כורכומין MP30 מבית תרימה צילום יח"צ

כורכומין סוד הקסם הבריאותי הצהוב

הכורכומין הוא הפיגמנט הצהוב המצוי בכורכום. לא רק צבעו מיוחד וצהוב בוהק אלא גם בסגולותיו המוכרות ברפואה וברפואה המסורתית האלטרנטיבית. התבלין נפוץ ביותר במטבח ההודי.

לשימוש בצמח הכורכום היסטוריה ארוכה ברפואה המסורתית ההודית בטיפול בבעיות רפואיות שונות. מחקרים מודרניים שנערכו ברמת התא על כורכומין אישרו את יעילות מרבית השימושים המסורתיים ואת הפוטנציאל הגלום בו לטיפול גם בתנאי חיים מערביים.

יתרונות הכורכומין:

הכורכומין כיום מהווה סוד הקסם הצהוב המסייע בהפחתת דלקות מפרקים ומחלות מעי דלקתיות, משפר פעילות כבד, משקם רקמות כבד ומנקה רעלים עדין ויעיל. הכורכומין מאזן את רמות הסוכר, מפחית את רמות השומנים בדם ומגן מפני מחלות לב וכלי דם, משפר עיכול וספיגת מזון, תומך במערכת החיסון, אנטי-ויראלי, אנטי-פטרייתי ואנטי-בקטריאלי. עוד ידוע כי הכורכומין מסייע להחלמת כיבי קיבה ותריסריון ומקל על אסתמה של העור.

חברות מייצרות ומשווקות כדור המכיל כורכומון. חברת תרימוורה משיקה את ה"כורכומין MP30" בעל נוסחת ספיגה ייחודית המעוגנת בפטנט
כורכומין MP30 מבוסס על כורכומין מריווה (Meriva) בעל יכולת ספיגה של פי 30 מכורכומין מסחרי

תרימוורה מבית תרימה -הכורכומין MP30 מכיל כורכומין מריווה ( (Meriva- נוסחת ספיגה פטנטית ייחודית של כורכומין פוספוליפיד. נוסחה זו מבוססת על טכנולוגיית הפיטוסום, אשר הוכחה במחקרים בהם השתתפו בני אדם כבעלת יכולת להגדיל את ספיגת הכורכומין פי 30 דרך הפה.

הזמינות הביולוגית המשופרת של כורכומין מסוג מריווה תורגמה באמצעות מחקרים קליניים ליעילות קלינית, וזאת בכדי לתת מענה ולטפל בתפקוד התגובה הדלקתית הטבעית במינונים נמוכים בהרבה מאלו הקיימים בכורכומין מסחרי. כל קפלייה מכילה 1,000 מ"ג כורכומין מריווה.

כורכומין מריווה הוא הכורכומין הנמכר ביותר בעולם שיעילותו ובטיחותו נבדקו באמצעות עשרות ניסויים ארוכי טווח. המריווה הוכיח את הזמינות הביולוגית הגבוהה ולמעשה את הגברת הספיגה בתאים.

"כורכומין MP30"  במחיר: 159.90₪ בבתי מרקחת

ניתן להשיג: בבתי הטבע וברשתות הפארם ומגיע באריזה של 60 קפליות.

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות ומאושר בד"ץ העדה החרדית. המוצר מתאים גם לטבעונים.

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *