סרט טעימה מהחיים המלצה של רות

טעימה מהחיים הסרט  QUANTO BASTA

הסרט טעימה מהחיים, הוא לא רק סיפור מרגש על אהבה, תשוקה לבישול, ושמחת חיים. הוא הצצה לשונה מאיתנו, והתנסות חשובה לכל אחד מאיתנו. המפגש שבין האישי והחברתי, החיבור שבין טיפוסים מנוגדים, ובעיקר יכולת ההבנה והקבלה של דרכי חשיבה והתנהגות שונה מאתינו, נקודת המבט של ה"אחר."

טעימה מהחיים QUANTO BASTA סרטו של פרנצ'סקו פלאסקי FRANCESCO FALASCHI

זמן הסרט: 92 דקות,

שפה: איטלקית, כתוביות לעברית

החל מ 13/6/2019 בבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ, הפצה בישראל על ידי קולנוע חדש, יח"צ: שאולי בסקינג

תקציר הסרט:  השף ארתורו נאלץ לבצע עבודות שירות לקהילה, ולהדריך קבוצת צעירים עם צרכים מיוחדים. אחד מהחברים בקבוצה – גווידו,  בעל אספרגר, וחוש ריח נפלא, עם תשוקה גדולה לבישול ולמטבח. המפגש בין השף לקבוצה ולגווידו במיוחד, יוצר חברות בלתי אפשרית. שתשנה לגמרי את חייו של ארתורו

סרט טעימה מהחיים המלצה של רות

סרט טעימה מהחיים המלצה של רות

טעימה מהחיים סרט מרגש . חובה למי שלא ממש מכיר אנשים בעלי צרכים מיוחדים, הזדמנות להיחשף לציבור "השקופים," או ל"אחרים " אלו שנתפסים בעניינו כ"מוזרים", ובשל כך סובלים מהתעלמות במקרה הפאסיבי. וגם לאנשים כמוני שכל סצנה בסרט חברה אותי למציאות יומיומית מוכרת. הסרט טעימה מבחיים הנאה צרופה, לא תצאו ממנו אדישים. חובה לצופת!!!

יוצרים:

בימוי:   פרנצ'סקו פלאסקי   Francesco Falaschi

תסריט:  פילפו בולניה   Filippo Bologna, אוגו צ'יטי  Ugo Chiti, פרנצ'סקו פלאסקי  Francesco Falaschi, פדריקו ספרינדיי  Federico Sperindei

צילום: סטפנו פאליוונה, Stefano Falivene

מוזיקה: פאולו ויואלדי , Paolo Vivaldi

הפקה: גוגליאלמו מרצ'טי  Guglielmo Marchetti, דניאל מצוקה   Daniele Mazzocca

משחק:ארתורו:  ויניצ'יו מרצ'יוני   Vinicio Marchioni, אנה:  ולריה סולרינו  Valeria Solarino, גווידו: לואיג'י פדלה   Luigi Fedele, מרינארי:  ניקולה סירי  Nicola Siri, מריונה:  מירקו פרצה   Mirko Frezza, קונסיריאז': סטפניה דה יונג Stephanie de Jongh, ג'ולייטה: בנדטה פורקרולי    Benedetta Porcaroli ("זרים מושלמים")

 

  , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *