כלבי מלחמה - סרט השבוע

המלצת השבוע הסרט: 'כלבי מלחמה' – war dogs תסריט מקורי, משחק מצוין

אחד הסרטים הבלתי נשכחים!  ניהול המלחמות בעולם הם עסק כלכלי לכל דבר, איפה הגבול ? עד כמה תלכו רחוק כדי להרוויח כסף? עד כמה תהיו מוכנים להיות שותפים או חלק מזה?  תסריט ייחודי, משחק מצוין, מותח, מצחיק. סרט עם הרפתקה ייחודית ומסוכנת.  "כלבי מלחמה", קומדיית דרמה מבוססת על אירועים אמתיים. מבחינתי התסריט והמשחק חייבים להיות קוטפי האוסקר של השנה.  מסתמן כסרט שובר הקופות הבא!!!

בבתי הקולנוע החל מה –18.08.16

בהפצת גלובוס מקס
ז'אנר: קומדיה, דרמה, מלחמה, מותחן
משתתפים: גו'נה היל, מיילס טלר, ברדלי קופר ואנה דה ארמס
בימוי: טוד פיליפס
אורך הסרט: 114 דקות

לטרייליר

הסרט מבית היוצר של שוברי הקופות "בדרך לחתונה עוצרים בוגאס" ו – "בדרך לחתונה עוצרים בניו יורק" בהשתתפותם של מועמד לפרס האוסקר ג'ונה היל (הזאב מוול סטריט) ומיילס טלר( וויפלאש ומפוצלים) מככבים בלהיט החדש של הקיץ

תקציר: מבוסס על סיפורם האמתי של שני צעירים, סוחרי נשק אמביציוזיים, אך חסרי השכלה ממיאמי, אפריים ודיויד (היל, טלר) המצליחים לנצל יוזמה ממשלתית המאפשרת לעסקים קטנים לצפות ולהשתתף במכרזים לחוזים עבור צבא ארצות הברית במהלך מלחמת עיראק. השניים, , השניים מתחילים בקטן מבינים את הפוטנציאל,  חיים את החיים הטובים ואז זוכים במכרז ענק. להפתעתם הרבה יותר ממה ששיערו, זוכים בטעות במכרז נחשק של הפנטגון האמריקאי בעלות של 300 מיליון דולר לעסקה לחמוש הצבא האמריקאי באפגניסטן. העסקה מתבררת כמסוכנת ביותר , כולל סיכונים ומגע עם אנשי צבא מפוקפקים.  והיא מציגה בפננו את היבטי המלחמה ועד כמה היא מגוחכת מצחיקה ובעיקר מסוכנת.
ההמלצה שלי השבוע הסרט:  'כלבי מלחמה' – war dogs  תסריט מקורי, משחק מצוין!!! הנאה ומתח בלתי פוסקים.
  , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *