ד"ר פישר חדש תרסיס הגנה, ההמלצה שלי 106IL ישראל לייף סטייל מגזין

כמה מתוך תרסיס הספריי לטפוח, הגנה ויופי, אתם מנצלים באמת?

ד"ר פישר זה בדוק!!!

כמה מתוך חומר מיכל הספריי אתם מנצלים באמת?

כולנו צורכים וקונים מוצר קוסמטי לטפוח, הגנה ויופי בצורת מיכל ספריי.

כצרכנים למוצרי צריכה שגרתיים באופן קבוע ושוטף כמו ספריי הגנה, דאודורנט, או קרם גוף הידעתם כמה בעצם ניצלתם מתצרוכת החומר הרשומה במיכל? מבדיקת תרסיסים מסתבר שקבלתם הרבה הרבה פחות ממה ששילמתם עליו. למה? גם אני התפלאתי בעצם למה לא? מעולם לא חשבתי על כך.

ההסבר הטכנולוגי לכך פשוט, יצור מיכל בתרסיס פועל בשיטת ייצור וטכנולוגיה שבה התוכן במיכל כולל גז, גז שתפקידו להניע את החומר לצאת. חומר ההגנה או כל מוצר טפוח נמצאים יחד במיכל, כך כשאנחנו מנערים שמים לב לחומר הנע בתוכו. סיום הגז אינה מאפשרת הוצאת חומר, כך שלרוב  יותר מ 25% מהתוכן כלוי במיכל וללא שימוש. מכאן הבזבוז מיותר.

ההמלצה שלי למנוע בזבוז צרכני וכסף מיותר, ולדרוש שימוש וניצול  ב100% מהמוצר שילמנו עבורו  ספריי עם פיזור ההתזה באלומה ממוקדת ורציפה. מי מבטיח לנו את התוצאה המקסימלית הזאת?

ד"ר פישר בחדשנות וטכנולוגיה מתקדמת!

מסתבר שטכנולוגיה חדשנית וסודית של חברת  ד"ר פישר מאפשר יציאת 100% תוכן מתוך המיכל ללא קשר להמצאות גז. טכנולוגיה חדשנית בה תוכן המיכל אינו קשור לפעולת ההתזה. הטכנולוגיה מבוססת על יצור מיכל עם החומר מצופה במיכל נוסף העוטף אותו מסביבו, וביניהם אוויר דחוס הגורם לפעולת ההתזה של התרסיס מהמכיל. הפיזור ממוקד ואחיד, רציף, נוח לשימוש ובטוח. במיוחד כאשר מדובר בחומר הגנה מהשמש, רובנו חסרי חסרי סבלנות למריחה כך שאיננו מוגנים כראוי אם לא מרחנו על הגוף החשוף, בנוסף לעובדה שלא ניתן לקבל 100% מהחומר.

מיכל תרסיס תוכן מצופה מיכל נוסף, ד"ר פישר ל100% שימוש ההמלצה שלי 106IL ישראל לייף סטייל מגזין

מיכל תרסיס התוכן מצופה מיכל חיצוני נוסף, ד"ר פישר ל100% שימוש ההמלצה שלי 106IL ישראל לייף סטייל מגזין

מידע על ד"ר פישר

לדברי מנכ"ל החברה: "בשוק תחרותי מצליחים לקחת נתח שוק של % 70 , המותג הוותיק קיים כבר  35 שנה. הכל מיוצר במעבדות הפתוח העצמית של המוצרים. המפעלים קיימים בארץ 32 שנה והידע מדעי דרמולוגי של ד"ר אלי פישר כ 59 שנה . ד"ר פישר מציעה פתרונות לכל תחום ההגנה על העור, מעל % 80 אחוז מרופאי עור ממליצים להשתמש במוצרי ד"ר פישר. יתרה מכך הם בעצמם משתמשים במוצרים שלנו"

מגוון סדרות: סדרה קלסית. סדרה לעור יבש. לילדים. לספורטאים. הגנה על עור רטוב. לתינוקות. כל סדרה מיועדת לקהל יעד ספציפי כמו לספורטאים קרם הגנה מונע ריח זיעה והבעל אפקט קרור.

שימוש בקרם הגנה מנזקי קרינה ושמש חשובים מאוד, במיוחד בישראל בה האקלים חם ארץ שטופת שמש, וזיהום אוויר גובר, המשפיע על חיות ורעננות העור.

צילום: מיכל תרסיס התוכן מצופה מיכל חיצוני נוסף, ד"ר פישר חומר ההגנה משמש, ההמלצה שלי 106IL ישראל לייף סטייל מגזין

צילום: מיכל תרסיס התוכן מצופה מיכל חיצוני נוסף, ד"ר פישר חומר ההגנה משמש, ההמלצה שלי 106IL ישראל לייף סטייל מגזין

ההמלצה שלי לחדש מריחת קרם הגנה פעם בשעתיים.

ההמלצה שלי קודם למרוח הגנה ואח"כ להתאפר.

תחלס ההגנה נמוכה יותר על העור כי לא מרחנו כמו שצריך את קרם ההגנה. ככל שהפלטפורמה מעניקה חופש למריחה ומהירה אנחנו משתמשים בה יותר ביעילות. לכן ההמלצה שלי להשתמש בחומרי ההגנה של ד"ר פישר.

מוצרי הגנה לעור המופעלים על לחץ אוויר בטיחותיים יותר מאלו שבמיכל הגז יחד עם תוכן חומר הטפוח וההגנה. 

האמרה "אל תסתכל על הקנקן אלא מה שיש בו" רלוונטית ולגיטימית ביותר כאשר בוחרים חומר הגנה לעור, או תרסיס קרם גוף לעור. 

חדש בד"ר פישר הקיץ סדרה לגברים שנרתעים ממריחת קרמים, ספריי שקוף וקרם ג'ל לפנים עם הגנה משולשת. למניעת נזקי סיבבה, שמש, ויובש.

 

  , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *