ליסטרין קומפוזיציה 106il בריאות ומוצרי טיפוח -lifestyle -

חוששים מריחות מהפה? ליסטרין הפתרון לתחזוק הפה שלכם

כולנו יודעים שצריך לצחצח שינים בוקר וערב כדי לשמור על ניקיון השיניים ולהגן עליהם מפני הצטברות חיידקים וריחות רעים מהפה. מסתבר שזה עדיין לא הפתרון האידאלי, ויתרה מכך, אפשר לסבול מריחות רעים של הבל פה. מה עושים? חייבים להשתמש  בליסטרין, להשלמת ניקוי חלל הפה!

צילום: ליסטרין 106il בריאות ומוצרי טיפוח -lifestyle -

צילום: ליסטרין 106il בריאות ומוצרי טיפוח -lifestyle –

ראשית אתחיל באנקדוטה קצרה, אפרופו ריחות רעים מהפה. בתקופת לימודי באוניברסיטה, לפני שנים, אחת מחברותיי לספסל הלימודים, הייתה בחורה רצינית, חרוצה, חכמה, מצטיינת דיקן, יפה וחברותית, שחשפה את ליבה בפניי שהיא בודדה ומתקשה להתמיד ביחסים עם המין השני, ואני לא מבינה, כיצד? הרי תמיד ראיתי שפע מחזרים מקרקרים סביבה, אך למרות זאת, ספרה מידי פעם, על דייט או שניים עם סוף מצער,. אני שחננתי בכישורי שדכנות כבר מגיל צעיר, ניסיתי לסדר לה בן זוג, מסתבר שזה לא צלח, הבחור ששידכתי הודה בפניי שריח הבל פיה שבר אותו. לא הבנתי איך זה בכלל קורה, ממש נעלבתי במקומה.

לאחרונה, בהרצאה של דר' צוברי רופא שיניים ומרצה למחלות פה וחניכיים, הסתבר לי כי ריח רע מהפה מגיח מכל מני סיבות: לחץ, מתח, בעיות מעיים, דלקת חניכיים, ואי ניקיון השיניים. ריחות רעים מהפה תוקפים גם אנשים צעירים ולא כפי שרובנו חושבים שרק במבוגרים, צחצוח שיניים בצרוף חוט דנטלי, מסתבר, אינו פתרון מושלם לסילוק החיידקים.

צילום: ליסטרין 106il בריאות ומוצרי טיפוח -lifestyle -

צילום: ליסטרין 106il בריאות ומוצרי טיפוח -lifestyle –

מכירים את ליסטרין לשטיפת הפה היומיומית, המומלצת ביותר ע"י רופאי השיניים והשינניות בישראל? ליסטרין זה המותג שבשטיפת הפה מחסל 97% מהחיידקים שנשארו אחרי צחצוח השיניים. כמעט מנקה ב100% את חלל הפה, כעת המוצר המוביל בעולם מציג:  שישה טעמים, שישה יתרונות, מיליוני משתמשים במותג. קבלו שישה טעמים שונים של מי שטיפה לשמירה הטובה ביותר על היגיינת חלל הפה.

מסתבר שחברת ג'ונסון & ג'ונסון, היצרנית הגדולה למוצרי טפוח ובריאות, חקרה במשך עשרות שנים את נושא היגיינת הפה. המחקרים גילו כי צחצוח השיניים ושימוש בחוט דנטלי אינם מספיקים לשמירה על היגיינת הפה לאורך היום ובעצם זו רק "חצי עבודה" ומאידך חצי פתרון, כלומר אתם חשופים לריח רע מהפה מהצטברות חיידקים או מני מחלות ודלקות שאינם פועלים כראוי ואינם מספקים תוצאה מושלמת להגנה וניקיון.

מאחר והשיניים מהוות רק 25% מחלל הפה, ישנם עוד כמה מקומות בחלל הפה שלא טופלו כראוי, לכן חשוב להשלים עפ פעולת השטיפה וסילוק החיידקים מכל חלל הפה.

מחקרים הוכיחו כי שימוש בליסטרין מגן עליכם כמעט ב100%, מפחית 97% מהחיידקים שנותרו בפה  לאחר צחצוח שיניים. ההתחלה זה צחצוח ומאידך הסוף זה ליסטרין. 

ליסטרין קומפוזיציה 106il בריאות ומוצרי טיפוח -lifestyle -

ליסטרין קומפוזיציה 106il בריאות ומוצרי טיפוח -lifestyle –

 • מונע ומפחית את רובד החיידקים (פלאק) בחלל הפה.
 • מפיג ריח רע מהפה.
 • שומר על חניכיים בריאות.
 • מחזק את השיניים מפני עששת.
 • מונע היווצרות אבן שן ושומר על לובן טבעי של השיניים.
 • שומר על נשימה רעננה לאורך זמן.

 

ליסטרין TOTAL CARE  מכילה מרכיבים פעילים:

פלואוריד בעל השפעה מחזקת הן על זגוגית השן והן על השיניים עצמן, משמש אמצעי מניעה כנגד עששת.

אבץ כלורידמונעת את הצטברות אבן השן ולכן משמר את צבען הלבן הטבעי.

לליסטרין 6 מוצרים בטעמים שונים כך שתוכלו למצוא את הטעם המועדף (או הסביל) שלכם

 1. Total care– מכיל פלואוריד ואבץ כלוריד (סגול)
 1. Listerine ZERO -ללא אלכוהול ובטעם עדין
 2. Listerine TOTAL CARE ZERO – ללא אלכוהול ובטעם עדין
 3. Fresh Burst– "מנטה מרענן"
 4. Cool Mint – "מנטה קריר"
 5. Teeth & gum defence – מנטה מרענן המכיל פלואוריד

הוראות שימוש: פעמיים ביום – שטיפה אחת בבוקר ושטיפה שנייה בערב לאחר הצחצוח למשך 30 שניות.

אין למהול את השטיפה במים או בכל נוזל אחר. ליסטרין, משלימה את פעולת צחצוח השיניים והחוט דנטלי, שומרת על היגיינת כל חלל הפה.

TOTAL CARE ו-TOTAL CARE ZERO

מחיר ליסטרין: 500 מ"ל 45 ₪ 750 מ"ל 64.90 ₪  

מחיר מומלץ לצרכן:  ליתר סדרת  ליסטרין  40 ₪ ל 500 מ"ל ו-59 ₪ ל 750 מ"ל

להשיג: ברשתות השיווק והפארם, בתי מרקחת ובחנויות הפרטיות ברחבי הארץ.

*שטיפת הפה ליסטרין ותיקה ואמינה, מיליוני אנשים ברחבי העולם משתמשים בליסטרין מידי יום. ליסטרין עומדת בכל דרישות הבטיחות, היעילות והסטנדרטים הגבוהים של ה- ADA לאורך שנים רבות. ה"המלצה שלי" ליסטרין לשטיפת הפה, המוצר זכה כ "מוצר השנה" בתחרות היוקרתית שנערכה לא מזמן.

 
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *