התכוננו ליריד האמנות צבע טרי ה -8 בתל אביב, 106il אמנות, צילום יח"צ

התכוננו ליריד האמנות צבע טרי ה -8 בתל אביב

התכוננו ליריד האמנות צבע טרי ה -8 בתל אביב

 

צבע טרי 8, היריד לאמנות עכשווית, תל אביב-יפו, יתקיים בתאריכים 9-5 באפריל 2016 ביריד המזרח, נמל תל-אביב

היריד בשיתוף עיריית תל אביב-יפו, נהנה מתמיכת UBS העולמית, הספונסרית הראשית של יריד ארט באזל, המלווה את היריד זו השנה השלישית ברציפות

התכוננו ליריד האמנות צבע טרי ה -8 בתל אביב, 106il אמנות, צילום יח"צ

התכוננו ליריד האמנות צבע טרי ה -8 בתל אביב, 106il אמנות, צילום יח"צ

לראשונה: ביוזמת יריד צבע טרי וברוח יריד המזרח, פרויקטים של אמנים בינלאומיים ואמנים ישראלים צעירים – בתערוכה נושאית, לצד תצוגות הגלריות, החממה ומתחם עיצוב טרי

צבע טרי, היריד לאמנות עכשווית, תל אביב-יפו, הוא אירוע האמנות השנתי הגדול והמשפיע ביותר בישראל. היריד מהווה נקודת מפגש בין שוחרי אמנות והקהל הרחב לבין אמנים ואנשי מקצוע מהתחום, ומאפשר רכישת עבודות של מיטב האמנים בני זמננו. המיקום נבחר בשל יכולתו לספק חללי תצוגה מחמיאים עבור המציגים, נגישות מירבית, צמידות לחניונים רבים, איזור מרכזי שמאפשר בקלות הגעה ברגל או באופניים והתאמה לקליטתם של מעל 35 אלף מבקרים, כפי שפקדו את היריד בשנים עברו.

 

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי: "תל-אביב-יפו, בירת התרבות של ישראל, שמחה לקיים ולארח זו השנה השמינית את יריד צבע טרי. מדובר באירוע אמנות חשוב ומשפיע, המושך עשרות אלפי מבקרים מדי שנה. הסיוע העירוני ביריד נובע מתפיסת עולם המאמינה בתרבות ובמוסדות היוצרים אותה. תמיכתנו מסייעת לחשוף ולהאיר אתרים ומוסדות עירוניים שונים לצד מתן במה לגלריות, אמנים ויוצרים. אני בטוח שגם השנה ייהנו המבקרים הפוקדים את היריד מהחשיפה לאומנות רב-גונית ולעיצוב מקורי."

לראשונה ביריד – תערוכה נושאית של אמנים בינלאומיים, לצד אמנים ישראלים צעירים

צבע טרי יארח לראשונה אמנים בינלאומיים מרתקים שיציגו את יצירותיהם לצד האמנים הישראלים. בין המשתתפים הבינלאומיים: עבודת מיצב גדולה של האמן היפני: Onishi Yasuaki, פרפורמנס של האמן הרומני: Szilard Gaspar, וסדרה צילומית של האמן הסנגלי Fabrice Monteiro.

כרטיס כניסה ליריד: 45 ₪. למחזיקי כרטיס דיגיתל תל אביב: 39 ₪. לפרטים אודות יריד צבע טרי, באתר: www.freshpaint.co.il

 

 

 

  , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *