היפנוזה עצמית, מרתקת אתכם?

היפנוזה תחום המרתק רבים ובוא זמנית מלחיץ המונים. זה הזמן להתנסות בסדנת היפנוזה עצמית מבוקרת בידי מומחה, המציע לחולל שינוי באמצעות שחרור מהעבר, וייצור העתיד.

להתנסות עם המומחה ד"ר תומר סברון, פסיכולוג קליני, דוקטור (Ph.D) בנוירוביולוגיה, בוגר לימודי היפנוזה ומורשה לטפל בהיפנוזה, אני מתכננת להשתתף ומזמינה אתכם קוראים לחוויה מרתקת. סדנת היפנוזה עצמית!

הסדנא הייחודית תתקיים ב-27.2.18 בבית ציוני אמריקה בתל אביב

היפנוזה עצמית, סדנא

היפנוזה עצמית, סדנא

ד"ר תומר סברון, פסיכולוג קליני, דוקטור (Ph.D) בנוירוביולוגיה, בוגר לימודי היפנוזה ומורשה לטפל בהיפנוזה, מזמין את הציבור ללמוד כיצד לצאת משגרה מעיקה, ולצור שינויים בחיים או לרפא את הגוף  בעזרת היפנוזה עצמית.

הסדנה חולשת על פני  4 שעות בהן מצליח ד"ר סברון להעביר ידע חשוב על פעילות המוח והגוף.  שימוש ברזי ההיפנוזה העצמית, ככלי פשוט ליישום, מאד. כבר בסדנה אתנסה יחד עם המשתתפים בהיפנוזה עצמית שמטרתה ליצור שינוי בתחום התזונה בחיי שאני בוחרת מזמן ליישם הלכה למעשה, כל הנוכחים בסדנא יבחרו כל אחד בתחומו להשתמש בכלי עצמתי זה.

"היפנוזה עצמית  בטוחה לחלוטין", מסביר ד"ר תומר סברון. "זהו למעשה מצב תודעתי שטבעי לנו. אנו נמצאים פעמים רבות ביומיום בטראנס היפנוטי, אך לא מודעים לכך. בסדנה לומדים להיכנס לטראנס היפנוטי באופן מכוון, נשלט ומודע, ולעשות שם מה שרוצים לעשות על מנת ליצור את השינוי המיוחל בחיים.

ד"ר תומר סברון מציין: האדם נשאר בשליטה מלאה לאורך כל ההיפנוזה העצמית, ומודע לכל מה שקורה ומתרחש. בהיפנוזה עצמית האדם הוא זה שמכוון ומוביל ונמצא בשליטה על מה שקורה בתוך תהליך ההיפנוזה. השולט והמחליט כמה זמן להישאר במצב היפנוטי ומתי לצאת ממנו, ואף שולט וקובע לאיזה עומק של היפנוזה להיכנס".

ד"ר סברון  נפצע במהלך שירותו הצבאי באופן שהותיר אותו בכיסא גלגלים. זמן קצר יחסית לאחר הפציעה הוא הצליח לחזור לנהל חיים רגילים בזכות הרבה אמונה עצמית וכוח רצון. ד"ר סברון בוגר לימודי נוירוביולוגיה (מחקר המוח ומערכת העצבים), בעל  דוקטורט בנוירוביולוגיה ממכון וייצמן למדע ובוגר תואר שני בפסיכולוגיה קלינית. ד"ר סברון למד היפנוזה,

ד"ר סברון מורשה לטפל בהיפנוזה ובמגוון שיטות תוך שימוש בכלים שיוצרים שינוי עמוק ומהיר בתת-מודע ובחיים.

הסדנה תתקיים ביום שלישי 27.2.18 בבית ציוני אמריקה,רחוב אבן גבירול 26 תל אביב, בין השעות 17:30 ל-21:30

מספר המקומות מוגבל! לפרטים נוספים ולרישום: http://www.tomersivron.co.il/

סדנה נוספת תתקיים ביום שישי, 16.3.18 בקרית ביאליק במרכז א.ש.ק. רחוב קרן קיימת לישראל 75.

מהשעה 11:00  עד -15:00
הסדנא כוללת כיבוד ושתיה מחיר: 250 שקל 

  , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *