חדש בטיפוח Cooltech להקפיא שומן

חדש בטיפוח Cooltech – הקפאת שומן לעיצוב הגוף

"Cooltech – הקפאת שומן – הפתרון האולטימטיבי שתפס את נשות העולם הגיע לכאן" …לא בכל יום מוזמנים למסיבת עיתונאים העוסקת בחדשנות בתחום האסתטיקה והיופי, כדי להתרשם מההמצאה החדשנית.

ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית מציג "טיפול חדש, ללא ניתוח, או טיפול פולשני, שיגרום לכן להפטר ממחסני השומנים". הראשון בארץ להפתיע ואני הראשונה להתייצב לראיין ולסקר. 

מאת: רות ברונשטיין עורכת 106il ישראל לייף סטייל מגזין

בצילום: ד"ר רונן גלזינגר, רות ברונשטיין ומנכ"ל א.מ.י טכנולוגיות רפואיות בע"מ

מידע על הרופא, ד"ר רונן גלזינגר, 

ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, מדריך בינלאומי להמסת שומן, מציג טיפול חדש  במרפאותיו: Cooltech  –  מכשיר חדשני להקפאת שומן.

מהו סוג הטיפול?

טיפול זה מתבסס על עיקרון הפגיעה ברקמות השומן ותאי השומן באמצעות שינוי טמפרטורה, הגורמת לפירוק התאים. פינוי שרידי תאי השומן המפורקים נעשה בתהליך ביולוגי טבעי.

מכשיר ה- cooltech מאפשר ירידה בשכבת השומן התת- עורי בטכנולוגיה של קירור מבוקר המשלב גם ואקום.

זמן קצר לפני שהמכשיר נחת בישראל, דווח באתר הרכילות הבינלאומי Rader על הזמרת השופעת, מריה קארי- ששמה סוף למצבורי השומן בגופה באמצעות טיפול הקפאת תאי שומן. מקורב לקארי מדווח לאתר כי מריה קארי דאגה לשלב דיאטה בריאה בשילוב הטיפול להקפאת שומנים וכך נפטרה מהם בתהליך טבעי.  והתוצאה? 20 ק"ג פחות.

מהו התהליך? הרעיון המדעי שמאחורי המכשיר, מבוסס על העובדה שתאי השומן התת-עוריים נוטים להתפרק כאשר הם נחשפים לקור מאחר והם רגישים יותר לקור משאר רקמות הגוף. לכן, אלו יהרסו די בקלות תחת קור הדרגתי ובאופן סלקטיבי, לעומתם הרקמות הרגילות (כלי דם, עור, עצבים או שרירים) אשר אינן מגיבות לקירור באותה מידה לא נפגעות במהלך הטיפול. הטיפול בעל פרופיל בטיחותי גבוה במיוחד.

לאילו אזורים מיועד הטיפול?- מיועד לטיפול באזורים עם מצבורי שומן תת-עורי כמו בטן, מותניים, ירכיים, גב העליון והתחתון ובזרועות. הטיפול אורך כשעה, בתוספת מסאז' להרגעה בסופו.

במהלך הטיפול יתבצע קירור הדרגתי של האזור הנבחר, תוך כדי כך שכבת השומן המצויה תחת העור מתפרקת ומופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי של מערכות הלימפה והדם לאורך כ-6 שבועות. להשגת תוצאה מיטבית מומלץ לבצע בין 2 ל-3  טיפולים. הצורך במספר הטיפולים משתנה ממטופל למטופל וזאת בשל שוני הרכב חומצות השומן

תקופת ההחלמה? ללא תקופת החלמה- ניתן לחזור מידית לפעילות לאחר הטיפול. יתכן ותופיע רגישות או חוסר נוחות באזור המטופל, אולם תחושה זו תחלוף לאחר כשבוע ימים.

הייחודיות- במכשיר ה cooltech 2 ידיות טיפול, בניגוד לטיפולי הקפאת שומן בקור שהחלו דרכם לפני מספר שנים בארה"ב. המשמעות: קיצור זמן הטיפול בחצי.  יתרון משמעותי נובע באזורי הטיפול הכפולים (מותניים, רגליים, ידיים).   

מהן התוצאות שמשיגים מטיפול זה? לאחר הטיפול ראשון ניתן לראות צמצום בהיקפים של 1.5 עד 2 ס"מ. מנתוני החברה נרשמו כי בתום 90 ימים שלאחר הטיפול ניתן לראות שינוי בהיקף של עד 4.5 ס"מ באזור המטופל. מכאן שתוצאות הנראות לעין תתקבלנה בטווח של 6 עד  10  שבועות מן הטיפול.

תוצאות מחקרים קליניים:

במחקרו של ד"ר פררו ( Ferraro,2012 ) נבדקו פרוספקטיבית 50 מטופלים בממוצע טווח גילאים של 41.46 שנים, עם ממוצע  BMI  25.35 – הכוונה למטופלים לא מאד שמנים אלא סביב ממוצע הגבול העליון של הנורמה. הטיפול בהם היה הקפאת תאי שומן במינוס חמש מעלות (כך בתחילת הטיפול ולאחר מכן הורידו את המעלות). בתוצאות המחקר נמצאו הממוצעים הבאים: ירידה בהיקף הבטן כ- 6.86 ס"מ, באזור הירכיים נמדדו 5.78 ס"מ פחות, 5 ס"מ בעכוזים וכו'. כל מטופל הזדקק אינדיבידואלית  למס' טיפולים ולכן הממוצע במחקר נע בין  3-4 טיפולים לכל מטופל.

במחקר נוסף של ד"ר סאסקי (Sasaki, 2014) שנערך בארה"ב, נבדקו 112 מטופלים בממוצע גילאים של 55.8 שנים, עם ממוצע BMI- 24.7 . המעקב על המטופלים נערך במהלך שמונה חודשים ובהם נמצאה ירידה של 19.6% בעובי רקמות השומן וזאת לאחר טיפול אחד בלבד.

לסרטון הדגמה:

http://https://www.youtube.com/watch?v=D6gwPFKJQws

המכשיר החדש הגיע בימים אלה הגיע לישראל והטיפול מוצע במרפאה לכירורגיה פלסטית של ד"ר רונן גלזינגר.

המכשיר פותח על ידי חברת Cocoon medical – הספרדית המכשיר משווק בישראל בלעדית על ידי חברת א.מ.י טכנולוגיות רפואיות בע"מ הידועה לנו כחלוצת חומרי ההזרקה למילוי ולהצערת העור – רסטילן

לתיאום בדיקת ייעוץ והתאמה: ד"ר רונן גלזינגר-

מרפאת רמת גן:

ז’בוטינסקי 155 פינת בן גוריון 38 קומה 4  03:6090339.

מרפאת באר שבע:

שדרות רגר 28, רסקו  08:6231073

http://www.drglesinger.co.il 

 

  , , , ,


2 thoughts on “חדש בטיפוח Cooltech – הקפאת שומן לעיצוב הגוף

  1. די למכור לנו שטיות במיץ, לא חובה לכתוב על כל השקה /אירוע שאתם מוזמנים אליו ועוד להמליץ .
    זה טוב רק בכיוון אחד חשבון הבנק של המרפאה …. מקבלים אחוזים??

    • היי יקירתי אני כתבתי על ההמצאה החדשה, ההתרשמות מהפרזנטציה, אני לא עברתי את הטיפול , אבל אם זה נכון וזה עובד הייתי ממש שמחה להקפיא לי את השומנים ,שימי לב על ההקדה בפייס. " זה לא סרט בידיוני זה מציאותי מקפיאים שומן כדי לעצב גוף" העובדה היא שסלב כבר קנו את זה, אם היה לי כסף מיותר היתי בטוח מנסה,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *