ישמח חתני! יצירת מופת של הקולנוע הישראלי

ישמח חתני!

סרט ישראלי העוסק בחברה ובקהילה. סרט מרגש ומצחיק עם מסר פמיניסטי מעורר השראה. הפמיניזים רדיקלי ושנון המוגש לצופים בפשטות וחן, משחק מדהים וכובש של כל אחת מהדמויות המרכזיות. מסתמן עבורי כסרט הישראלי קוטף הפרסים של השנה!

מומלץ מאוד!!

הסרט הישראלי "ישמח חתני" בכיכובם של אוולין הגואל, יגאל נאור, אורנה בנאי, עינת שרוף, איציק כהן, אביב אלוש, יפית אסולין, שרון אלימלך, אסף בן שמעון, הרצל טובי וחיים זנאתי יעלה לאקרנים בארץ ב-29/9

ב- 29/9/16 יעלה לאקרנים בארץ "ישמח חתני" הפצה: יונייטד קינג

ז'אנר: קומדיה דרמה ישראלית.

במאי ותסריטאי: אמיל בן שמעון

לחן פסקול הסרט: אהובה עוזרי כלת פרס אקו"ם

תקציר:

דרמה מצחיקה ומרגשת. הסיפור עוסק בקבוצת נשים מעוררות השראה, שיוצאות למאבק כדי להמשיך ליהנות מחיי הקהילה והמסורת שלהם, נגד רב כריזמטי שנכנס לחיי הקהילה וסוחף אחריו את הגברים לשינויים מרחיקי לכת.
בסרט מככבים: אוולין הגואל, יגאל נאור, אורנה בנאי, עינת שרוף, איציק כהן, אביב אלוש, יפית אסולין, שרון אלימלך, אסף בן שמעון, הרצל טובי וחיים זנאתי.
הסרט השתתף בפסטיבל טורנטו והוא מועמד לחמישה פרסי אופיר.

"ישמח חתני" הוא סרט הקולנוע הראשון של הבימאי והתסריטאי אמיל בן שמעון. את התסריט כתבה התסריטאית שלומית נחמה שגדלה בשכונת הבוכרים בירושלים, בהשראת סיפור משפחתה, שהייתה חלק מקהילה שאינה עוד, לאחר שרוב אנשיה התחרדו.

אהובה עוזרי, פזמונאית ומלחינה כלת פרס אקו"ם, הלחינה את פסקול הסרט בשיתוף פעולה עם שאול בסר ("גט"). זוהי הפעם הראשונה שעוזרי מלחינה פסקול של סרט קולנוע.

הסרט מופק ע״י פאי סרטים וסרטי יונייטד קינג ובתמיכת פרויקט קולנוע של קרן יהושוע רבינוביץ, המיזם לקולנוע וטלוויזיה בירושלים וקשת.

 

 

  ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *