

השקת מוצרי AHAVA לשיקום והגשמת עור הפנים, צילום: 106il ישראל לייף סטייל מגזין

השקת מוצרי AHAVA לשיקום והגשמת עור הפנים, צילום: 106il ישראל לייף סטייל מגזין

מכירות מושג "STRESS חיובי", הייתכן?

מעבדות AHAVA מוכיחות לנו שכן!
הסבר לאי הגיון…מחקרים הראו כי מתח, הנתפס לרוב כגורם שלילי, יכול לתרום ולחזק את העור.
בהשראת ים המלח, ועל בסיס מים ובוץ מינרליים פיתחו מדעני AHAVA ביו-טכנולוגיה חלוצית המבוססת על עיקרון ה"STRESS החיובי": Positive Stress™ Dead Sea Metabiotics™ – קומפלקס בלעדי, וראשון מסוגו בעולם הקוסמטיקה, עשיר במרכיבים לשיקום נזקי הגיל התורמים לשיפור גמישות העור, צמצום  קמטים עמוקים, מיצוק, מתיחה והידוק תווי הפנים למראה צעיר וזוהר יותר.

באמצעות STRESS מבוקר ניתן להפעיל את מנגנון ההגנה והתיקון העצמי של העור ולהשפיע על פעילות הפרוטאינים החיוניים לשמירה על האלסטיות והמראה הצעיר של העור. "זה המקור לאפקט האנטי-אייג'ינג החזק בבסיס הפורמולה של “BEAUTY BEFORE AGE” ", מסבירה דנון.

…………………………………………………………………………………………….

BEAUTY BEFORE AGE – קרם פנים ליפט ליום עם הגנה רחבה  SPF 20

פורמולה שפותחה לשימוש בשעות היום כאשר העור חשוף לתנאי סביבה אגרסיביים וקרינת השמש. מרקם מפתיע בקלילותו, בעל יכולות הגנה וליחוח מרשימות. ממצק תווי פנים ומעדן קמטים עמוקים, מחזיר לעור את הזוהר והחיוניות ומעניק הגנה רחבה עם מסנני קרינה בדרגת 20SPF . ההגנה הרחבה מפני קרינת UVA ו-UVB  נבדקה והוכחה בנתונים קליניים ונמצאה כיעילה גם נגד קרינה אינפרא אדומה.

אופן השימוש: את הקרם מורחים כל יום על פנים נקיות ולפני חשיפה לשמש. נספג בקלות ובמהירות.

…………………………………………………………………….

88% מהנשים חוו הפחתה משמעותית בעומק הקמטים תוך 28 ימים*.

93% חוו עליה משמעותית במוצקות העור תוך 28 ימים*.

……………………..

  -BEAUTY BEFORE AGE – Uplift Night Cream Face, Neck and Décolleté 

קרם ליפט ללילה לעור הפנים והמחשוף

קרם לילה עשיר המעניק הזנה אינטנסיבית, אפקט הרמה, מתיחה וחיזוק לתווי הפנים סביב אזור הלסת הצוואר והמחשוף. מטשטש ומחליק קמטים עמוקים, מחזק את שכבת העור הרפויה באזור הצוואר והמחשוף ומעניק תחושה רכה, חלקה וזוהרת יותר בכל בוקר.

אופן השימוש: את הקרם מורחים  כל ערב על עור הפנים,  הצוואר והמחשוף.

88% מהנשים חוו עלייה משמעותית בגמישות העור תוך 28 ימים*.

82% מהנשים דיווחו על שיפור כללי בעור באזור קו הלסת והצוואר תוך 14 ימים**.

מחיר מומלץ לצרכן: 

קרם פנים ליפט ליום  319 ₪,

קרם ליפט ללילה, לפנים ולמחשוף – 329 ₪

ניתן להשיג ב: רשת חנויות AHAVA, דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, רשת סופר-פארם, וחנויות נבחרות

  • ה"המלצה שלי" אל תחמיצו את הסיכויי להחזיר לעור את הגמישות, חיוניות, 

 

 

  , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *