ערן אורגני, הזמנת פירות וירקות עד הבית , המלצה של רות

ירקות ופירות אורגני

מהיצרן ישירות לצרכן, ירקות ופירות אורגניים.

פירות וירקות, אבות המזון החשובים לבריאותנו. הם עשירים בויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים, בנוסף למרכיבים הפיטוכימיכליים המעניקים להם את צבעם, אוצרים בתוכם שפע סגולות החיוניים לבריאות.

ללא ספק, אין בכך ידיעה חדשותית. כולנו מכירים בחשיבות תפריט הירקות ופירות בתזונה היומיומית שלנו.

שילוב של אקלים ים תיכוני, לצד טכנולוגיה וחקלאות ישראלית מפותחת, מציגים שפע של ירקות ופירות, מסוגים וזנים שונים. הפיתוח המואץ בתחום, ההנדסה החקלאית, תוך החדרת הורמונים, יצרו גם תופעות לוואי מזיקות לגוף בו זמנית. כמו: התפתחות הורמונלית מוגברת אצל ילדות, יתר צמיחת שיער או נשירת שיער ועוד.

"ערן אורגני" שירות אדיב למשלוחי פירות וירקות

היום יותר מתמיד, כדאי וחשוב, לאכול ירקות ופירות אורגניים! ערן אורגני, ישירות מהשדה החקלאי, לכל בית עירוני. ירקות ופירות טריים, נגיש עד מפתן הבית.

"ערן אורגני" פירות וירקות ישירות מהחווה במושב לצרכן בעיר

"ערן אורגני" פירות וירקות ישירות מהחווה במושב לצרכן בעיר

מיזם חלומי לחקלאות אורגנית, מציע לצרכנים כמוני, להמשיך ליהנות מפירות וירקות, ללא חשש שצמחו מגרעינים מהונדסים. ישירות מחווה בפיקוח אגריאור בנוסף לתעודת כשרות, כך שאם עבורכם הבריאות היא ערך עליון בתזונה והנכם אוהבים פירות וירקות בטעמים של פעם? תכירו את "ערן אורגני" חווה ממושב נטעים במרכז הארץ.

ערן אורגני הוא סיפור על ילד טבע, שכבר מגיל קטן גדל במרחבים הפתוחים של המושב, לצד צמחים, פרפרים, ציפורים וחיות שטח זוחלות, אשר הקסימו אותו. חלום העיסוק בחקלאות הפך למציאות. עוד משנת 1998החל לעבד את האדמות בחווה.  כיום הקרקעות המעובדות לסירוגין, הן במחזור זרעים עונתי, עם משק חקלאי לתפארת. השטחים מטופלים בשיטות חקלאיות מסורתיות, תוך הקפדה על איכות הגידולים. נעשה מאמץ רב, להשיג זרעים מהזנים הישנים, מה שהיום נקרא "בלדי"- אלו זרעים שלא פותחו בהנדסה גנטית, במטרה להחזיר לירקות ולפירות את הטעם של פעם.

"החווה מקיימת שיווק ישיר, מהחקלאי לצרכן, כערך עליון והתגשמות החלום" מציין ערן הבעלים של החווה ומוסיף: "אנו פוגשים את הלקוחות ומביאים להם את השדה הביתה. מדי שבוע מעדכנים את תכולת הסל האורגני המשתנה (בהתאם לעונה) כמו כן: ניתן לרכוש ביצים, קטניות, דגנים, חומרי ניקוי אקולוגיים, פירות יבשים ועוד, המייחד את כולם הם אורגניים. בריאים יותר וטעימים יותר

 לנוחיותכם: אתר און ליין. לימי חלוקה והזמנה ישירה הכנסו.http://www.eranorgani.co.il

אזורי חלוקה: במרכז ממש: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, קרית אונו, גבעת שמואל, אור יהודה, בני ברק, סביון, חולון, בת -ים ואזור. מסביב למרכז: פתח תקווה, שוהם, ראשל"צ, באר יעקב, כפר חב"ד, לוד ורמלה. דרומה ומזרחה: מודיעין, ירושלים, רחובות, נס-ציונה, יבנה וגדרה. צפונה: רמה"ש, אבן יהודה, כפר סבא, הוד-השרון, הרצליה, בני ציון, בצרה והסביבה.

 להזמנות מחנות המשק בחווה במושב נטעים: ג'-ד' בין השעות 10:00-1600 ימי חמישי 10:00-17:00 ובימי שישי בין השעות 8:00-13:00

בחנות המשק נמכרים כל מוצרינו במחירים הוגנים ושווים לכל נפש.

איך מגיעים? "ערן אורגני" בוויז.

http://www.eranorgani.co.il

"ערן אורגני", פירות וירקות אורגנים עד פתח מפתן הבית. המלצה של רות "ערן אורגני", תזונה ובריאות 

מהמושב ישירות למטבח, פעם בשבוע, ירקות ופירות אורגניים

מהמושב ישירות למטבח, פעם בשבוע, ירקות ופירות אורגניים

 

  , , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *