אקסמן: העתיד שהיה – 22.5 בקולנוע

ב״X-מן-העתיד שהיה״ חבורת X-מן האולטימטיבית נמצאת במלחמת הישרדות להצלת כל המינים בשתי תקופות שונות. הדמויות האהובות עלינו מטרילוגיית X-מן המקורית מאחדות כוחות עם מקביליהם הצעירים מ״X-מן- ההתחלה״ בקרב אפי שחייב לשנות את העבר – כדי להציל את העתיד.

אקסמן מה 22.5 בקולנוע

אקסמן מה 22.5 בקולנוע

להזכירכם, הבמאי בריאן סינגר המציא מחדש את ז׳אנר ספרי הקומיקס. בקיץ 2000 סינגר ביים את הסרט הראשון בסדרת ״X-מן״ שזכה להצלחה מסחררת, ובכך הציב רף אסתטי ויצירתי חדש לסדרת הסרטים המציגה את הדמויות והסיפורים האהובים מהקומיקס. שלוש שנים לאחר מכן יצא "X2” של סינגר שזכה להצלחה עוד יותר ענקית.

ב״X-מן: העתיד שהיה״ סינגר חוזר לכיסא הבמאי כדי להחזיר למסך הגדול את חזונו לעולם של X-מן. מדובר בסיפור פרובוקטיבי המציג מגוון דמויות עשירות. המפיק האץ׳ פארקר מאמין שמה שהופך את סרטי X-מן של הבמאי לכל-כך מרתקים זה ״השילוב בין האהבה של בריאן, תשומת הלב שלו והכבוד שהוא רוכש לדמויות האלה״.

המפיקה לורן שולר דונר מרגישה גם היא שאלה הסיפורים העשירים ומעוררי הסקרנות שמשכו את סינגר לעולם הזה. ״בריאן מאוד רציני בכל הנוגע ל X-מן. הוא תמיד הבין שהנושאים שנמצאים מאחורי סיפורי האקשן של הסדרה מכתיבים טיפול ריאליסטי. יש לדמויות פגמים רבים שגורמים לנו להזדהות איתן. אם הדמויות מעוגנות במציאות, אנחנו יכולים להאמין שיש להן יכולת לעוף או להחלים, או להחזיק בכוחות על. יש כאן גם את כל שאר האלמנטים של סרט אפי – אקשן, קומדיה, אפקטים ויזואליים – אבל ביחד הם יוצרים סיפור מורכב עם קונפליקט ומאבק אנושי. בריאן מצליח למצוא עומק ומשמעות בסיפורי הקומיקס כי הוא תמיד מחפש אחר הפאתוס של הדמויות והאתוס של העולם שבו הן חיות״.

אקסמן מה 22.5 בקולנוע

אקסמן מה 22.5 בקולנוע

״הסיבה הכי גדולה שרציתי לחזור X-מן״, מאמת סינגר, ״היא לא רק רוחב היריעה של הצוות ושל הסיפור, אלא גם בגלל הדרך שבה הסיפור נוגע בדברים שלא הוסברו עד כה בסרטי X-מן, כמו מסע בזמן, ואלה נושאים שפרחו בספרי הקומיקס במשך הרבה שנים. אני חושב שבכל סרט צריך לחדש משהו, ואני יכול להבטיח לכם שיש הרבה חידושים ב׳העתיד שהיה׳״.

הנכם מוזמנים לצפות בטריילר לאקסמן.

הסרט יעלה לאקרנים בישראל ב-22.05.2014, קחו את הילדים וכל המשפחה, ל 132 דקות של אקשן והנאה צרופה!

  ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *