השוואת מחירים

הצורך בהשוואת מחירים בעבור ביטוח הרכב

ביצוע השוואת מחירים לביטוחי הרכב הפך בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. כיום אין צורך להתקשר אל הסוכנים ו/או אל חברות הביטוח ולשאול באופן פרטני את מחירי הפוליסות, היום ניתן לבצע השוואת מחירים אונליין ולקבל את כל הפרטים הדרושים לקבלת ההחלטה.

כאשר מבצעים השוואת מחירים בתחום הרכב, עלינו למסור מספר פרטים בסיסיים, על מנת שנוכל לקבל את ההצעה המתאימה ביותר. הפרטים הנדרשים לרוב הם סוג הרכב, ומאפייני הנהג המבוטח. כמו כן, נצטרך להשיב על השאלות האם מדובר ברכב פרטי, מסחרי, או רכב משא. בנוסף לכל אלו, עלינו לציין מהו נפח המנוע של הרכב אותו אנו מבטחים, וכמה כריות אוויר ( במידה ויש ) קיימות ברכב. חברות הביטוח גם דורשות לדעת האם היו לנהג המבוטח תאונות דרכים בשנים האחרונות, תביעות קודמות, וכמובן- את גיל הנהג המבוטח.

לאחר מילוי כל הפרטים הללו- נוכל לקבל מספר מקסימלי של הצעות ממספר גדול ככל הניתן של חברות הביטוח המציעות ביטוח רכב על פי קריטריונים אלו, ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורנו.

כאשר נכנסים לאתר להשוואת מחירי ביטוח רכב, כגון אתר יוקומפר לדוגמא, מקבלים הצעות שונות מכל חברות הביטוח בארץ, על פי הקריטריונים שהוכנסו, ולעיתים אף יהיו פערים גדולים  במחירי הביטוח. על מנת שתוכלו ליהנות מהמחיר הזול ביותר ואף המשתלם ביותר- חשוב כי תקראו את כל פרטי הפוליסה המצורפת להצעה, גודל גובה ההשתתפות העצמית, מהם הכיסויים הנלווים לפוליסה, רכב חלופי, שרותי גרירה, ביטוחי שמשות וכו'. כל הנתונים הללו יכולים להשפיע על מחירי הביטוח.

ההמלצות העיקריות בזמן ביצוע ההשוואה הוא להגביל את את מספר ההצעות למקסימום ארבע הצעות שונות, ולבדוק כל אחת מהן באופן יסודי ומעמיק עד כמה שאפשר. יש לשים דגש ראשית לכיסויים המוצעים במסגרת הפוליסה. במידה ופוליסה אחת זולה משמעותית מאחרת- ייתכן כי הדבר בא לידי ביטוי בכמות הכיסויים שלה. רשמו את כל הפרטים וחשבו מה חשוב לכם יותר.

ניתן גם לבצע השוואות טלפוניות ולקבל הצעות מנציגי שירות של החברות- אך דבר זה פחות מומלץ, כיוון שבצורה זו נציגי מכירות יוכלו למשוך אתכם על ידי הבטחות ומילים יפות, וכל זאת מבלי שערכתם סקר מקיף מספיק., לכן עדיף תמיד לבצע את ההשוואה בשקט וברוגע דרך אתרי האינטרנט השונים, ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטה.

אם כן, מחיר הוא אכן פרמטר חשוב ועיקרי בבחינת הצעות הפוליסה השונות, אך הוא לא לבדו. במידה ובכל זאת ערכתם השוואת מחירים וגיליתם שתי הצעות אשר זהות מבחינת הנתונים שלהן, אך שונות במחיר בהפרשים משמעותיים- אל תתביישו- הרימו טלפון אל חבורת הביטוח ובררו מה פשר ההבדל, ומדוע קיים הפער במחירים. חשוב להיות סבלניים ולא למהר. אל תפחדו לשאול שאלות ולחקור לעומק כל עניין ועניין בפוליסת הביטוח. השוואת מחירי ביטוח היא חיונית ומשמעותית עבורכם. אל תזלזלו בה. בסופה- תדעו שקיבלתם את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

  ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *