רעומה קולקציית חורף 2019

התפר בין אופנה לאמנות

מעיל מעוצב של רעומה לקולקציית חורף 2019

מעיל מעוצב של רעומה לקולקציית חורף 2019

הקולקציה הססגונית של רעומה לקולקציית חורף 2019

הקולקציה הססגונית של רעומה לקולקציית חורף 2019

רעומה, התפר המחבר בין אמנות לאופנה.

ביקור בסטודיו של המותג רעומה לקולקציות החורף החדשות, והסבר על שלל הבגדים והעיצובים מרגיש כביקור בתערוכת אמנות כשמדיום בדי הטכסטיל הוא תחליף לקנבס הקלסי.

רעומה היא חיבור אישי לטבע עם עשייה פרקטית למימוש התשוקה לאמנות. ציורי משי אמנותיים עוברים שעתוק על גבי הבדים והדפסה כך שכל יצירה אישית הלקוחה מעולם האמנות נושקת לעולם האופנה הנשי, בקוו ישיר נוטף סטייל יוקרתי ואיכותי.

רעומה קולקציית חורף 2019

רעומה זק"ש היזמית והמנצחת על קונספט המותג, מנכיחה את החיבור המושלם, בין היותה אומנית מוכשרת מתחום ההוראה(מורה לשעבר),ליישום קריירה מצליחה בעולם האופנה.

פרזנטציה על הקולקציה של רעומה לקולקציית חורף 2019

כל בגד שנרכש מהקולקציות כאן הוא סיפור, עם קשר רגשי ליוצרת. זו לא אופנה מסחרית גרידא, למרות ריבוי הסניפים בארץ, כל סדרת פריטים היא מוגבלת ושונה בסניפים. לא בכדי לאופנת רעומה קהל נשים נאמנות הצומחות יחד עם המותג. אלו נשים עם סגנון וסטייל בניתוח יוקרה, נוחות ופרקטיות שימוש.  כחוקרת אמנות, הקרובה לעולם היצירה הצורות והצבעים. דגמי הפרחים הלקוחים מהסביבה הטבעית, הבידול והססגוניות של הבגדים, מרגשים ואהובים עליי במיוחד. הצבעים הבולטים כאן ברעומה הם גווני אדום, שחור, וקשת גרייסקל אפור,  עם נגיעות לטרנדים של העונה גווני חרדל וחום אדמה.

רעומה קולקציית חורף 2019 רעומה קולקציית חורף 2019

בגזרת בגדי היוקרה והערב  החשיבה כאן שבגד הוא אורך חיים ולכל בגד נמצא הכל, הצעיף, הבדים בהתאמה לגוף, והסתרת חלקים שלא בדיוק נעים לנו לחשוף , הכל כדי לצור נוחיות אלגנטית ויופי נשי. ניתנה מחשבה על כל פרט כך שנשים השומרות על צניעות, עבורן מיוצרת גוזיה תואמת.

הבגדים של רעומה הם השראה מעולם הפרחים, הטבע, טיולים, וחוויות הלקוחות מהחיים ומועברים לעולם האופנה. יוצרים תיעוד לזכרונות. לכל בגד סיפור וסימן אישי המתכתבים עם מגמות האופנה מהזירה הבנילאומית ובהתאמה לתנאים ולמזג האוויר הישראלי והאופנה המקומית. לקולקציה החדשה תמצאו את דגמי המנומר בצורה עדינה, האוברולים הטרנדים, והמשבצות הקטנות.

ילום: דגם המשובץ בפיתה והדגם המנומר של רעומה לקולקציית חורף 2019

בצילום: דגם המשובץ בפיתה והדגם המנומר של המעצבת רעומה לקולקציית חורף 2019

כמובן שהושם דגש כאן על בגדים עם בדים נעימים ורכים למגע. פרזנטורית המותג השנה היא  פאולה רוזנברג, מנחת טלוויזיה, מטפלת, מרצה ואישה חזקה המתקשרת למותג.  מתוך המסר כי כיום הנשים נדרשות לשלב בין קריירה למשפחה, בין תזונה בריאה, לספורט וחיי חברה, ויחד עם זאת רוצות להרגיש נפלא עם עצמן בגופן.

טווח מחירים:

חולצות וטוניקות                     249 ₪ – 699 ₪

ג'קטים, עליוניות ומעילים         349 ₪ – 949 ₪

חצאיות ומכנסיים                    249 ₪ – 699 ₪

שמלות ואוברולים                    599 ₪ – 1199 ₪

טווח מידות: 40- 50

המעצבת רעומה משיקה קולקציית חורף בתמהיל מגוון בין הפריטים : שמלות, אוברולים וסטים של מכנסיים, חצאיות וחולצות, ואף שפע ג'קטים ומעילים מיוחדים. קולקציית מכנסיים וחצאיות, קולקציית ג'קטים ומעילים משולבים בסוגי בדים שונים בהדפסים וטקסטורות וגזרות שמחמיאות לגוף ,חולצות בשילובי בדים מיוחדים בגזרות מחמיאות, קולקציית בייסיק עם גופיות, מכנסיים נוחים, טייצים, חצאיות מחטבות.

ניתן להשיג: בבוטיקי רעומה ברחבי הארץ לרשימת הבוטיקים: www.reuma.co.il אתר  www.reuma.co.il

פייסבוק – reumadesign@ אינסטגרם – @reumadesign

 צילום תמונות לכתבה: צחי וזאנה, יח"צ: ציפי רומנו תקשורת

 

 

 

רעומה – קולקציית סתיו-חורף 2019. ההמלצה של רות, 

 

 

 

 

 

 

 

  ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *