כוכבי "החממה" בוחרים במאלט

כוכבי "החממה" בוחרים במאלט, בירה שחורה ללא אלכוהול

כוכבי החממה בוחרים בנשר מאלט!

נשר מאלט יוצא במהדורה מיוחדת עם סדרת הנוער המצליחה  "החממה" במסגרת הפעילות המשותפת יתקיימו מפגשי מעריצים ויחולקו מאות כרטיסים למופעי החממה.

נשר מאלט, המשקה הקל, השחור והבריא, יוצא בשיתוף פעולה אסטרטגי עם תכנית הנוער הפופולרית "החממה".

במסגרת שיתוף הפעולה של נשר מאלט עם "החממה" השיקה נשר מאלט מהדורה מיוחדת וממותגת עם הדמויות הנערצות של כוכבי סדרת הנוער המצליחה על בקבוקי הליטר וחצי.

צילום: רות ברונשטיין בביקור במרכז המבקרים של טמפו בצילום: רות ברונשטיין ויעל ערד

בביקור במרכז המבקרים של טמפו עם יעל ערד

במסגרת  פעילות דיגיטל נרחבת  ניתן לזכות במגוון רחב של פרסים נחשקים במיוחד, ובהם,  מאות כרטיסים למופע המרהיב של "החממה", מפגשי מעריצים מאחורי הקלעים עם כוכבי הסדרה ועוד פריטים מקולקציית אביזרים ייחודית.

צילום: רות ברונשטיין בביקור במרכז המבקרים של טמפו

צילום: ממרכז המבקרים של טמפו

סיון נוי, מנהלת שיווק משקאות קלים ומוגזים בטמפו, מציינת כי החיבור של משקה נשר מאלט, כשמשקה בריא וטעים  אלטרנטיבה כיפית ואיכותית לשתיית צעירים, תואם לעולמות התוכן של "החממה", כסדרה אהודה ופופולרית במיוחד בקרב הנוער, שכוכביה הם מודל להערצה ולחיקוי. החיבור ל"חממה" מוסיפה, נוי, נולד מתוך הרצון לחזק את החיבור עם קהל הצעירים ובני הנוער, להעמיק את המודעות שלו לאורח חיים בריא

סדרה הנוער "החממה" מגוללת את סיפורם של בני נוער הלומדים בבי"ס למנהיגים הנקרא "החממה". בין שחקני הסדרה נמצאים כוכבי הנוער הגדולים במדינה כמו דר זוזובסקי, לי בירן, גאליה שליט, דניאל ליטמן ועוד.

נשר מאלט,  מבית טמפו, מכיל 5 רכיבים בלבד,  ללא חומרים  מלאכותיים,  ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. המוצר מכיל לתת שעורה העשירה בנוגדי חימצון וויטמינים מקבוצת B. שילוב הרכיבים והטעם הייחודי המוכר והאהוב הם סוד ההצלחה של המותג נשר מאלט.

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *