מרידול וזה הכל, רות ברונשטיין ההמלצה שלי

חניכיים ושיניים רגישות? אתם לא לבד!

מרידול וזה הכל!

סובלים כמוני מחניכיים ושיניים רגישות? מסתבר שאני לא לבד, אך עדיין זה לא מנחם.

לידיעתכם! בעיות בחניכיים תופעה נפוצה, כל 4 מתוך 5 סובלים ממנה, אתם במקום הנכון….

פעם אחת בלבד הייתי בטיפול אצל שיננית, כן פעם אחת ויחידה. הצמרמורת, הדימום, הכאב, והתחושות מכך, היו בלתי נסבלים! כולם מתפלאים, כן אפשר לחיות עם חניכיים ושיניים רגישות וגם בריאות בלי לבקר אצל שיננית. רופאים מעולם לא המליצו או טענו שאני זקוקה לכך. אבל כן ניסיתי כמה סוגי משחות ומברשות שיניים עד שהגעתי למרידול וזה הכל!

"מרידול" meridol הזכורה לנו (מהפרסומות בטלויזיה) מציגה: מגוון פתרונות לטיפול בבעיות חניכיים.

למה מרידול?

משחת השיניים "מרידול" – מסייעת בטיפול ובמניעה של בעיות חניכיים חומרים פעילים סטנוס פלואוריד ואמין פלואוריד המפחיתים לאורך זמן את רובד החיידקים המצטבר על שן (פלאק). תכונתם הייחודית של רכיבים אלו להצמד על שטח השן, מעכבת היווצרות מחודשת של הפלאק וכך מסייעת במניעת גירוי בחניכיים. נוסחת הפלואוריד גם מהווה הגנה מפני עששת ע"י הצחצוח היומיומי. המשחה של מרידול מרגיעה בעדינות את החניכיים, וגם שומרת על ניקיון בריאות השיניים והחניכיים. 

 

מרידול וזה הכל!

שני מוצרים לפתרון מושלם עבורי הן משחת שיניים מרידול, וכעת מברשת מרידול פרודונט אקספרס

מרידול וזה הכל, רות ברונשטיין ההמלצה שלי

מברשת שיניים מיוחדת לבעלי חניכיים רגישות ומגורות כמוני. המברשת רכה, אך מבצעת את פעילותה ביעילות, הטווח ניקוי רחב ועמוק בעל שלושה כיוונים שונים, טכנולוגיה חדשנית, נעימה לשיניים, לא יוצרת דימום בשיניים, אך מעניקה ניקוי יסודי ונעים לחלל הפה, הסיבים המחודדים  נמצאים בחלקה הפנימי של המברשת ולסיבים המתפצלים בחלקה החיצוני.

מרידול פועלת מזה 30 שנה בתחום, לאתר מרידול: www.meridol.co.il להשיג ברשתות השיווק והפארם ברחבי הארץ.

 

 

 

 

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *