המסע של האנה

אל תחמיצו! המסע של האנה – מרגש מפתיע ויחודי

קוראי 106il תרבות, אנחנו רוצים להזמין אתכם לסרט מקסים מבית 'סרטי נחשון'; 'המסע של האנה'.

האנה, מתנדבת מגרמניה, מגיעה לישראל לעבוד עם אנשים מוגבלים, כדי להשיג לעצמה יתרון בקידום הקריירה שלה, לסמן עוד וי בקורות החיים שלההיא מכירה את איתי החתיך, עובד סוציאלי חמוד ושרמנטי שעוקץ אותה עם בדיחות על השואה וגם חושף אותה לחום ולתרבות הישראליתהאנה מתחילה להפשיר ולהכיר את אישיותו של איתי ולהתוודות להיסטוריה המשפחתית הגרמנית שלה. המסע של האנה הוא מסע של דור שלם ותזכורת לקשר בין הדורות הקודמים למרות השואה ויחד עם השואה.

סרט מעולה, מרגש ומפתיע. הסרט מכניס אותנו למחשבות ותהיות בזמן המפגש של הדמויות עם סיטואציות וחוויות מעניינות . דרמה שיוצרת הזדהות שלנו כצופים מתוך הקולקטיב ישראלי והן מתוך האינדיבידואל.

ישראל-גרמניה 2013, אנגלית-גרמנית-עברית, תרגום לעברית ואנגלית.

מופץ ע"י סרטי נחשון ויעלה לאקרנים ב-12.6.14. משך הסרט: 100 דקות.

שחקן הסרט, דורון עמית. צילום: רות ברונשטיין

שחקן הסרט, דורון עמית. צילום: רות ברונשטיין

שחקנים

האנה : קרולין שוך, איתי: דורון עמית, גרטרוד : ליה קניג.

קרולין שוך – שיחקה בסרטו של הבמאי הידוע אולי אדל, ובסרטו הראשון כבמאי תיל שוויגר.  כמו כן, שחקה בסדרת המתח הגרמנית TATORT (crime scene). בשנת 2008 קיבלה את פרס גונתר שטארק  לשחקנית הצעירה המבטיחה.

דורון עמית –  שחקן ישראלי מוכשר  . למד בסטודיו של איוונה צ'בק בלוס אנג'לס. שיחק בסרטו של ערן ריקליס "זיתון", ובסרטו של אלי כהן "הורה 79".  בטלוויזיה השתתף בסדרות "דני הוליווד", "החיים זה לא הכל", "חטופים" ו "פלפלים צהובים".    בתיאטרון הבימה השתתף בהפקות "אם יש גן עדן" ובמחזה של יוכי ברנדס "כי בנו בחרת".

ליא קניג: רבת הכישורים, מפגינה יכולת משחק מרגשת בדמות דיירת בגיל הזהב, משכילה גאה וחביבה. הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי.  כלת פרס ישראל לתיאטרון. נולדה בפולין למשפחה של שחקנים, עלתה לארץ בשנת 1961 ועם סיום לימודי העברית התקבלה לתיאטרון הבימה. מאז לא ירדה מהבמה. השתתפה באינספור הצגות, סרטים וסדרות טלוויזיה.

ג'וליה פון היינץ: "בסרט בחרתי לעסוק בשאלות כמו – איזו השפעה יש לשואה על ישראלים וגרמנים מדור שלישי? איך העבר המשותף משפיע על חיינו עד עצם היום הזה ומחבר בינינו? תערובת המשיכה והגועל המאפיינת את מערכת היחסים הנוירוטית בין גרמניה וישראל, מסומלת בסיפור האהבה המורכב".

 מומלץ מאוד! דרמה מעולה. סיפור פשוט מרגש ומפתיע. 

 

  , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *