המופע ורודים. תיאטרון מחול ירושלים. צלם יונתן זלק.

המופע ורודים, ישראל-איטליה.

 "ורודים" – שיתוף פעולה ישראל-איטליה. "המופע הוא אישי, חברתי ופוליטי. הוא מבטא איך הופכים כאב וניכור לתנועה פורצת גבולות…" 


הכי מדויק, התיאור של איל נחום, המנהל האמנותי של התיאטרון למחול ירושלים, 
לקראת הבכורה של המופע  "ורודים"

יום ו', 26/7/2019, בשעה 14:00 בצהרים, מרכז סוזן דלל

המגדר לא משנה, התנועה והכישרון כן, והם באים לידי ביטוי במופע "ורודים"

כוריאוגרפיה: איל נחום ורוברטו סקאפטי.

להקת תיאטרון מחול ירושלים תעלה את המופע "ורודים", שיתוף פעולה ישראלי איטלקי, במרכז סוזן דלל בתל אביב.  במופע 2 יצירות מקוריות: "ורודים" מאת איל נחום, יוצר ומנהל תיאטרון מחול ירושלים ו"תקוות מסע" מאת רוברטו סקאפטי, היוצר האיטלקי, מנהל להקת הבלט של תיאטרון טרייר בגרמניה.

איל נחום מציין: "המופע ורודים, הוא שיתוף פעולה בין 2 יוצרים, איטלקי וישראלי.  כל אחד מהיוצרים בוחר בדרכו להדהד את תקוותם של קהילות מוחלשות ברחבי העולם לעתיד ורוד יותר, להכרה ולחיים מספקים יותר.

"ורודים" מאת איל נחום – יצירה המתקיימת במרחב נטול מגדר. היצירה שואבת השראה בין היתר מהסרט "קיקי" של הבימאית שרה ג'ורדנו אשר תיעדה את הקשר המיוחד בין קהילת הלהטב"ים בהארלם ניו יורק לסצינת ריקודי הווג שיצרה.  סצנה זו כיום משגשגת גם במועדוני הריקודים ברחבי העולם והסגנון הונצח בשנות השמונים ע"י הזמרת מדונה בקליפ ללהיטה האלמותי "Vogue".
"תקוות מסע" מאת רוברט סקאפטי – סקאפטי שילב ביצירתו אלמנטים ווקאליים ותנועתיים מהווי חייהם של מבקשי המקלט בגרמניה בכדי להדהד את תקוותם שלהם לחיים ורודים בצל חוסר וודאות ושייכות בסביבתם החדשה.

שיתוף הפעולה הייחודי בין תיאטרון מחול ירושלים ורוברטו סקאפטי, מתקיים בתמיכת המכון האיטלקי לתרבות של שגרירות איטליה בישראל (Istituto Italiano di Cultura). צוות המכון רואה בפרויקט ייחודי זה מחווה להעמקת קשרי התרבות ביןישראל לאיטליה.

כוריאוגרפיה: איל נחום ורוברטו סקאפטי רקדנים: אהד קלמי, ארבל גל, דולב מוסקוביץ, סיימון גנאג'י, אליה אטיאס
הפקה:  צביקה מונסונגו
מוסיקה: קולאז' ומוזיקה מקורית
עיצוב תאורה: ג'ודי קופרמן
עיצוב תלבושות: ממ"י תלבושות
משך המופע:
60  דק'
מחיר כרטיס: החל מ- 65 ₪

המופע ורודים. תיאטרון מחול ירושלים. תמונה: צלם יונתן זלק.

  , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *