רובין ויליאמס, האיש הכי כועס בברוקלין

חדש בקולנוע! האיש הכי כועס בברוקלין

דרמה מעולה, סיפור פשוט עם נגיעות קומיות מרגשות! " האיש הכי כועס בברוקלין" מתחיל עם הנרי אלטמן (וויליאמס ), עו"ד, שהחיים הובילו אותו להיות רגזן וכעסן בלשון המעטה.

 למרות החספוס הרגזנות והעוקצנות שלו, יש במרירות של הנרי יותר מן הנראה לעין. מצבים מהחיים שכל אחד מאיתנו יכול להזדהות איתו, ובסיפור הזה של "יום בחייו", היום של הנרי אלטמן עומד להיות הרבה יותר גרוע מכל יום אחר.

אחרי שהנרי עובד יום שלם מטורף כולל מעורבות בתאונת דרכים, הוא מגיע חסר סבלנות ומנוחה למרפאה, לאחר ציפייה ארוכה וממושכת הוא פוגש סוף סוף את ד"ר שרון גיל (קוניס) שגם היא חווה את הגירסה שלה ליום רעבחייה. גם היא לא מרוצה מחייה, עובדת הרבה מדי, מותשת ריגשית, ומתוסכלת מהתובנות שלה לגבי מה זה באמת אומר להיות רופאה:  שרון רואה שיש להנרי יש מפרצת במוח. בגלל הכעס והצעקות של הנרי המתעקש לדעת כמה זמן  עוד נשאר לו, שרון מלחץ ובלבול רגעי עונה לו לפתע שנותרו לו 90 דקות לחיות. הנרי נרעש מהחדשות, יוצא מהמרפאה מהר ומשאיר את שרון המומה ממה שעשתה ברגע של חולשה ושיקול דעת טפשי . היא מנסה להשיג אותו אבל הוא כבר נעלם.

הנרי מנסה להתמודד עם הדיאגנוזה המפתיעה שלו, הוא מתחיל בחשבון נפש על חייו, להרהר ברשימת הדברים שהוא שונא בחיים, וחושב על משפחתו אשתו וילדו שבעצם הוא פגע בהם לאורך הדרך. לאחר שיחה עם אחיו הצעיר, ארון (דינקלג'), הנרי נחוש בדעתו לכפר על עוולותיו ויוצא למסע במטרה לתקן את הקשר שלו עם אשתו בת (ליאו) ובנו תומאס ( האמיש לינקלייטר) ומגלה שאולי זה מאוחר מדי להזדמנות שניה בזמן שנותר.

 בינתיים, הרופא אכולת אשמה, היא מפחדת מההשכלות של התנהגותה כרופא, שרון מבינה שהיא נתנה למטופל לעזוב את החדר עם גזר דין מוות, היא מנסה בטירוף למצוא את הנרי כדי לתקן את מה שעשתה אבל תמיד נמצאת צעד אחד מאחוריו עד שהיא מוצאת אותו מתכונן לקפוץ מגשר ברוקלין.

כשהנרי ושרון מבלים את יומם רודפים אחרי טעויותיהם ומנסים לתקן אותן, הסרט חושף את הטוויסטים והתפניות המפתיעות של החיים וההשלכות של הבחירות שאנו עושים.

הסרט נותן לנו לחשוב מה היה קורה אילו  היו נותנים לנו זמן קצוב מראש לחיים אלו דברים הינו בוחרים לעשות? 

'האיש הכי כועס בברוקלין'  בעצם דוחק בנו להתמודד עם השאלה ההיפוטתית "מה חשוב בחייך? מה חשוב לך?" 

טריילר: האיש הכי כועס בברוקלין   

 מופץ ע"י פורום פילם ויעלה לאקרנים ב-22.5.2014. אורך הסרט:  92 דקות

על הבמאי והשחקנים

פיל אלדן רובינסון (במאי)

היה מועמד לאוסקר על התסריט לסרט 'שדה החלומות', והיה שותף לקבלת פרס אמי לבימוי מיני סדרה 'אחים לנשק'. בנוסף ביים את הסרטים: 'כל הפחדים כולם', 'שירת החופש', 'סניקרס' ועוד.

רובין וויליאמס (הנרי אלטמן)

זוכה פרס אוסקר על תפקידו כשחקן משנה בסרט 'סיפורו של וויל האנטינג', ובעל שלוש מועמדויות נוספות על תפקידיו בסרטים: 'פישר קינג', 'ללכת שבי אחריו' ו'בוקר טוב ויאטנם'. זכה בפרס גלובוס הזהב על תפקידיו בסרטים: 'פאטץ' אדאמס', 'גברת דאוטפייר' ועל תפקידים נוספים. בנוסף השתתף בסרטים: 'החתונה הגדולה', 'מזל תאומים', 'לילה מוטרף במוזיאון 2', 'ריקוד לאור ירח' ועוד. 

פיטר דינקלג ורובין ויליאמס

פיטר דינקלג ורובין ויליאמס

פיטר דינקלג' (אהרון אלטמן)

זוכה פרס גלובוס הזהב ובפרס האמי על תפקידו בסדרה 'משחקי הכס' ובנוסף היה מועמד לפרסים על תפקידו בסרט 'אנשי התחנה'. שיחק בסרט 'למות בלוויה', בסדרה '30 רוק' ועתיד להופיע בסרט 'אקסמן: העתיד שהיה'.

רובין וויליאמס ומילה קוניס

רובין וויליאמס ומילה קוניס

מילה קוניס (שרון גיל)

נחשבת לאחת הכוכבות הצעירות המבטיחות של הוליווד. שיחקה במותחן הפסיכולוגי 'ברבור שחור' לצד נטלי פורטמן, על תפקידה זכתה בפרס השחקנית הצעירה הטובה ביותר בפסטיבל ונציה 2010, וכן הייתה מועמדת לפרס שחקנית המשנה הטובה ביותר בגילדת השחקנים 2011, גלובוס הזהב ופרסי המבקרים. קוניס החלה את הקריירה שלה בסדרת הטלוויזיה המצליחה 'מופע שנות ה-70'. שיחקה בסרטים: 'הנבחר' לצדו של דנזל וושינגטון, 'קח את זה כמו גבר', ו'דייט לילי'. שיחקה גם בסרט 'ידידים פלוס' לצידו של ג'סטין טימברלייק, 'טד', 'אוז' ועוד.

מליסה ליאו (בת אלטמן)

זוכת פרס אוסקר על תפקידה בסרט 'פייטר', והייתה מועמדת על תפקידה בסקט 'נהר קפוא'. זכתה בפרס אמי על תפקיד אורח בסדרה 'לואי'. שיחקה בסרטים: 'אסירים', 'אבדון', 'צ'ארלי חייב למות' ועוד.

סרט מומלץ! דרמה מעולה, סיפור פשוט עם נגיעות קומיות מרגשות! מה 22.5.2014 בבית הקולנוע .

  , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *