רוני גורדון בדגם חנות ה- 100 קלוריות מתוך כנס תזונה מונעת. צילום: יח"צ

חדש: הצצה אל חנות מוצרי ה-100 קלוריות הראשונה בעולם

מועדון ה – 100 קלוריות באריזה מציג  קונספט ייחודי של מוצרי מזון ב- 100 קלוריות לאריזה. החנות הוצגה בכנס הישראלי לתזונה מונעת אשר התקיים בתחילת מאי בגני התערוכה בתל-אביב.

כיום, כאשר אנחנו קונים את מוצרי המזון שלנו, הם מופיעית על המדף באריזה וביחידות של משקל או נפח – 1 ליטר חלב, 250 גרם גבינה, 100 גרם פיצוחים וכו'.  מצד שני אין אף פעם המלצות תזונתיות לצרוך מזון לפי משקל או נפח,  אף דיאטנית שמלווה אותנו  לא תמליץ לנו לשמור על דיאטה של 2,000 גרם מזון ביום כדי לרדת במשקל, או על מספר ליטרים של משקאות כדי לא לעלות במשקל. יחידות המשקל הללו הן שרירותיות עבורינו כאשר מדובר על כמות הצריכה שלנו. יחידות המשקל הללו מתאימות לבדיקת מחיר מול כמות, אך אין להם ערך כאשר מדובר בערך התזונתי של המזון שאנו אמורים לאכול.

לעומת זאת, הדיאטניות וכל שומרי המשקל שביננו כמות הקלוריות שאנו אוכלים היא משמעות עבורינו. הרי מספיק שנפריז באכילת 100 קלוריות מיותרות ביום כדי שנעלה כמה קילוגרמים מיותרים בשנה!  אלא שכדי למדוד בדיוק את כמות הקלוריות שאנחנו אוכלים, עלינו לבזבז זמן יקר על חישובים ומדידות, אנו צריכים למדוד במשקל מדויק עד לרמת הגרם וזכוכית מגדלת כדי להבין את האותיות הקטנות המופיעות על האריזות. לכל זה צריך סבלנות וכוח רצון של גיבור על. ובינינו, למי יש זמן וכוח?

קבלו את הפתרון המצויין:

"שימוש באריזות של 100 קלוריות משחרר אותנו מחישובים ולבטים ומעניק לנו את החופש לבחור בין 100 קלוריות של פינוק, 100 קלוריות של בריאות, 100 קלוריות של שובע וכו'. כי למה לספור קלוריות אם אפשר לספור אריזות?"

מועדון ה-100 קלוריות. צילום: יח"צ

מועדון ה-100 קלוריות. צילום: יח"צ

מידע על מועדון ה-100 הישראלי

מועדון ה- 100 קלוריות באריזה מציג שיטה חדשה לשמירה על המשקל באמצעות ספירת אריזות ביחידות של 100 קלוריות. מה יותר פשוט מזה? על פי השיטה המהפכנית של מועדון ה-100, יצרני המזון יארזו עבורנו, הצרכנים,  מגוון רחב של מוצרים ביחידות של 100 קלוריות באריזה וכך נשלוט בכמות הקלוריות אותה אנו צורכים בקלות וביעילות. לדוגמא, אם נרצה לאכול 2,000 קלוריות ביום פשוט נספור 20 אריזות.  אם נבחר לאכול 1,200 קלוריות ביום, נאכל 12 אריזות. על פי מחקרים, 100 קלוריות עודפות ביום הן תוספת משקל של 5 ק"ג בשנה. בהתאם, וויתור על אריזה אחת של 100 קלוריות עודפות ביום תסייע להורדה במשקל של 5 ק"ג בשנה.
רעיון ה-100 קלוריות באריזה של היזמת הישראלית רוני גורדון, הינו המצאה שאושרה כפטנט. השימוש ב-100 קלוריות כמטבע תזונתי משחרר את הצרכן מהצורך לחשב תכולה קלורית של מזון ומאפשר לספור אריזות במקום קלוריות.

למידע קבלו את כתובת אתר מועדון 100 קלוריותhttp://100cal.co.il/

אחרי ביקור בחנות הגעתי למסקנה שהרעיון גאוני, גם צרכנות נבונה וגם תזונה מחושבת. שווה ביקור!
שלכם רות ברונשטיין, 106il בריאות ותזונה

  , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *