חדש על המדף: חברת מאיר בייגל משיקה פתי בייגל

חטיף חדש וייחודי! שילוב של פתי בר ובייגלה – נשנוש לבבי אפוי ומתוק, רק 4 קלוריות ליחידה

חברת מאיר בייגל משיקה מוצר חדש ופורץ דרך, הכירו את 'פתי בייגל'. במפעל של חברת מאיר בייגל לא קופאים על השמרים, החברה בעלת מוניטין של יותר מ 50 שנה למוצרי הבייגלה והגריסיני – מאפים מלוחים משקיעה רבות בפיתוח מגוון מוצרי המפעל, האהובים על כולנו ילדים ומבוגרים. וכעת חברת מאיר בייגל מציגה לראשונה על המדף את 'פתי בייגל' – חטיף מאפה מתוק. מדובר בפיתוח טכנולוגי חדשני וייחודי בעולם, אשר מספק את הצורך בנשנוש מתוק, אפוי, מזין ופחות משמין ממרבית החטיפים.

לדברי מנכ"ל מאיר בייגל, גלעד זילברברג "בעולם בו רווחת בעיה של השמנת יתר, הצלחנו לפתח טכנולוגיה ייחודית, אשר מאפשרת ייצור של נשנוש מתוק אפוי – בעל טעם מתוק של פתי בר ומרקם פריך של הבייגלה. תהליך הפיתוח ארך כשנתיים וכלל השקעה של 3 מיליון ₪. פתי בייגל מכיל חצי מכמות השומן שיש בפתי בר ורק 4 קלוריות ליחידה. הפיתוח החדשני הוא חלק ממגמה עולמית של שילובי טעמים ומרקמים שונים, אשר יוצרים טעם חדש ומעניין, שלא הכרנו עד כה. כל אלו מביאים בשורה מרעישה לקטגוריה גדולה שכמעט ואין בה חדשנות. השקת פתי בייגל –מאפה מתוק מהווה נקודת ציון חשובה בהתפתחות החברה והמותג.

השקת פתי בייגל תכלול קמפיין אינטרנטי ומיתוג בנקודות המכירה.

חברת מאיר בייגל חרתה על דגלה לייצר חטיפים אפויים בריאים ביותר ולהוביל חדשנות הכירו את מוצר החדש, פתי בייגל בשלושה טעמים – שוקולד, וניל וקינמון.

המוצר משווק בכל רשתות השיווק ובחנויות המובילות.

מחיר מומלץ לצרכן: 6.50-6.90 ₪  משקל האריזה: 180 גרם  כשרות: בד"צ העדה החרדית

מדור כל מה שחדש ומתחדש,  106il צרכנות

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *